Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 05 Jan, 2007 00:02     Naslov sporočila:  Napake, napače Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Včeri mi frend razlaga, kako se je zatreskal v eno punco.

Namreč, ko jo je spoznal, mu je bila čist tko povprečna in dlje sta se družila bolj mu je bila všeč in tako razlaga, da dejansko stvari, ki so ga motile na začetku, so sedaj ravno te najbolj privlačne na njej.

Pa ko sem sam malo pomisli, sem že tudi sam to doživel, da stvari, ki so mi bile na začetku vprašljive, so mi bile ravno potem najbolj simpatične.

Ima še kdo podobno izkušnjo?

midva veèerja zaljubljencev




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pet 05 Jan, 2007 16:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

niti ne, kar me moti me pol še bolj moti in js vedn povem kaj me moti, isto prčakujem od partnerja




   
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 05 Jan, 2007 21:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja zame zmer tko pravjo. Na začetku je ðizus k ne štekajo moje osebnosti, pol pa very simpatikus in se ne morjo odlepit stran. So pa tut ljudje kerim sm na smrt brezvezna in glupa ipd. Pač vsake oči majo svojga malarja.

Sama mam s svojim fantom eno tako izkušnjo. Nisem mogla prek njegovih dlak tok mi je blo gadno da sm vsakič ko sm se k njem stislna klela kaj mi je tega treba. No zdej pa obožujem njegove dlakice prov ne znam si predstavljat da bi bil brez njih- full mi je kjut k zmer tok lepo dišijo pa je vse mehko. Tak moj mali veliki medo.

Isto je blo s bušijem k ga je mel.. Skos sm bla navajena na suhce in me je mal to odbijal . Zdej spet obožujem k lahk plezam po njem k ma tok luštno zaobljeno bušiko da ga skos maltretiram. Prov čudn mi bo če bo shujšu.

Ah no sej jst njega itak celga obožujem...

Laughing

Z drugimi je pa ponavad tko da mi je lahk oseba na začetku do konca antipatična ampak ko spoznam njegovo osebnost se tut zunanjost spremeni. Je tko k da bi pred tabo bla druga oseba. Morš sam znat videt čar vsakega posameznika.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 M|ss|A



Starost: 40
Pridružen/-a: 16:20, 18-Nov-2006
objave: 1
Teme: 0

353.4 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Ned 07 Jan, 2007 19:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

chukerchek @ Pet 05 Jan, 2007 20:20 Napisal/a:
Ja zame zmer tko pravjo. Na začetku je ðizus k ne štekajo moje osebnosti, pol pa very simpatikus in se ne morjo odlepit stran. So pa tut ljudje kerim sm na smrt brezvezna in glupa ipd. Pač vsake oči majo svojga malarja.

Sama mam s svojim fantom eno tako izkušnjo. Nisem mogla prek njegovih dlak tok mi je blo gadno da sm vsakič ko sm se k njem stislna klela kaj mi je tega treba. No zdej pa obožujem njegove dlakice prov ne znam si predstavljat da bi bil brez njih- full mi je kjut k zmer tok lepo dišijo pa je vse mehko. Tak moj mali veliki medo.

Isto je blo s bušijem k ga je mel.. Skos sm bla navajena na suhce in me je mal to odbijal . Zdej spet obožujem k lahk plezam po njem k ma tok luštno zaobljeno bušiko da ga skos maltretiram. Prov čudn mi bo če bo shujšu.

Ah no sej jst njega itak celga obožujem...

Laughing

Z drugimi je pa ponavad tko da mi je lahk oseba na začetku do konca antipatična ampak ko spoznam njegovo osebnost se tut zunanjost spremeni. Je tko k da bi pred tabo bla druga oseba. Morš sam znat videt čar vsakega posameznika.


hm.. to je pa tko k da bi js ta post napisala nasmeh ne rabm nc dodat nasmeh




 Kozorog Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od M|ss|APošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 07 Jan, 2007 21:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

no pol sta lahk zdej vidve prjatlce smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Jan, 2007 12:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hm...mogoče se je našla kakšna stvar, na katero gledam drugače, kakor sem. No, ne spominjam pa se nečesa, kar bi me ful nerviralo in bi mi kasneje postalo všeč. Enostavno, če mi gre ena stvar na živce, je največ kar lahko naredim to, da se skuliram in mi ne gre več na živce. Da bi mi postala všeč???

Boss, ta tvoja vprašanja se mi včasih zdijo tako za las privlečena, kakor da si izmišljuješ izkušnje, da bi forum živel. Me prav zanima, če se ti je to res zgodilo? Primer?




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Jan, 2007 14:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Primer!
Motila me je njena brazgotina na obrazu, ampak dejansko ko se je nasmejala, je tista brazgotina izgledala kot jamica v ličkih.

Prej mi je blo to antipatino pol mi je ratalo simpatično!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Jan, 2007 16:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

zanimivo! Res se ne spomnim, da bi se mi kaj takega zgodil.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 20 Jan, 2007 13:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Po drugi strani pa se mi je zgodil, da sem se zaljubila kasneje...natancno cez 10 let prijateljstva!!!




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Morska
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:22, 14-Jun-2005
objave: 149
Teme: 5
Kraj: LJ (Izola)
4805.2 kinta/e
113.2 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 20 Jan, 2007 18:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Veliko večkrat se zgodi nasprotno. Da nas na začetku, ko smo še čisto zaljubleni, nekaj čist majčken moti, kasneje, ko zaljubljenost mine, pa nas moti veliko več.

Tole, kar opisuješ ti Boss, pa je posledica sprejemanja osebe kot celote, pri čemer se stvari kot so brazgotine in podobno, nekako vpnejo v le to. Ko pa gre za karakterne in osebnostne lastnosti, pa je druga zgodba in je bolj verjetn potek prejšnji, torej nasproten.

Zgodilo se mi je večkrat... naprimer to, da me je motila višina in to zelo, potem pa mi je postala ta višinska razlika med nama prav všeč.




 Bik Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MorskaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 21 Jan, 2007 19:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja, k če je večji:)




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 21 Jan, 2007 19:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja, k če je večji:)




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 21 Jan, 2007 19:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

boss, neki serje tale forum,...piše, da mi ni objavil, čeprav mi je.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97374 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5702s ][ Queries: 41 (0.1372s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.