Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 12:21     Naslov sporočila:  Je res? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Je res da osebe ki pri okoli tridesetih in čez nimajo resnih partnerjev, da so čudni, da nekaj mora biti narobe z njimi?

S prijateljem sva se menila o tem in on trdi da je s takimi ljudmi zagotovo nekaj narobe Rolling Eyes
Jaz se z njim ne strinjam v celoti.
Gotovo je, da so osebe ki so premalo lepi, ki so preveč sramežljivi, ki nimajo pravega pristopa... in seveda so si na nek način sami krivi za stanje v kakršnem so.
Ampak kaj pa tisti ki vse to imajo? Je še vedno kaj narobe z njimi? Ali preprosto nimajo sreče v ljubezni?

Po mojem mnenju imajo samo nesrečo. In tisti partner ki je pravi včasih res pride pozno, ampak bolje pozno kot pa da si v vezi z nekom ki ga ne ljubiš!


Jaz osebno vsekakor bi bila raje z nekom ki nima neke full hude veze za sabo... ker s tem ne nosi tistih izkušenj s sabo. Ne bi me dajal v neke kalupe: kakšna moram biti, ampak bi se skupaj učila kako bova furala najino vezo- kar pa je večini težko, če imajo za sabo kakšno dolgoletno vezo. Ker mislijo da tisto kar so tam doživljali je pravilno, da tako to je, da tako mora biti. Vsak človek pa je nekaj posebnega in z vsakim človekom imamo pač drugačen odnos, tako da je meni popolnoma logično da čeprav mogoče mi ostajamo isti, se naše veze vseeno spreminjajo.
Mnenja?




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 12:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Uh...
No ja jaz sm stara 21 let in nism se mela neke hude dogotrajne veze.
Delno sm si sama kriva-priznam..ampak po drugi strani mi pa niti ni zal ker sm se mela ful dobr.
Recimo kaj pa tisti k se locijo pa se potem nikoli vec ne porocijo?
Preveliko razocaranje in s tem strah pred novim zacetkom?




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 12:47     Naslov sporočila:  Re: Je res? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:
Je res da osebe ki pri okoli tridesetih in čez nimajo resnih partnerjev, da so čudni, da nekaj mora biti narobe z njimi?

S prijateljem sva se menila o tem in on trdi da je s takimi ljudmi zagotovo nekaj narobe Rolling Eyes
Jaz se z njim ne strinjam v celoti.
Gotovo je, da so osebe ki so premalo lepi, ki so preveč sramežljivi, ki nimajo pravega pristopa... in seveda so si na nek način sami krivi za stanje v kakršnem so.
Ampak kaj pa tisti ki vse to imajo? Je še vedno kaj narobe z njimi? Ali preprosto nimajo sreče v ljubezni?

Po mojem mnenju imajo samo nesrečo. In tisti partner ki je pravi včasih res pride pozno, ampak bolje pozno kot pa da si v vezi z nekom ki ga ne ljubiš!




se strinjam s tem, da je to tako.
Da ne najdeš nekoga, je že prva stvar, ki kaže na to, da ne najdeš pravega pa druga.
Stvar je samo v temu, kako razmišljaš, take ljudi tudi privlačiš okrog sebe.
Stvar je samo v temu, če se ti ponavljajo ene in iste zadeve, potem zagotovo razmišljaš napačno.
Spremeniš način razmišljanja in se ti vse spremeni.

Prav gotovo je pri meni obratno, raje imam bejbo, ki je imela v roku 1 leta resno zvezo, kot pa tako, ki je ni imela že nekaj let.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 13:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Admin Napisal/a:
Prav gotovo je pri meni obratno, raje imam bejbo, ki je imela v roku 1 leta resno zvezo, kot pa tako, ki je ni imela že nekaj let.

Zakaj?

In ne vidim tu napako v načinu razmišljanja - primer?




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 13:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:
Admin Napisal/a:
Prav gotovo je pri meni obratno, raje imam bejbo, ki je imela v roku 1 leta resno zvezo, kot pa tako, ki je ni imela že nekaj let.

Zakaj?

In ne vidim tu napako v načinu razmišljanja - primer?


Ne gre se za napako razmišljanja, ampak na splošno razmišljanje o življenju, o dojemanju vsega okrog sebe.
To je treba spremenit.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 14:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jah kaj pa vem....
Dejstvo je, da je bolje če je nekdo sam, kot da se zarad takih komentarjev spušča v zvezo iz katere ponavad pride še bolj zafrustriran njen/njegov partner pa prizadet n po možnosti še zakomplexan. Na posamezniku bi morala sloneti odločitev ali si sploh želi življenja v par. Določene osebe tudi pri 30 še niso zrele za partnerstvo, mogoče zaradi drugačnega, težjega otroštva, neizživete mladosti ali podobno. Nekatere osebe pa nikoli ne najdejo sreče v partnerstvu. Pa kaj!. če pogledamo v naravo, veliko živali živi v partnerstvu le zaradi oploditve samice, nato pa se ločita. Se pravi tudi to je naravno. Zaradi dolgotrajnega študija recimo nekje pri 30ih šele postanemo materialno in mogoče tudi duhovno samostojni in šele takrat bi se po moje bilo pametzno odločati za skupno življenje.
Jaz sem stara 26, sedaj imam že nekaj časa resnega partnerja, ki je tudi moj prvi. seveda sem mela fante, ampak hkrati sem vedela, da tiste zveze niso bile resne.
Mislim, da se ta zrelost- ko si pripravljen za partnerja- sploh ne šteje v letih. Zakaj pa je toliko ločitev, varanja, laganja...?
Ja glih zarad tega, ker ponavadi moški in ženske mislijo, da je pri dol. letih pač se treba poročit in naštancat otrokee, nihče pa se ne praša ali se tako tudi počutiš?

blak pa tako razmišljanje!!




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 14:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No jaz ne mislim da je treba spremenit mišljenje. Vsak ima svoj način razmišljanja in če je nasproten mojemu, to še ne pomeni da je napačen. Pač nisva za skupaj... sigurno pa se bo tudi za njegovo mišljenje našla nekje kakšna...
če bi vsi razmišljali enako... ja kam bi pa prišli?




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 14:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To Mijau!




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 14:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mijau Napisal/a:
jah kaj pa vem....
Dejstvo je, da je bolje če je nekdo sam, kot da se zarad takih komentarjev spušča v zvezo iz katere ponavad pride še bolj zafrustriran njen/njegov partner pa prizadet n po možnosti še zakomplexan. Na posamezniku bi morala sloneti odločitev ali si sploh želi življenja v par. Določene osebe tudi pri 30 še niso zrele za partnerstvo, mogoče zaradi drugačnega, težjega otroštva, neizživete mladosti ali podobno. Nekatere osebe pa nikoli ne najdejo sreče v partnerstvu. Pa kaj!. če pogledamo v naravo, veliko živali živi v partnerstvu le zaradi oploditve samice, nato pa se ločita. Se pravi tudi to je naravno. Zaradi dolgotrajnega študija recimo nekje pri 30ih šele postanemo materialno in mogoče tudi duhovno samostojni in šele takrat bi se po moje bilo pametzno odločati za skupno življenje.
Jaz sem stara 26, sedaj imam že nekaj časa resnega partnerja, ki je tudi moj prvi. seveda sem mela fante, ampak hkrati sem vedela, da tiste zveze niso bile resne.
Mislim, da se ta zrelost- ko si pripravljen za partnerja- sploh ne šteje v letih. Zakaj pa je toliko ločitev, varanja, laganja...?
Ja glih zarad tega, ker ponavadi moški in ženske mislijo, da je pri dol. letih pač se treba poročit in naštancat otrokee, nihče pa se ne praša ali se tako tudi počutiš?

blak pa tako razmišljanje!!


Ok se popolnoma strinjam s tem, ampak vidim, da me niste razumeli.

Gre za drugačen način gledanja na življenje.
Bom podal primer, prav gotovo poznate kakšnega, ki je nonstop jamral, kako ga zdravje muči v resnici pa niti ni imel/a takih groznih problemov, dokler se v resnici ni zgodilo, da je hudo zbolel/a.
Hočem povedati, da naše razmišljanje vodi naše življenje.
In če nekdo razmišlja na način, da so vsi tipi prasci, kaj lahko potem pričakuje v življenju kot to, da bo srečevala same take tipe, ali da jo vsi varajo, potem bo gotovo srečala vedno samo take tipe.
Prejudiciranjne misli v resnici ustvarja življenje, čeprav se neumno sliši in nemogoče, je to res.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 14:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To itak admin, jaz sem tako ali tako replicirala na mnenje Nayinega prijatelja:), to pa da je večina folka že apriorij, zaradi , recimo nesrečnega (ne morem napisati napačnega- kdo pa sem jaz, da bi odločala, kaj je pravo in kaj napačno razmišljanje) razmišljanja v ku¤¤¤¤¤ nam je pa popolnoma jasno.

To kar si ti napisal je logično, če bo p**** razmišljala, da so vsi tipi prasci in ne bo dala sebi možnosti, da pravega sploh spozna, potem bo bitter old grump.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 15:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

no sej to razlagam in če si tega ne pride gor do tam okrog 30 leta pol je dejansko neki narobe s tako osebo.
Poznam eno bejbo k zgleda uber hot je stara 35 let in po vseh zvezah k jih je mela še vedno išče nekega bogatega lepotca, ki jo bo mel rad in ji bo zvest.
Ja pa kaj še, tak tip si najde namest 35 let stare bejbe kako hot bejbo staro 20 let.
Zato če oseba pr 30ih nima pošlihtano v glavi, je katastrofa.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 15:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Res je katastrofa če nekdo pri 30-ih nima vse pošlihtano v glavi, ampak tu sploh ni debata o tem.
Logično je da tisti ki nimajo pošlihtano v glavi niti ne morejo dobiti partnerja, če že ga, potem je celotna veza v k****.

Ta frend pa je na splošno rekel, da je z VSEMI ki so nekje teh let in nimajo partnerja, da je nekaj sigurno narobe z njimi.
S TEM se jaz ne strinjam!




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 15:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

a tudi tistimi, ki so končali zvezo in so sami par mesecev?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 15:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ce mene vprasas je to tko al pa tko druga kategorija.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 16:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To je druga kategorija




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97369 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 9.0080s ][ Queries: 37 (6.2900s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.