povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Jan, 2004 16:31     Naslov sporočila:  pohvala Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pohvale na odličnem forumu




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 srèica
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 39
Pridružen/-a: 21:01, 17-Dec-2003
objave: 164
Teme: 2

1223.6 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Jan, 2004 16:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

se strinjam. še ena pohvala iz moje strani. forum je res dober, ful veliko podtov je in tem.




 Lev Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od srèicaPošlji zasebno sporočilo
 prue
Gost








objavaObjavljeno: Pon 19 Jan, 2004 19:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Lahko bi bil tudi bolš ...samo moje mnenje.

lp




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Jan, 2004 19:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

HVALA za pohvale, pa bi ob tej priliki vprašal, kaj je tisto kar vam je najbolj všeč in pa seveda KAJ bi lahko bilo boljše.
Vsi predlogi so dobrodošli.
Prav tako vse graje, kaj ni dobro.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 prue
Gost








objavaObjavljeno: Pon 19 Jan, 2004 23:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Meni na tem forumu najbolj manjka "tisto nekaj", zaradi česar bi ti bil forum zanimiv.

Sem pa prihajam izključno zaradi debat (nekatere so vredne branja). čeprav je res, da več kot pol tem niti ne odprem.

Drugač je forum v redu, sam jst se nekako ne počutim domače tukaj. Rolling Eyes

lp




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Jan, 2004 23:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

prue Napisal/a:
Meni na tem forumu najbolj manjka "tisto nekaj", zaradi česar bi ti bil forum zanimiv.

Sem pa prihajam izključno zaradi debat (nekatere so vredne branja). čeprav je res, da več kot pol tem niti ne odprem.

Drugač je forum v redu, sam jst se nekako ne počutim domače tukaj. Rolling Eyes

lp


OK, potem pa opiši, kaj je zate tisto nekaj?

In zakaj se ne počutiš domače?

Rdeča NIT tega foruma je življenje in najpomembnejše stvari v življenju.
Ljubezen
Sex
Družina
Prijatelji




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 prue
Gost








objavaObjavljeno: Pon 19 Jan, 2004 23:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Admin Napisal/a:
OK, potem pa opiši, kaj je zate tisto nekaj?

In zakaj se ne počutiš domače?


Kakšen napad. Laughing Admin midva se do zdaj še v nobeni stvari nisva strinjala, tako da se tudi zdaj ne bova. Pozabi, da sem sploh kaj napisla. nasmeh

No kot sem prej omenila, drugač v redu forum, ampak... Twisted Evil




   
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 20 Jan, 2004 03:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Oh ah prue, zakaj si Adminove besede razmela kot napad? Je samo preprosto vprašanje kja ti ni všeč, da bomo pač izboljšali. Nihče te ne napada Laughing




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 20 Jan, 2004 09:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

prue Napisal/a:
Admin Napisal/a:
OK, potem pa opiši, kaj je zate tisto nekaj?

In zakaj se ne počutiš domače?


Kakšen napad. Laughing Admin midva se do zdaj še v nobeni stvari nisva strinjala, tako da se tudi zdaj ne bova. Pozabi, da sem sploh kaj napisla. nasmeh

No kot sem prej omenila, drugač v redu forum, ampak... Twisted Evil


Ma kje to sploh ni bil napad, ampak čisto preprosto vprašanje, ker bi rad pač forum čimbolj približal uporabnikom.

če bi se mi zdelo, da si me ti napadla, bi to uredil preko ZS.
Vendar samo sprašujem, ker me zanima, kaj bi lahko izboljšal, da bi bil forum bolj domač uporabnikom.

Poudariti pa moram, da s tem forumom ne zaslužim NIč, prav čisto NIč niti tolarja, pač pa ravno obratno s tem forumom imam kar nekaj stroškov, naredil sem ga pa zato, ker mi je to v veselje, čeprav stane.
Sicer pa vsak šport neki stane.
smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 20 Jan, 2004 10:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Meni se tudi ni zdel napad smeh

No kakorkoli že: mislim da vem zakaj se ne počutiš domače: KER SI PREMALO NA FORUMU Laughing

Pa saj je forum na nek način isti kot RL, rabiš čas da se privadiš na določene stvari, čas da se navadiš na ljudi... Tako da tudi na forumu v bistvu rabiš čas da ti bo vse skupaj bolj domače, da ti bomo ostali forumaši domači
Sicer pa lahko prideš na srečanje, pa ti bomo sploh domači Laughing

Sem kaj zadela? No pri meni je bilo tako ko sem se enkrat prijavila na nek forum... zato predvidevam nekaj takega...

Drugače pa to, da se nekdo ne strinja z nami ni nič slabega. Za moje pojme je še dobro, ker če bi se vsi strinjali, potem teme ne bi bile za nikamor. Vsi bi samo kimali drug drugemu... ja kam bi pa prišli Laughing Meni je prav fajn če se kdo ne strinja z mano... včasih tako vidim še tisto drugo plat zgodbe o kateri mogoče prej nisem razmišljala.

Po moje ti bo ratalo vse skupaj zelo domače - za vsako stvar pa je potreben čas




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 prue
Gost








objavaObjavljeno: Tor 20 Jan, 2004 13:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:
Oh ah prue, zakaj si Adminove besede razmela kot napad?

Mogoče zato, ker imam v petek izpit, na katerega sem popolnoma pozabila (preveč sem delala), pa sem mal nataknjena. Laughing

Citat:
No kakorkoli že: mislim da vem zakaj se ne počutiš domače: KER SI PREMALO NA FORUMU

No, saj zato sem pa napisala, da mi na tem forumu manjka tisto nekaj, kar bi me vleklo na ta forum. Twisted Evil
Ah, ne saj je kul tako, preveč domače se pa niti nočem počutiti. nasmeh

Lp




   
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 20 Jan, 2004 13:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No prue, če pa imaš izpit pa je razumno, da ti živčki delajo Laughing
Lej, če imaš kakšen predlog, kar bi tale forum naredilo bolj zanimiv tebi in drugim...shoot. Laughing




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 20 Jan, 2004 13:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

no meni je pa forum kul, čeprav nisem dolgo tukaj. recimo blazno me moti na nekaterih forumih (mladi.net:)) to, da skoraj vse debate preidejo na zmerjanje in obračanje besed med dvema posameznikoma ali pa pač par osebami in tema kot taka izveni , komu se pa ljubi brat 5 strani preobračanja besed?




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 20 Jan, 2004 14:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja tuki se bo spreobračanje besed, razna napadanja in podobne stvari ki vodijo k prepiru in nezanimivosti tem brisalo.
Vse te neumnosti lahko počnete edino pod bla bla bla.
Vsako neupoštevanje pravil se kaznuje z rumenimi kartončki.
10 kartončkov BAN.
prav tako je z besedami, vse besede lahko uporabljate pod sex in pod bla bla bla, pri ostalih rubrikah težke besede NISO dovoljene




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 20 Jan, 2004 15:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

oh joj




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Lahko Objaviš nove Teme na tem forumu
Lahko Odgovoriš na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97364 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2355s ][ Queries: 37 (0.0537s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.