Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 30 Sep, 2006 16:36     Naslov sporočila:  Partner Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaj je najbolj pomembno, pri iskanju partnerja?
Na kakšen način se odločate, da boste nekoga sprejeli v življenje, ali to prepustite zgolj trenutni zaljubljenosti!




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 30 Sep, 2006 17:02     Naslov sporočila:  Re: Partner Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bossman Napisal/a:
Kaj je najbolj pomembno, pri iskanju partnerja?
!

Ja to, da ga najdeš... malo heca, Bass.

To je tako kompleksna zadeva, da je težko v enem stavku napisat. Se pa tudi z leti zelo hitro spreminja, kar se mi zdi prav in "pošteno". Partner lahko na začetku pride z zaljubljenostjo, kar pa še zdaleč ni ljubezen. Pravi partner ima vse tisto kar nam zadovojuje naše potrebe, pa to že s sabo prinese, ni ga treba nič "popravljat", ker se to običajno zelo klavrno konča. Tudi sami moramo biti to kar smo, da se bo tudi on lahko takoj "našel" v nas. Običajno so zelo "priljubljena" prilagajanja, kompromisi, sprenevedanja, ki pa nam vzamejo preveč dragocene energije, da nam jo potem zmanjka za pravo ljubezen.
Ni tako enostavno, ker smo polni vzorcev iz bodisi vzgoje ali družbe, ki nam zameglijo bistvo odnosa. V partnerju moramo imeti v prvi vrsti odličnega prijatelja, ki nas ne bo nikoli izdal.
Tu pa se začnejo težave, izgovori, razočaranja...
Seveda pa to ne pride čez noč, potrebne so izkušnje, največkrat zelo boleče...




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 30 Sep, 2006 17:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kot je senior napisal, da ga ni treba popravljat




   
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Ned 01 Okt, 2006 13:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Itak da se na začetku odločaš na podlagi zaljubljenosti. Jaz sem večkrat imela ob sebi ljudi ki so bli super, smo se full ujeli, pa sem razmišljala, kako bi imela partenrja z takšnimi lastnostmi ampak vseen prisilit se pa ne moreš v odnos z takim čeprav je vse oh in sploh super.
Na začetku pač zaljubljenost, potem če se izkaže, da stvari tudi na drugih področjih štimajo kjer morajo pol pa itak nimaš več kaj za razmišljat a ne. Sicer pa manj ko razmišljaš včasih, boljše je. Jaz sploh nočem več, ker letos mi je kr slabo, ko vidim koliko dolgoletnih zvez je šlo narazen, pa so tud mislili skoz da so za skup, eni še zdaj mislijo pa vseen ne morjo bit skup. Tako da če ti rata ti rata, če ne se pač trudiš naprej, ni druge.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 03 Okt, 2006 11:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ko žariš kot lučka potem si mogoče našel najboljši približek čudovitega partnerja nasmeh




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 21 Okt, 2006 10:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaj to pomeni, da imamo vedno približek in nikoli, točno tisto?!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com



Nazadnje urejal/a Bassman Sob 21 Okt, 2006 22:55; skupaj popravljeno 1 krat

 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 21 Okt, 2006 10:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

NE vem, če lahko imaš kdaj točno TISTO, ker ljudje se spreminjamo. Nikoli ne moremo imeti ideala, ampak nekoga ki nam v določenem trenutku življenja najbolj ustreza.

S tistimi ljudmi s katerimi smo bili nekaj let nazaj, pa so se nam tedaj zdeli "idealni" si mogoče za katerega od njih sedaj mislimo: pa kako za vraga sem jaz takrat lahko bil-a s tem človekom.

JE pa verjetno res, da starejši kot smo, bolj imamo izdelano sliko kakšen partner nam ustreza. In če se lahko s tem človekom pogovarjamo o vsem in debatiramo ure in ure smo na dobri poti.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 22 Okt, 2006 20:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ali to pomeni, da če se rečmo partner spremeni iz tvojih okvirov, da ga potem pustiš? pomežik




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 22 Okt, 2006 20:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Verjetno da res nasmeh Ker po moji logiki ni več kompatibilnosti, in kaj češ še počet skupaj, če je vsak na svoji valovni dolžini?




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 22 Okt, 2006 21:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A pol kr zamenjaš staro za novo?
Kaj pa če je veza trajala nekaj let Question




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Okt, 2006 12:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Lahko vstrajaš ob tem partnerju, kar narediveliko ljudi ki se poroči premladih, in se potem sčasoma začne vsak razvijat v svojo smer. In kaj čuješ: ja sva skupaj keer sva navajena en na drugega, zaradi otrok in vsak po svoje nesrečna.

Poznam primerke ko so skupaj po par let pa po pravici povedano ne vem kaj še iščejo skupaj. In odg. ki ga dobim...ja sva navajena en na drugega, sva veliko dala skupaj skozi...
Ne vem mogoče je res zadosti da si z nekom, ker ti je še prijatelj in do njega gojiš dejansko bratovska čustva.
Mislim, da je zaradi tega ker ljudje kar brezglavo silijo v poroko dandanašnji dan čedalje več razvez in nepremostljivih razlik, ker nihče ni enako čez 10 let in nihče ne razmišlja več enako.


Kaj bi pa jaz naredila v tem primeru pa ne vem, ker hvala bogu nisem na tem. Si pa želim nekoga s katerim se bom lahko tudi na stara leta imela kaj za pogovarjat, ko se bodo proteze že namakale v kopalnici in bom čepela vsak večer pod odejo ker me bo zeblo.

Bi ti lahko bil z eno osebo s katero si se ful zaštekal ko si bil star 20 let sedaj po tolikih letih? Verjetno ne, ker sta se vsak s svojim razmišljanjem razvila v svojo smer in nista več kompatibilna. Mogoče bi si šla celo na živce nasmeh
Treba je sicer vzeti v zakup, da se ljudje, ki živijo skupaj mogoče razvijajo v podobno smer, samo kako pa veš katero pot boš izoblikoval če se poročiš v rosnih 20ih?




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Okt, 2006 13:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz sem zadnje čase ugotovila, ko gledam te pare, pa sebe pa vse skupaj, da je zelo velika korelacija med samozavestjo in tem kar iščeš pri partnerju. Bolj si samozavesten, večje kriterije imaš, več stvari more partenr imeti,da je zate. Tisti ki so brez samozavesti oz je imajo malo, pa jim je že skoraj vseeno, so prepričani da si ne vem kako hudo dobrega partneerja ne zaslužijo in so potemtakem tudi kriteriji manjši.
Se pravi tako kot moja samozavest se tudi moji kriteriji spreminjajo.

Sem pa opazila tudi kar se tiče folka ki ostaja v brezupnih zvezah, da je to zelo nesamozavesten folk, pa glih zato ostajajlo, bolje vrabec v roki kot golob na strehi ali nekaj v tem smislu.

Tud kar se tiče prebolevanja zveze sem zgotovila da samozavestni ljudje so zmožni veliko hitreje it naprej kot nesamozavestni. Jaz in moja kolegica sva obe v istem času našle nekoga ki je bil za naju Kakorkoli, obe sva prišle do zaključka, da obe še zmeraj jočeva za tema zvezama zato, ker sva prvič imele kar sva si želel in sva prepričane, da tega več ne moreva dobit. Ja seveda, to morava pošlihtat v svojih glavah sva rekle, bo se še našel nekdo ki naju bo imel toliko rad in na koncu ne bo pobegnil.

Torej samozavest je naš kriterij, seveda pa ne smemo pretiravat pa iskat ideale, ker teh ni, jaz sama pr sebi vem, da sem pripravljena veliko veliko nardit, če vem da je to to.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 1.0481s ][ Queries: 37 (0.5135s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.