Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 29 Avg, 2006 13:03     Naslov sporočila:  Kaj naj zdaj jaz naredim? :( Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Že dva dni bolj kot ne se vlečem naokoli kot megla in jočem. Zakaj? Zato, ker sem pred tremi tedni spoznala super fanta,že od prvega dneva sva bila skupaj, vsak dan, skupaj hodila ven plesat, na morje, še ta vikend sva bila na morju, vse je bilo super, izgledala sva super par, imela sva se fajn eden z drugim, sex je bil super, dobivala sva komentarje drugih da imava za tri tedne full poglobljeno vezo, že od začetka sva bila zelo iskrena eden do drugega, imela sva plane že za v naprej.
Včasih sva se spraševala če mogoče prehitevava vse skupaj, vendar se potem niti nisva zmenila zato in sva bila vsak dan skupaj. No, da skrajšam, v petek in soboto sva bila na morju, šla sva na plesni vikend salse in je bilo res fajn. Cel dan in večer je govoril kako je fajn. In ko sva se vrnila v Ljubljano, mi je rekel da mi more nekaj povedat. Sem mislila da bo rekel, da me ima rad, on pa da hoče da greva narazen ker mu nekaj manjka, nek občutek. Da se ima z mano zelo dobro in super ampak nekaj manjka. Mogoče da sva šla prehitro al kaj je bilo narobe noben ne ve. Meni se je vse postavilo na glavo, izgubila sem voljo do vsega, tudi zaupanje, ker njemu sem res zaupala, vse kar je govoril je zvenelo kot da čuti isto. In zdaj sem ostala spet sama, nič mi ni jasno, prevrtavam besede nazaj in naprej, vsa njegova dejanja in še vedno ne morem pogruntat kje se je vse končalo, ker je zame bilo kot v pravljici.

Zdaj sploh ne vem kaj naj, hotela sem vedet od njega ali je njegova odločitev stoprocentna pa niti točno ne vem kaj je odgovoril, vse je bilo malce neodločno. Mi pravijo naj ga pustim pri miru, mogoče me bo začel pogrešat, on hoče da sva v stiku, jaz pa ne vem če sem sposobna bit njegova prijateljica, ker tega enostavno nisem navajena pri njem in se nočem še bolj mučit.
Sploh ne vem kaj naj, vse besede pusti času čas mi trenutno nič ne pomagajo. Hočem da mi nekdo reče ali pusti ga pri miru ker nebo nič, ali potrudi se, še je upanje, pa vem da mi tega noben ne more garantirat, odločim se lahko samo sama. Pa vedar iščem nekej besede ki bi mi odprle oči in dale vedet kaj naj. če jih ima kdo od vas, kak pameten nasvet, prosim prosim, ker se res počutim bedno.

:wayecry




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 29 Avg, 2006 14:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pusti ga pri miru da sam ugotovi pri čem je. Glede na to kar si ti napisala je šlo vse skupaj z nadzvočno hitrostjo. Da bi se to dogajalo meni po pravici povedano spizdim kolikor sem dolga in široka, ker taka zadeva ponavadi leti prehitro in v prepad.
Mogoče se je ustrašil vsega skupaj, tega kar imata v teh 3 tednih ali pa ga je enostavno povedano začelo vse skupaj dušiti. VEš kako pravijo... vedno moraš pustiti tako dolgo verigo da se ulovljeni ne počuti ulovljen in da se veriga ne strga nasmeh
Prehitra sta bila, da bi dejansko res lahko razvila nek globok odnos. Tako si čutila ti, z njegove strani pa verjetno ni bilo tako.
Vsaka šola nekaj stane, počasi se boš naučila, da se ne navežeš tako hitro na ljudi in da si je zaupanje nekoga treba pridobit postopoma. Vsaka gradnja nekaj časa traja, nobena dobra stvar je zraste kar čez noč.

Sicer pa saj poznaš to foro: saj bova ostala še prijatelja, bla bla bla, ponavadi je to metanje peska v oči zato, da je osebi, ki je vse razdrla lažje in da se ji ne teži , osebi ki je bila prizadeta je pa potem taka beseda neka iluzionistična rešilna bilka katere se oklepa v veri da še le ni vsega konec.

Tako je moje mnenje, me pa prav iskreno zanima kako mnenje ima tukaj naš Senior. Njegovo mnenje je vedno dobrodošla smernica




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 29 Avg, 2006 18:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Z zanimanjem sem prebral mnenje od Lučke in če sem čisto iskren, nimam kaj dodati. Pod ta post bi se tudi sam podpisal. Vse je lepo napisala kratko, jedrnato in kar je najvažnejše resnično.
Še enkrat bi rad poudaril to, kar je Lučka že napisala. Vse je šlo prehitro ker dober odnos se gradi postopoma, sploh pa zaupanje. To, kar se je zgodilo tebi, Mojsa, jaz pravim zaljubljenost v ljubezen in odnos, ki tisti trenutek traja. Počasi boš prišla tudi ti do tega spoznanj, samo najprej je treba to rano malo zaceliti.
Moj nasvet : vzemi to kot dobro izkušnjo, ki te samo krepi, da boš lahko enkrat imela odnos, ki si ga tako želiš. Glavo gor, zavrti si kako dobro muziko, pa kar zjoči se... to pomaga....

Vse bo še O.K. !




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 30 Avg, 2006 09:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja hvala Lučka in Senior, saj v podzavesti to vem tudi sama. SIcer sem pa v teh dveh dneh ugotovila kje je problem. On še vedni ni čisto prebolel bivše s katero je bil zelo zelo dolgo. In mislim da sva se samo spoznala ob nepravem času. Je pa res tudi da sva šla prehitro. Kaj bo naprej ne vem. Vem samo, da se bova srečevala, ker imava ista zanimanja in hobije.
Želim si da si ga nebi več želela ampak za zdaj še tega nisem sposobna. Jočem več ne, trenutno se je žalost spremenila v jezo, kar mislim da je sobro. Kako pa bo, bomo vidli, upam samo da si res ne bom dajala sama sebi lažnega upanja, čeprav je to glih moj problem, sem večni optimist tudi v teh primerih. :cmiha:




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 30 Avg, 2006 12:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Poleg tega, je veliko in moških in žensk, ki jim je zaljubljenost glavni cilj, tisto, ko te butne, da ne veš kje si ... ta občutek zadrogiranosti... potem pa se ustrašijo obveznosti, ki jo partnerski odnos prinese.
Možno je tudi, da si je želel le malo spremembe- in da si nažalost ampak dejansko 'rebound' girl.
Trdna veza potrebuje čas in se vsaj po mojih izkušnjah gradi na prijateljstvu.
Moja znanka je imela podobno situacijo- po treh tednih znanstva sta že planirala družino, otroke, bila je že na tem da se preseli k njemu, saj ji je zatrjeval kkao je fino fajn, kako jo ljubi in kako je ona tista ki jo je iskal... potem pa je stisnil rep med noge:(




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 aadi3229



Starost: 35
Pridružen/-a: 14:07, 06-Feb-2015
objave: 4
Teme: 0

106.4 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 06 Feb, 2015 14:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

O, šit, zame in moj trebuh še pa niso napisali pesmi!



__________
AaDi




 Rak Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od aadi3229Pošlji zasebno sporočilo
 aadi3229



Starost: 35
Pridružen/-a: 14:07, 06-Feb-2015
objave: 4
Teme: 0

106.4 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 06 Feb, 2015 14:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

O, šit, zame in moj trebuh še pa niso napisali pesmi!



__________
AaDi




 Rak Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od aadi3229Pošlji zasebno sporočilo
 aadi3229



Starost: 35
Pridružen/-a: 14:07, 06-Feb-2015
objave: 4
Teme: 0

106.4 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 06 Feb, 2015 14:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

O, šit, zame in moj trebuh še pa niso napisali pesmi!



__________
AaDi




 Rak Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od aadi3229Pošlji zasebno sporočilo
 aadi3229



Starost: 35
Pridružen/-a: 14:07, 06-Feb-2015
objave: 4
Teme: 0

106.4 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 06 Feb, 2015 14:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

O, šit, zame in moj trebuh še pa niso napisali pesmi!



__________
AaDi




 Rak Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od aadi3229Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2204s ][ Queries: 41 (0.0554s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.