povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 14 Jan, 2006 10:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zlobko Napisal/a:
Kr neki, namest da bi mi dal točke v + mi jih je tolk zabil v - da sem zgubu vso voljo do igranja širok smeh :prbit

ja men se je zgodilo isto, ampak to sam pomeni, da si napačno igral smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 14 Jan, 2006 12:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja za začetnike bi mogoče morala bit napisana mal bolj natančna navodila. Jaz sem na začetku tudi stisnila reset pa evo takoj -200. nasmeh Drugače pa je ful zanimivo, ko poštekaš sistem. In seveda pravila.




   
 Nannna
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 40
Pridružen/-a: 21:49, 29-Mar-2004
objave: 159
Teme: 12
Kraj: Lj.
2815.2 kinta/e
2.0 šold/e
337.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 14 Jan, 2006 17:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sudoku naj bi se rešilo v približno pol ure, jaz pa sem mojega prvega reševala 3 ure Confused ko pa sem ugotovila kako se rešuje, je šlo pa hitreje, in zdej sem skoraj zasvojena nasmeh




 Lev Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od NannnaPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 14 Jan, 2006 17:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz sem prvega vsekakor več kot pol ure, ker nisem vedla niti kje moram klikat da vnesem številko. Potem je šlo pa v manj kot pol ure.
Sem pa jezna, ker mi je pri zadnjem dalo -240 točk, ker sta bili v bistvu možni dve rešitvi (šlo je za 4 okenca s številkami 1,4) in je računalnik ubral kontra varianto. Kar pomeni, da si v takih primerih očpitno prisiljen kupit številko.




   
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 14 Jan, 2006 19:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

čas reševanja prvaga sodokuja imam pa 20 minut, točk pa za 1 igro tud nekaj




   
 accord
Amater
Amater


Starost: 39
Pridružen/-a: 1:23, 09-Feb-2005
objave: 150
Teme: 1

3625.8 kinta/e
8.5 šold/e
40.1 flika/e

jamaica.gif
objavaObjavljeno: Ned 15 Jan, 2006 04:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

moja mama to usakdan rešuje smeh hehehe no pol pa men po sobi skače k neki kopira smeh se še nism poglablju Dsmeh




RUF AN, SEM TAKA IN ONAKA,
SEJ NE DA NISI LEPA SAMU LAŽEŠ KU SRAKA,
IMAŠ SEXI GLAS, AMPAK MENI SE ZDI,
DA NA DRUGEM KONCU ŽICE GRDA BABA SEDI.


 Tehtnica Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od accordPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 Nannna
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 40
Pridružen/-a: 21:49, 29-Mar-2004
objave: 159
Teme: 12
Kraj: Lj.
2815.2 kinta/e
2.0 šold/e
337.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Ned 15 Jan, 2006 08:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nisem mislila tega sudokuja tukaj, ampak na splošno moje prvo reševanje sudokuja ko so jih začel objavljat v novicah smeh

Tukaj gre hitreje, čeprav se še nisem navadla, imam raje vse na papirju.




 Lev Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od NannnaPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 15 Jan, 2006 12:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Meni pa je to mal nerodno reševat na monitorju, se nekako ne morem navadit. Sem očitno mal frfrasta, pa ga vedno mal kiksnem, v tehničnem smislu, pa brezveze pokasiram kako minus točko. nasmeh




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 18 Jan, 2006 15:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Si ga pa sprintaj pa reši potem pa rezultate vnes na računalnik.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 18 Jan, 2006 16:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bassman Napisal/a:
Si ga pa sprintaj pa reši potem pa rezultate vnes na računalnik.


Ja pol si lahko tudi križanke prinesem recimo v službo, pa jih tam rešujem, ko moram kaj brezveze čakat. Meni so online igre bolj za kratkočasenje, pa niti ni važno kolk minus točk pokasiram. Sam da mal zaposlim misli.




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Nov, 2006 16:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

KDo je najboljši v sudoku?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 08 Nov, 2006 16:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja nalož kj novga gor




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Nov, 2006 17:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kako misliš kaj novga?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 08 Nov, 2006 17:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja jst sem vse rešla, zdj pa piše da mora administrator nove gor naložit




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Nov, 2006 17:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

aha, to pa ne vem, bom pogledal.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Lahko Objaviš nove Teme na tem forumu
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

96740 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.6869s ][ Queries: 37 (0.2992s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.