Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 14 Dec, 2006 15:03     Naslov sporočila:  sindikalni izlet Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Opazil sem Majo v dolgem kavbojskem krilu, ki je na široko plapolalo okrog njenega pohotnega telesca. Takoj sem pomislil, če ne dobim druge bo pa spet Maja. To govorim kot bi bil velik šarmer in bi lahko izbiral, ampak po tem kako sva se spogledala in ko mi je pomežiknila, ni bilo težko presodit kakšen je njen načrt nocoj. Ko smo se vsi nekako zbrali je sledil aperitivček za začetek. Tam smo nazdravljali, klepatali se smejali in marsikatera opazka je bila namenjena ženskam. Tiste bolj zgovorne seveda niso ostale dolžne. "In kaj si se tako zrihtal, čakaš katero?" je kar naenkrat šepnila na uho nekje iz ozadja Maja. "Oj, saj sem se prav ustrašil. Zrihtal ja, nikoli ne veš, morda pa me bo le kakšna pogledala" sem dejal v smehu. "Jaz te že gledam in še več kot to si želim" mi je malo v smehu, malo resno odvrnila. Ja, takšna je bila ta pohotnica. Kako človek ne bi ostal brez besed pri taki stvari. Le nasmehnil sem se in prikimal. Od tega trenutka sem mislil samo še na njo in na nobeno starejšo. Obožujem namreč pohotne ženske. Začela se je večerja, debata, pijačka, ... Maja je sedela je nasproti mene, kakšnih pet stolov, tako da se nisva nič pogovarjala, iskric in pogledov je bilo pa nešteto. Ko je ceremonija in večerja bila mimo, se je začel ples. Majo sem za kratek čas izgubil iz oči. Ko sem vstal od mize in se vrtel da bi jo našel, me je naenkrat ena roka prijela in potegnila proti plesišču. "Pleši, pleši, .." so vpili eden čez drugega. Ne, ni bila Maja tista ki me je potegnila, ampak ena izmed sodelavk, nekje deset let starejša od mene. Dolgi blond lasje, modre oči, modra obleka. Skratka uštimana za ta večer. Prijela me je in zaplesala v paru z menoj. Malo mi je bilo nerodno, saj sem bil najmlajši (razen Maje) na fešti. Po že popitih nekaj kozarcih se še vedno nisem počutil sproščenega, zato pa se je toliko bolj počutila moja soplesalka. Stiskala se je k meni, da sva plesala in se vrtela kot divja. Še dobro da sem obvladal nekaj korakov. Vsake toliko me je tudi uščipnila za rit, mi mežikala, se mi smejala, ... Videti je bilo da uživa, a jaz sem videl in začuti še nekaj drugega. Ko me je tako stiskala za rit in se privijala k meni, se je v meni začela prebujati strast in tič se mi je začel počasi postavljati pokonci. To je začutila tudi sama, zato se je še bol stisnila k meni, da ga je čutila na trebuhu. Bil sem toliko večji od nje, da je moj tič tiščal v njen trebuh, a zagotovo ga je čutila, kar je bilo razvidno po izrazu na obrazu. Ko smo tako plesali in poplesavali, je naenkrat vskočil vmes sodelavec, prevzel plesalko in jo zavrtel po plesišču. Ko se je vrtela je le gledala kje sem in izgubila se je v množici. Sproščenost je tokrat narasla in stopil sem do šanka po pijačo. Seveda sem v tej gužvi izkoristil priliko in vtaknil roke v žep ter si popravil štrlečega kurca ki me je cukal za dlake. Ko sem prišel do šanka je bila tam tudi Maja. čisto sem že pozabil na njo med plesom. Pila je pijačo z enim od sodelavcev, ta pa jo je zasuval z opazkami ki so bile čisto out. Tudi ostali so stali v krogu in se pogovarjali o marsičem.Opazila me je, a se delala kot da me ni. Takoj sem opazil da jo nekaj moti. Verjetno me je opazila med plesom kako uživam z blondinko in kako mi paše, pa je postala malo ljubosumna. Vprašal sem jo:"O Majči kako si Majči? Boš kaj spila?" sem ji šepnil na uho."Ne hvala" je bil njen kratek odgovor. "Kje pa imaš soplesalko?" "Nevem. Še pleše. čisto je neumorna" sem ji odgovoril. Maja moje soplesalke ni poznala, ker je bila še premalo časa pri nas, zato sem ji na hitro povedal dve besedi o njej, tako da je videla da pač nimam nič z njo. Nisem se ji opravičeval ker pač nisem se imel za kaj opravičevati. Njen sogovornik je med tem srkal pijačo in se pogovarjal z drugimi ki so stali v krogu. Medtem sem dobil pijačo in ji rekel:"daj spij nekaj z mano, bova še kakšno rekla". Odgovor ki sem ga dobil je bil kratek, jasen in takšen kot bi si ga želel marsikdo ali pa jaz danes, ko to pišem. "Ne hvala. Moram it lulat. Prideš z mano?" Niti za trenutek mi ni padla koncentracija in sem odgovoril. "Kar pojdi naprej, samo plačam, spijem in pridem." Odšla je dol po stopnicah in pogledal sem za njo. Tudi ona se je obrnila in najina pogleda sta se srečala. Edino kar je bilo razbrati iz pogleda je bila pohota. Plačal sem pijačo, na eks spil in odšel za njo. Niti pomislil nisem da je morda kdo posumil, saj so bili že vsi pod vplivom substanc. Ko sem prišel dol sem šel najprej v moški WC tudi sam odpravit potrebo. Tiča sem si dobro obrisal, saj sem si predstavljal kaj bo. Na gatah je bil že madež ki se je pojavil med plesom. Ko sem se uštimal sem jo še zmeraj čakal na hodniku pred WC-jem in se delal da sem na svežem zraku. Ko tako ni bilo nobenega sem jo na vratih ženskega WC-ja poklical malo tiše. "Maja"! "Pridi noter" je rekla in odklenila vrata. Na hitro sem vstopil in preden sem upal karkoli reči me je že prijela in dobesedno napadla. Začela me je poljubljati, lizati in me kuštrala. Lahko bi rekel da je v desetih sekundah pretipal če imam vse na sebi. Prijela me je tudi za tiča ki je postal trd v momentu."Kako bi fukala" je dodal. "Tudi jaz bi, sam tukaj je premalo prostora" sem ji odvrnil in tudi sam ji gnetel joške, z drugo roko pa drgnil po pički. Ko sva se tako še nekaj časa mečkala in hlastala za zrakom sva se odločila da greva drugam. Uredila sva se in ko ni bilo slišati nikogar sva zapustila WC. Ravno ko sem prišel ven in ona za mano, pa je prišel po stopnicah eden starejših sodelavcev. Seveda je bilo obama nerodno in še preden sva uspela karkoli reči je rekel sam:" Nisem nič videl. Tudi sam sem bil mlad" in odšel v moško stranišče. Iskal sva kam bi lahko šla, kjer nas nihče ne bi našel. Zunaj je bila zima, jaz sem bi z avtom od sodelavca, tako da... Iz tega hodnika so vodile še stopnice v klet. Zaprte so bile z manjšo ograjco, spodaj so pa bila še ena vrata. "Gremo tja dol" sem rekel. "Zaprto je "je rekla ona ko je prijela za kljuko. A sila je bila prevelika za karkoli razmišljat in čakat. Preskočil sem ta nizka vrata in stekel dol po stopnica. Spodaj sem probal odpreti vrata in na srečo so bila odprta. Noter je bil prostor ki je bil še v gradnji. "Odprto je " sem ji rekel. Tudi ona je meni nič tebi nič preskočila ograjo in prišla dol. Zaprla sva se v ta prostor in najino ljubljenje se je nadaljevalo. Tokrat sva slačila tudi obleka z naju. Bilo je malo frišno a tega nisva začutila. Ljubila sva se in božala. najine roke so bile vsepovsod. Njene so pristale ne mojem že trdem tiču in ga drkale. "Pofukaj me prosim" mi je govorila med tem ko mi ga je drkala. "Kako bi rada?"sem jo vprašal. "Od zadaj me daj" in še preden sem uspel karkoli reči se je že obrnila in si mokrega tiča nastavila na luknjo. MOčno se je nagnila naprej ko sem ji ga zabil. Z rokama se je uprla na en kup materijala ali karkoli je že bilo tam. Zavihal sem ji krilo visoko na hrbet in povlekel gate še malo bolj dol. Prijel sem jo za boke in začel fukati kot slon. Bil sem ful potreben. Zabijal sem ji ga zelo globoko kar je bilo tudi slišati. Nekaj časa je trajalo in kmalu sem začutil da mi bo prišlo. To sem ji tudi rekel. Takrat si je z eno roko pomagala in začela drgniti po pizdi. Glasovi ki jih je spuščala niso bili vzdihovanje ampak kruljenje. "JAAAAA..." je bilo edino kar sem jo razumel. "Te lahko pošpricam po hrbtu?" sem jo vprašal. "Ne, vame dej vame!" "Je varno" je bilo edino kar sem še uspel izreči ko mi je začelo prihajati. Le še bolj divje sem začel nabijati in sperma je bruhal v njeno pičko. Ona si jo je še vedno drkala z roko, a ne dolgo, ko je tudi njej začelo prihajati. Začela je cviliti in stresali so jo krči. Naenkrat jo je sesedlo na tla. Tič ki je padel ven iz njene pičke je bil še trd, le kapljica na njem ji je padla na hrbet ko je čepela pred mano. Ko je bilo vsega konec mi je dala en robček da sem se obrisal in tudi sama si je obrisal spermo ki se ji je cedila iz pičke. Ko sva se uredila je rekla "Kako dober je občutek ko se mi sperma cedi še dolgo iz pičke. Škoda da je že pozno sicer bi šli pol še enkrat. To me ful rajca ker pol samo na seks mislim." Nič nisem odgovoril, le to da je pozno je tudi mene motilo. Tudi jaz bi jo šel še enkrat pofukat, saj takega divjega seksa še nisem doživel. Pejdi prvi ven in poglej če je kdo. Šel sem gor po stopnicah, preskočil ograjo in pregledal hodnik. Ker ni bilo nobenega sem ji pomahal. Pomagal sem ji še čez ograjo. Ko je prišla čez me je še enkrat stisnila in zalizal. "Še kdaj morava ponovit" je rekla in odšla gor po stopnicah. Sam sem zavil v WC da se malo obrišem in uredim. Ko sem se gledal v ogledalo sem opazil šminko na licu. Zdrgnil sem jo in ob tem mislil na njene besede - Še kdaj morava ponovit.

vir:www.vrtnica.net/




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

96742 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2511s ][ Queries: 41 (0.0721s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.