Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Mojzes
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 33
Pridružen/-a: 18:01, 28-Nov-2005
objave: 293
Teme: 8

7125.5 kinta/e
22.5 šold/e
307.5 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Jan, 2006 19:28     Naslov sporočila: Fight Zaviranje Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zanima me, razpište se, ker me resnično zanima ,neka navidezna statistika slo.ljudstva pri zanimanju, osvajanju, pri spraševanju in raziskovanju, nekoga za katerem hrepenite...se zanimate...
Kaj vse dozivite, kakšne namigovalne ocene vam jih poda okolje, koliko vam privoscijo informacij, kako to izgleda,ko vas napotijo norobe, vstran poti, nekam kjer vam ne odobrijo pravilnih, točnih zadetkov, rešitev o neki osebi..
Vas je že kdo / kako Zaviral ?

Npr. en tak klasicen pr. je,da direktno starši podajo napačno informacijo , jo tudi diplomatsko zamolčijo ,da ne bi sine ali hčerka bila deležna tistega šarmirja" in ga potlej napotita ravno v obratno smer ,se jim zlazejo ,nakažejo nepravilne napotke ...
Potem, znanci, sorodniki, kolegi ali vas direkt napotijo do osebe ali vas ze v prvi fazi povedo, da je nekaj narobe, da je oseba poznana po tem in onem, koliko vi temu nasedete, se prepricate sami...
bo šlo?
v naprej hvala
:flex:




 Lev Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od MojzesPošlji zasebno sporočilo
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 23 Jan, 2006 23:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jst si ustvarim svoje mnenje




   
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 23 Jan, 2006 23:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma, vsak človek, ki ej v interakciji s soljudmi, se slej kot prej znajde v situacij, ko mu nekdo nekaj začen sugerirat, pametovat, najbolje od vseh an svetu ve, akj ej zanj dobro, ga morda celo an kak spletkarski ančin, torej s slabimi nameni, poskuša usmerit na eno drugo pot... Taki pač smo ljudje.
Vprašanje pa je, koliko smo labilni, da temu v resnici podležemo, tudi ko v bistvu v principu sami mislimo kontra.
Jaz zase vem, da se večinoma o vseh stvareh odločam sama. Mogoče je tudi moja trma kriva, da se nekako najraje zanesem samo sama nase. Včasih se to izkaže tudi za slabost, včasih kdo to razume narobe, kot recimo zavrnitev.
bila je zdaj recimo endavno ena zadeva. Ko sem recimo temu mal z zamudo poštekala kaj se dogaja oz. se je dogajalo okoli mene. Ampak sem potem temeljito razmislila in ugotovila, da karkoli je že bilo, je bila odločitev tudi v tem primeru MOJA. Nisem se tako odločila zaradi tega, ker mi ej nekdo to tako sugeriral, ampak zato ker sem iz drugih znakov razbrala, da je takšna odločitev morda najboljša. Pa tudi če ni bila. Sem za to sama kriva in sama se bom soočla s posledicami, ki iz tega izhajajo...




   
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Jan, 2006 09:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja no vsak ma neke osebne interese..pa pr katerikoli stvari. Sm se navadla jih pogruntat al pa vsaj predvidet pol pa ce men to ustreza pustim da si misljo kako fajn jim je ratalk me prepricat..ce mi pa ne ustreza znam bit pa zlo trmasta in se izognit kakrsnemkoli manipuliranju in it lepo v svojo smer.
Kakor je Killercat rekla..tud jaz se odlocam sama in vem da vcasih malo prevec s srcem oz. z glavo skozi zid ampak pac se tud zavedam posledic in mislm da jih lahko prenesem, oziroma ko pridejo jih sprejmem in se soocim z njimi.
Kar se pa tice drugih in da bi mi kdo o nekom kaj govoru pa ponavad kr pocakam pa si ustavrim svoje mnenje..ponavadi hocem tko al tko v vsakem videt dobro..ce se pa izkaze da to ni tko pa pac ni...




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 24 Jan, 2006 12:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kar zadeva pa to, da ti nekdo o nekom nekaj govori, bodisi slabo ali dobro, pa sem jaz vedno skeptična glede tega. Nikoli tega ne verjamem kar na prvo žogo. Priznam pa, da če mi nekdo da kakšne namige, ki bi jih utegnila spravit v nek logični kontekst, da postanem bolj previdna, pozorna... vsekakor pa se o resnici poskušam sama prepričat.
In ja, se je to, da so se v moji bližini našli ljudje s samimi "dobronamernimi" nasveti, katerih cilji so bili pa povsem drugačni, že večkrat zgodilo. Nasvetov itak nisem upoštevala (je bilo pa včasih tudi brez tega že dovolj škode storjene), pa tudi te nepoklicane svetovalce sem, če se je le dalo, odstranila iz svoje neposredne bližine, nekatere tudi čist iz lajfa. Amapk se zaradi tega ne sekiram, ker sem nekako že navajena, da sem na nek način prisiljena se gibat med takimi ljudmi, da okoli mene "letijo" takšne in drugačne informacije, med katerimi je še največ neresnic. Edina slabost tega je, da ti tak lajf mal ubije optimistični pogled na svet,da vse stvari začneš dojemat iz bolj pesimistične perspektive, češ ta svet je itak pokvarjen, se vedno pripraviš na najslabšo možnost, da se izogneš neljubim presenečenjem. In to jaz vem, da ni ok, sam tako je...




   
 Smooth
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 119
Pridružen/-a: 13:26, 08-Okt-2004
objave: 311
Teme: 5
Kraj: Monaco
6641.7 kinta/e
0.0 šold/e
151.1 flika/e

monaco.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Jan, 2006 20:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Danes vas najbolj zavirajo, slepijo,"mozgajo" mediji. Pa ta monitor, v katerega ravno bulis tudi.......................:sail




Don't lose the grip on the dreams from the past,
you must fight just to keep them alive



 1 opozoril pred Izključitvijo! Dvojček Spol:Moški Zmaj
NI na linijiOsebna Galerija od SmoothPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 16 Feb, 2006 11:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Meni bi včasih prav prišlo kako zaviranje v preteklosti, pa ga ni blo, pa sem veliko dlje rabla, da sem ugotovila da ma barabo zraven sebe. čeprav po drugi strani mi pa nebi kaj dosti pomagal, ker bi se tko hotla sama prepričat, kako in kaj in preden sam dojameš, ti kdo drug težko soli pamet.

Tko da v bistvu si jaz sama svoje mnenje ustvarim, okolica je samop za opozorilo, da sem mogoče malo bolj pozorna, če je res kaka možnost, da je situacija podobna kakim trditvam ljudi okoli mene.




   
 frenk



Starost: 54
Pridružen/-a: 21:47, 04-Mar-2007
objave: 2
Teme: 0
Kraj: gorenjska
62.2 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 04 Mar, 2007 23:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim,da je to res pravi odgovor in edina logična izpeljava _biti pozoren.

Ukrepaš ter posledice tako ali tako nosiš sam.




Laughing




 Ribi  Pes NI na linijiOsebna Galerija od frenkPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 04 Mar, 2007 23:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Biti pozoren na kaj?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mojzes
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 33
Pridružen/-a: 18:01, 28-Nov-2005
objave: 293
Teme: 8

7125.5 kinta/e
22.5 šold/e
307.5 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 29 Jun, 2007 01:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pozoren in pod kontrolo do Sebe,potem pa naprej, bliznji in dalje kolektiv in svoboda izbira frendov....




 Lev Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od MojzesPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 29 Jun, 2007 08:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja,se mi je že zgodil,da sem prejel napačne info in sm se jih držu,pa je bilo narobe. No ja,sj ni blo kake hujše krize,sam vseen. Ko sem opazil oz. zvedel,da so bile napačne je bilo že par let mim in z osebo nisem imel več kontaktov. Ni krize,smo preživel in še bomo.

Ni blo prvič,ni blo zadnjič in še se bo zgodil....verjetno.

Drugač pa,ko govorimo o ljubezni oz. zatrapanosti je pa itaq tko,da KO si res zatrapan ti loh cel svet govori kar hoče,pa boš ti vseen z glavo čez zid rinu. Taki pač smo človeški osebki.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 29 Jun, 2007 10:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga @ Pet Jun 29, 2007 8:25 am Napisal/a:
Drugač pa,ko govorimo o ljubezni oz. zatrapanosti je pa itaq tko,da KO si res zatrapan ti loh cel svet govori kar hoče,pa boš ti vseen z glavo čez zid rinu. Taki pač smo človeški osebki.


Jp to je res.

Sam pac se mi zdi da se z leti naucis mal zavirat v tem smislu da se ne zaljubis tooook na vrat na nos, v smislu da pac na prvo zogo odpres vsa vrata in das vse na pladnju..pac si bolj previden, rabis dalj casa da nekoga spustis blizje itd.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 29 Jun, 2007 10:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma ja z leti se navadiš kontrolirat čustva, da jih pač ne spustiš na svobodo, dokler se nasprotna stran ne pokaže ko zanesljiva!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 rose22
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 43
Pridružen/-a: 10:01, 22-Mar-2007
objave: 251
Teme: 23
Kraj: Štajerska
8257.2 kinta/e
147.3 šold/e
395.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 29 Jun, 2007 10:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Brussman @ Pet 29 Jun, 2007 10:45 Napisal/a:
Ma ja z leti se navadiš kontrolirat čustva, da jih pač ne spustiš na svobodo, dokler se nasprotna stran ne pokaže ko zanesljiva!


Ampak to se ni vedno izkazalo za dobro




Najdražja darila, najgloblji pokloni, najlepše pohvale ne odtehtajo ene same iskrene besede èloveka, ki mu zaupamo - prijatelja!


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od rose22Pošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 29 Jun, 2007 10:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ljubezen najde pot. Kljub zaviranjem in kaj vem čemu vse. če je ne, potem že ni bilo vredno počenega groša.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97379 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3331s ][ Queries: 37 (0.1154s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.