povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Nannna
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 40
Pridružen/-a: 22:49, 29-Mar-2004
objave: 159
Teme: 12
Kraj: Lj.
2815.2 kinta/e
2.0 šold/e
337.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 28 Avg, 2004 23:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jst pa gledam Gilmore Girls in pa Star trek na HTV 2




 Lev Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od NannnaPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 Godfather
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:36, 26-Mar-2004
objave: 365
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
5388.4 kinta/e
58.3 šold/e
33.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 27 Jan, 2005 23:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Po izpitih mam namen začet gledat Star Trek Enterprise in pa Babylon 5, sicer pa tedensko gledam StarGate SG1 in pa Atlantis nasmeh




"The future belongs to the people who believe in the beauty of their dreams."


 Vodnar Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od GodfatherPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pet 28 Jan, 2005 00:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

AHA pa mamo še enga frika na fantastiko pomežik

Men pa ta zvrst ne sede lih tok zlo....mam raj kej romantike, al pa kej bol realnega, hecnega, kot je naprimer, Dobro jutro Miami, pa Pa me ustreli, da ne govorim o Prijateljih, ki jih je žal že konec,....




   
 Godfather
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:36, 26-Mar-2004
objave: 365
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
5388.4 kinta/e
58.3 šold/e
33.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Jan, 2005 00:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jagoda Napisal/a:
AHA pa mamo še enga frika na fantastiko pomežik


Hehe nasmeh Pač so mi cool take nanizanke smeh Nisem pa npr. treki da bi po centu ljubljane hodil v uniformi npr. jean luca piccarda smeh




"The future belongs to the people who believe in the beauty of their dreams."


 Vodnar Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od GodfatherPošlji zasebno sporočilo
 LadyNera
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 44
Pridružen/-a: 0:47, 10-Dec-2003
objave: 171
Teme: 4
Kraj: Primorska
3965.5 kinta/e
2.0 šold/e
7.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Jan, 2005 00:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz zdej gledam le Urgenco in Sedma nebesa, ker vec mi ne znese. So dokaj pozne. Vcasih pogledam se Vroce mesto, al nekaj v tem stilu. Pred leti nisem nikoli zamudila Willyja z Bel aira in Seinfielda.

Poleti pa je bilo redno na sporedu (une k ponavljajo) Zakon in red, CSI, Nasa sodnica,...

LP




...An velik strup se stavi v mejhne flase...


 škorpijon Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od LadyNeraPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pet 28 Jan, 2005 00:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No sej da nebo poote, to je čist super, sam da ti uživaš.....sej se je treba sprostit dans ob nečem, kar je koristno za posameznika, a ne? ,9




   
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Jan, 2005 01:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Godfather a te lahka pocukam za rokav pa vprašam na katerih kanalih sta ti dve nadaljevanki StarGate SG1 in pa Atlantis?? Upam da ni kak nemški, ker pol sm pečena in rabim prevajalca, ker sm tolk firbec, da mi gre rahlo na živce če ne vem vsega kar govorijo.

Jst pa občasno gledam na naših programih sam Zahodno krilo, drgač pa vedno najdem kej na Discoveryu...čeprav so tist dokumentarci nasmeh

Urgence pa ne gledam , ker mi gredo lasje pokonc ko gledam tiste napol pravljice Sad Pa ne bi zdej o tem kaj jst tam vidim 5tisoč napakic nasmeh




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Godfather
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:36, 26-Mar-2004
objave: 365
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
5388.4 kinta/e
58.3 šold/e
33.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Jan, 2005 09:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lucka Napisal/a:
Godfather a te lahka pocukam za rokav pa vprašam na katerih kanalih sta ti dve nadaljevanki StarGate SG1 in pa Atlantis??


SG1 se trenutno predvaja na Sky One, Atlantis pa je še par delov naprej na Sci Fi smeh Sicer pa jaz to kr lepo vsaj teden zdownloadam in si pogledam na pcju pomežik smeh

Bo pa baje SG1 3-7 sezona kmalu na kanalu a nasmeh




"The future belongs to the people who believe in the beauty of their dreams."


 Vodnar Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od GodfatherPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Jan, 2005 10:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Men je startgate tud cool!
Pa vsekakor zvezdne steze!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Godfather
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:36, 26-Mar-2004
objave: 365
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
5388.4 kinta/e
58.3 šold/e
33.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Jan, 2005 10:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Star Trek Enterprise je zdej nova zadeva oz. teče 4 sezona nasmeh

Baje pa se dogaja časovno še pred Kirkom... No jaz začnem gledat po izpitih nasmeh




"The future belongs to the people who believe in the beauty of their dreams."


 Vodnar Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od GodfatherPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Jan, 2005 11:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ok tko bl neumestno..a je kera gledala vceri zadnji del Sex v mestu? Mene nekak ni blo doma pa me zdj firbec matra. pomežik

Drgac sm jaz tud rada gledala Gilmore girls..pa ob nedeljah gledam ob enih na pop tv uno avstralsko nadaljevanko pa pol zatem se mocno zdravilo (seveda pod pogojem da sm doma, prisebna in da ne kuham kosila takrat ali drugih druzbeno koristnih del). nasmeh




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Godfather
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:36, 26-Mar-2004
objave: 365
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
5388.4 kinta/e
58.3 šold/e
33.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Jan, 2005 11:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Shajtana Napisal/a:
Ok tko bl neumestno..a je kera gledala vceri zadnji del Sex v mestu? Mene nekak ni blo doma pa me zdj firbec matra. pomežik


To si pa tko napisala kot da to gledajo samo ženske Razz Tko da naj ti kr kašna ki je gledala pove kaj je blo Razz smeh

Sicer pa včeri je blo tud konc Aliasa Sad No sej bomo pa zdownloadal pa naprej gledal smeh




"The future belongs to the people who believe in the beauty of their dreams."


 Vodnar Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od GodfatherPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Jan, 2005 11:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jah tle so ponavad pluval po takih zadevah pa pol rajs sploh tipov ne sprasujem da ne bo kksnih ubijalskih pogledov oz. urokov prek kompjutra. pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Jan, 2005 12:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

CSI- vse tri različice. Snela in bulim. So mi karakterji v zgodbah ful hudi.
pa kr luštn mi je tista prevzetnost in pristranost ob petkih ob sedmih, pa mogoče še kaj




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Jan, 2005 13:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Prevezetnost in pristranost je pa men ena najboljših nadaljevank..sploh so mi všeč angleške nadalejvanje in nanizanke...Te z njihovih dialektom od časa gosposke pa še najbolj.

Drgač so ble pa dobre Black Adder...pa Monty Pyton...Angleški humor mi je najboljši...tak bolj sarkastičen.... smeh




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97373 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3945s ][ Queries: 41 (0.0387s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.