Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Nicoletta
Neznanka
Neznanka


Starost: 55
Pridružen/-a: 10:13, 03-Dec-2003
objave: 40
Teme: 8
Kraj: ljubljana
32.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 09:12     Naslov sporočila:  Bolečina Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Vas je že kdaj bolelo,ko ste se razšli z ljubljeno osebo(partnerjem/ko)?Bili ste zaljubljeni,pa vas je partner/ka zapustil/a.Kako ste to prenesli?Ste se trudili obnoviti zvezo?če ste se trudili,pa vam ni uspelo zveze obnoviti,kako ste se tolažili?Pa,da ne bo kdo mislil,da se mi zdaj kaj takega dogaja.Zdaj ne,se mi je pa pred leti zgodilo.Mene je na nek način tolažil moj otrok,pa malo moji prijatelji.Zveze mi ni uspelo obnoviti,mi je pa uspelo pozabiti.




 Vodnar Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od NicolettaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 09:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Odločila sem se, d bom vedno razmišljala pozitivno. Stvari, ki se naredijo, se pač naredijo z namenom. In sploh ni važno ali je to res ali ne, če razmišljaš na ta način je v življenju lažje. Sprejeti moraš tudi to, da se življenje stalno spreminja in ni nemogoče, da bo tudi tebe nekdo nekoč zapustil. Glavno je, da se ne prepustuiš pesimizmu in malodušju, ker kaj veš, mogoče tisti pravi še čaka na svojo vrsto.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 09:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma ja, to je zaj¤¤¤¤¤¤ zlo, nekako si izbit iz glave, izrezat njo iz sebe, zlo zaj¤¤¤¤¤¤, ampak mora it na silo.
Jst se tolažim s tem, da je še full žensk na svetu in da če sem našu to, ki mi mi je tok ustrezala, bom našel še drugo, ki mi bolj ustrezala.
Ampak spomini ostajajo...........




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 09:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ah veš, da to traja neki časa, sam če takrat nisi zaprt v svojem svetu, ampak si rečeš ah klinc.... pol gre vse hitrej. Tko kot pri skoraj vseh zadevah, važen je pristop.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 11:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Moj moto: Stvari ki se zgodijo, se vedno zgodijo z določenim razlogom. In vse je za nekaj dobro!

Na začetku je vedno hudo. Pomaga če ga ne vidiš, če nimaš stikov z njim. Boli vseeno, je pa lažje.

Da bi šla kdaj nazaj? Nikoli!!! Ne gledam v preteklost, kar je bilo, je bilo in ne pogrevam starih stvari. Ni vredno mojih čustev! Kar se je končalo, se je z razlogom končalo, tako da nima smisla začenjati še enkrat - če ne gre, ne gre.

Življenje nam ponuja marsikaj boljšega kot ljudi ki nas niso vredni! Včasih je res treba malo dalj časa čakati na tisto pravo osebo... ampak je že tako prav




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 12:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mislim...

koga to nebi bolelo???

vse je bilo na vrhuncu(vsaj zame), potem pa...

kako sem to prenesel??? še nisem!!!

obnoviti??? ne bi ratalo!!!

mah...




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 12:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kdo pa še ni bil v tej koži mi povej?! Pri meni sta čas in volja naredila svoje.
In tudi jaz si nikoli več nism želela nazaj. Potem bi delala korak nazaj in ne naprej. Tko pa se ne grem. Vse je za nekaj dobro kot je Naya rekla. Premislila sem, kje so bile moje napake, se nekaj iz njih naučila ter šla naprej z upanjem, da tistih napak ne bom več ponovila.




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 13:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja sej kdo pa ne reče, da ne bo ponovil istih napak???

samo eno je reči, drugo pa storiti!

prevjo, da gre osel samo enkrat na led, sam mi nismo osli, smo ljudje!!!




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 13:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja pismo stari, če se jih zavedaš in veš, da so ti prej prinesle in naredile total hell, zakva pa bi jih ponavljal? če jih ponoviš, pol si se iz prejšnje veze en k¤¤¤¤¤ nauču.
Je pa res, da ko si zatrapan, itaq ne vidiš pol metra pred sabo, zato pa pravim, da če že je občutek metuljčkov lep, je tudi en velik bullshit, ker te sam zaslepi. Najboljše je it mimo tega in videt zadeve s trezno glavo. In zej mi boš reku, da to ne gre. Itaq, da gre (ti govorim po lastnih izkušnjah), sam odločit se moraš!




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 16:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sam pa se sprašujem naslednje: se je v času številnih razočaranj, sebičnosti in bolečin v razmerju sploh še moč v koga zaljubiti ali celo tiho upati na dolgotrajno ljubezen in srečno družino?

zato tako prekleto cenim tista razmerja, ki povsem spontano in brez kriznih obdobij delujejo še po več letih...





 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 16:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh Napisal/a:
sam pa se sprašujem naslednje: se je v času številnih razočaranj, sebičnosti in bolečin v razmerju sploh še moč v koga zaljubiti ali celo tiho upati na dolgotrajno ljubezen in srečno družino?

zato tako prekleto cenim tista razmerja, ki povsem spontano in brez kriznih obdobij delujejo še po več letih...


no lahko ti povem, da se da, samo verjeti moraš v to.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 16:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pa delati na tem....




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 LadyNera
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 44
Pridružen/-a: 0:47, 10-Dec-2003
objave: 171
Teme: 4
Kraj: Primorska
3965.5 kinta/e
2.0 šold/e
7.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Jan, 2004 00:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Glede na to, da je bil moj prvi tip in sem bila na desetih oblakih ter nisem vidla da nekaj ne stima, me je njegova odlocitev takrat pobila. Prisla je iznenada, kot strela z jasnega. Dans je bil tle, jutri ga ze ni blo vc. Upala sem in upala, da si bo premislil, tiscala glavo v pesek in se pobirala kr dolgo casa. Ce gledam nazaj, bi se v tisto obdobje niti slucajno ne vrnila vc. Ampak, scasoma je le uspelo nekako pozabit in to odrinit na stran ter na novo zazivet. Hvala lahko recem vsem prjatlom ki so me obdajali in me obdajajo. Sej zdej ce gledam nazaj, se mi zdi zelo fer od njega, da mi je to povedal ze koj na zacetku, ceprav je bolelo. Ampak bi se bolj bolelo, ce bi vlekla v nedogled. In nesebicno mi zazelel, naj si dobim nekoga, ki me bo imel rad tako kot si zasluzim. Zdej mu lahko recem le...hvala smeh Ok, se vedno sva v stikih, obcasno se slisiva in kasn sms prijadra. Sej...lepo ga je slisat, ko pove da mu gre super, konc koncev prijateljem zelis le najboljse, ceprav jih ne vidis in slisis vsak dan. Ampak ves, da so tam nekje, zunaj.

LP




...An velik strup se stavi v mejhne flase...


 škorpijon Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od LadyNeraPošlji zasebno sporočilo
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Jan, 2004 01:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:

sam pa se sprašujem naslednje: se je v času številnih razočaranj, sebičnosti in bolečin v razmerju sploh še moč v koga zaljubiti ali celo tiho upati na dolgotrajno ljubezen in srečno družino?


mmm...

NE!!!




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Jan, 2004 10:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mah Piky, ti si smotan.

Itak da ja.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97383 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5893s ][ Queries: 33 (0.2301s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.