povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 lisa
Gost








objavaObjavljeno: Ned 24 Dec, 2006 22:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

evo in sem rešila ta problem in ugotovila kaj je botrovalo temu, da se ne pogovarja z mano in mi nikakor ni več žal, sem pa včeraj videla, da je htel navezat stike pa mu nisem pustila, ker sem se odločila, da se ne bom več ukvarjala z njim, menim, da je to še najboljš




   
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 27 Dec, 2006 08:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

torej kaj pa je bilo?




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 lisa
Gost








objavaObjavljeno: Sre 27 Dec, 2006 11:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ni imel dovolj jajc, da bo zdej spet hodu z bivšo k je prej tk grdo govoril o njej in pač bila je vse najslabš- to je to
jst sem mu skoz govorila, da naj prizna, da nekaj še čuti do nje pa mi ni priznal in se je še norčeval iz tega- no prav sem imela, zdej mu je pa nerodno in se ne pogovarja z mano, ma verjetn je tud ona mal ljubosumna in mu ne pusti imet prijateljjic
je pa fora, da se je tud z dvema kolegoma nehal menit, kar naenkrat, tk k z mano




   
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 27 Dec, 2006 12:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pa dobr, pa kakšne fore so to? Mislim oba sta otročja. Kuk sta stara? Tlinajst?




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lisa
Gost








objavaObjavljeno: Sre 27 Dec, 2006 12:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ne nisva otročja, jst sem pač preveč malenkostna on se pa mal laže in to je to, to ni otročarija, ampak se pač osebnostno ne ujameva




   
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 27 Dec, 2006 13:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lisa @ Sre 27 Dec, 2006 11:49 Napisal/a:
ne nisva otročja, jst sem pač preveč malenkostna on se pa mal laže in to je to, to ni otročarija, ampak se pač osebnostno ne ujameva


To je bolj odraz neizkušenosti, mladosti, pa tudi malo otročarije je zraven. Vsi smo se iz takih in podobnih zadev v življenju tudi kaj naučili. Tako bo tudi pri tebi. Koliko takih lekcij pa ti rabiš, bo pokazal čas.
In če se osebnostno ne ujemata, potem je pa treba malo premislit, kako naprej. Odločitve naj bodo tvoje, ne oziraj se preveč na okolico. Laughing




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97387 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4501s ][ Queries: 34 (0.2354s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.