Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 23 Jan, 2004 23:31     Naslov sporočila:  Poljub Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kakšen je lahko poljub, malo opišite?
Ali se res ženskam včasih pr poljubu kolena čist zmehčajo, se začnejo trest, itd.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 24 Jan, 2004 02:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Poljub je lahko recimo.....zlo masten Twisted Evil Laughing

če se mi šibijo kolena? Ne, mokra pa postanem Laughing




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 24 Jan, 2004 14:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:

Ali se res ženskam včasih pr poljubu kolena čist zmehčajo,


Citat:

če se mi šibijo kolena? Ne, mokra pa postanem


pa saj to en in isti šmorn!!! smeh




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Snežka
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 19:54, 03-Dec-2003
objave: 107
Teme: 4

624.9 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 24 Jan, 2004 18:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

poljub je lahko nežen, moker, čuten...
če se mi kdaj zašibijokolena... recimo da ja

lp
nasmeh




 škorpijon Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od SnežkaPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 25 Jan, 2004 13:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Takrat ko skoraj izgubim tla pod nogami je poljub nežen, počasen, njegov jezik se nalahno dotika mojega, počasi drsi po ustnicah, gre malo globje, spet na rob jezika... nežno in počasi se prepletava...
... vsak tak poljub hočem da traja večno...

Poljubljanje posnema spolni odnos -
del tebe vstopi v partnerjevo telo,
del tebe pa sprejme njegovo telo v svoje.
(Barbara De Angelis)




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Nicoletta
Neznanka
Neznanka


Starost: 55
Pridružen/-a: 10:13, 03-Dec-2003
objave: 40
Teme: 8
Kraj: ljubljana
32.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 09:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

EnigmA Napisal/a:
Poljub je lahko recimo.....zlo masten Twisted Evil Laughing

če se mi šibijo kolena? Ne, mokra pa postanem Laughing
Masten,strasten,pa tud površen.Jest obožujem poljubljanje po francosko.če se mi šibijo kolena?Neeeeeee!!!!




 Vodnar Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od NicolettaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 pikoxo
Uporabnik
Uporabnik



Pridružen/-a: 14:12, 18-Jan-2004
objave: 73
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 09:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tudi jst najbolj uživam pri francoskem.




Vedno za ... Cool


  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od pikoxoPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 11:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

poljub je najboljši tisti, ki preseneti!!!

ki preraste iz majhnega v velikega, polnega strasti in poželanja!!!

no vsaj zame!




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 16:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Francoski je res zakon...ampak spomnim se pa enga cist "navadnga" poljuba na usta... k je bil neki posebnga..pa ne morm opisat zakaj...oh ja..no takrat so se mi res skor noge tresle...




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 16:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

oblizi ustnic in jezička, igranje z ustnicami in jezički...
poleg tega tudi drugi deli telesa sodelujejo zraven:)




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 17:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pri meni ni nujno da roke igrajo kako vlogo... če je poljub tak kot sem ga opisala je dovolj da me zrajca do konca - seveda mora biti prava oseba.




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 EAGLE-1
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:15, 20-Dec-2003
objave: 443
Teme: 17
Kraj: Mojstrana
7811.0 kinta/e
2.0 šold/e
64.4 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 23:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tak kot je odnos dveh oseb...takšen je tudi poljub. Mnogi menijo da je poljub še bolj intimna stvar kot goli seks...kar je delno čisto res. V glavnem, zdrav moški pri dobrem poljubu doživi hipno erekcijo, prav tako lahko rečem da je dober poljub še najbolj rajcing od vsega. Seveda se potem tudi vključi telo in......no, sej vemo kako gre pol ta reč smeh

G




 Rak Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od EAGLE-1Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 23:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Poljub je kot pesem, zna seči tja kjer ni bil še nihče!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 16 Feb, 2004 16:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

EAGLE-1 Napisal/a:
Tak kot je odnos dveh oseb...takšen je tudi poljub. Mnogi menijo da je poljub še bolj intimna stvar kot goli seks...kar je delno čisto res. V glavnem, zdrav moški pri dobrem poljubu doživi hipno erekcijo, prav tako lahko rečem da je dober poljub še najbolj rajcing od vsega. Seveda se potem tudi vključi telo in......no, sej vemo kako gre pol ta reč smeh

G


Ja s tem bi se moral pa kar strinjati!
!WORD!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Avg, 2005 10:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Po moje da bolj ko si zaljubljen v nekoga bolj ti zadogaja ze najmanjsi dotik..kaj sele poljub...recimo se gres lupckat s tipom k ti ne pomen kej dost...hm ja no sj je kul ampak to se zdalec ni to, kt ce te poljub tip k ti dogaja pa ti je ful privlacen pa tko naprej.
Aja pa jp..so se mi ze zatresle noge in to s5 za brezveze...damn pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 1.0967s ][ Queries: 41 (0.5719s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.