Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 29 Okt, 2006 14:01     Naslov sporočila:  Redarji Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Včeraj sem bil v enem lokalu full fajnih pišk, v MB in sem videl, kako vlečejo redarji enga tipa ven in tja zadi kjer so ga po vsej verjetnosti nabili.

Kako si lahko to sploh privoščijo,tega v tujini NI.
Ker se predvsem lokali bojijo prevelikih tožb, pri nas pa si to lahko privoščijo!




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 29 Okt, 2006 17:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Me prav zanima kje si to bil. Poleg tega si napsila "verjetno". Dosti krat nekoga ven potegnejo, še pa ne pomeni, da ga nabijejo. Videla sem že te prozore redarjem in ponavadi izgleda tako, da ali redarji nič ne naredijo in ga samo ven peljejo ali pa sledi še kakšna moralna pridiga, redkokdaj pride do udarcev, saj se tudi naši zadevajo, da lahko pride do tožbe.
Res pa je, da so nekateri redarji preagresivni in še koga vsekajo. Samo pol...Slovenci, ki se radi tožimo....




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Ned 29 Okt, 2006 18:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

V mariboru se to zelo pogosto dogaja, mojega frenda so nabili ker je zaspal za mizo. V MB so redarji z pametjo kure totalne in še jaz se jih bojim!!!




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 29 Okt, 2006 18:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

EnigmA Napisal/a:
Me prav zanima kje si to bil. Poleg tega si napsila "verjetno". Dosti krat nekoga ven potegnejo, še pa ne pomeni, da ga nabijejo. Videla sem že te prozore redarjem in ponavadi izgleda tako, da ali redarji nič ne naredijo in ga samo ven peljejo ali pa sledi še kakšna moralna pridiga, redkokdaj pride do udarcev, saj se tudi naši zadevajo, da lahko pride do tožbe.
Res pa je, da so nekateri redarji preagresivni in še koga vsekajo. Samo pol...Slovenci, ki se radi tožimo....


bil sem v samsari i tipa so po tleh vlekli ven trije tipi, vmes pa so padali udarci!

Videl sem prej tudi tipa, ki je hotel stopiti na oder za go-go plesalke in ga je zagrabil za majico tok da mu je ni strgal dol, namesto, da bi ga opozoril, da se to ne sme.




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 29 Okt, 2006 18:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Aha Samsara, sem slišala za te scene tam ja. Ja, mogoče si pa to lahko privoščijo, ko imajo nad sabo človeka, ki ima pol Maribora v lasti...

Sem mislila, da si bil v kakem Trustu.




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 29 Okt, 2006 18:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Privoščijo si lahko potem tudi tožbo!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 29 Okt, 2006 20:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mah sj redarji so večinoma itaq sami taki,ki jim je pretepanje v užitek in tako dostikrat koga udarijo,ko ne naredi praktično ničesar. Sem videl to tudi sam. Pa ni to samo v MB,ampak kar povsod.

To so dostikrat fantje,ki niso bili sposobni niti srednje šole dokončat in so treniral kako borilno veščino in bli cel lajf debili, potem pa dobijo takole dobro plačano delo in misljo,da so glavni in vsi pomembni in si mal preveč dovolijo. Poznam lepo število redarjev in nekaj je prav takih,kot sem opisal.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 THEdesert
Uporabnik
Uporabnik


Starost: 35
Pridružen/-a: 16:37, 20-Maj-2006
objave: 62
Teme: 5
Kraj: somewhere u belong
1792.1 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 07 Nov, 2006 18:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

to je posod kjer se nahajajo redarji..jebat ga nazalost...mal kdaj se p najde kir tak ko bi jih tozu...ce pa se ze pa pazijo da res ne pride v javnost...

tak btw...kdo p je lastnik Samsare?

LP




 škorpijon Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od THEdesertPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5053s ][ Queries: 37 (0.2388s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.