Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 26 Nov, 2005 17:21     Naslov sporočila:  Romantika Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ALi so za vas tile sneženi dnevi romantični, nekako posebni ali ne?
Men so full, sam še ena šjora manka, za neumnsoti.




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 26 Nov, 2005 17:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja men tut, je fajn romantika v teh dneh paše, ja, ampak eni smo priokrajšani za kaj takega!




   
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 26 Nov, 2005 18:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja ja ja ... ko potiho naletava snegec, vse je tiho, na štedilniku se greje vroča čokolada ali pa kakavček... v sobi te čaka topel medvedek da se stisneš v njegov objem...vroči strastni poljubčki, svečke ...
Pol greš pa ven, pa delaš skupaj snežaka, pa se kepaš, pa loviš snežinke, prideš noter na toplo, greš skupaj pod vroč tuš.... :kss

Bom dala ven oglas da iščem enega kompaktnega medvedeka :rdec:




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 26 Nov, 2005 18:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lucka Napisal/a:
ja ja ja ... ko potiho naletava snegec, vse je tiho, na štedilniku se greje vroča čokolada ali pa kakavček... v sobi te čaka topel medvedek da se stisneš v njegov objem...vroči strastni poljubčki, svečke ...
Pol greš pa ven, pa delaš skupaj snežaka, pa se kepaš, pa loviš snežinke, prideš noter na toplo, greš skupaj pod vroč tuš.... :kss

Bom dala ven oglas da iščem enega kompaktnega medvedeka :rdec:


točno to, ti že veš, kaj in kako.
pomežik




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 26 Nov, 2005 20:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz sem bolj mediteranski tip človeka, pa imam raje poletje in sonce. Najljubše mi je tisto pozno popoldnasko, pa rahel vetrič, pa potem zvečer sončni zahod, vonj po morju in borovcih v zraku. Ok, tudi sončnih kremah. nasmeh

Zima kot zima pa me takoj spravi v slabo voljo; katastrofalne razmere na cesti, prehladi, gužva vsepovsod, mraz... Sej mi je lepo na kak lep sončen zimski dan se kepat po snegu, pa delat snežake pa to. Sam večina zimskih dnevov je nekako sivih, tako da še snežna belinasploh ne pride do izraza. Ko pa posije sonce, je pa sneg že ves zamazan, rjav, brozga... Blejk!
Edina dobra plat zime je meni, če ful sneži recimo emd vikendom, da mi ni treba nikamor hodit od doma, pa potem lepo nqa toplem prižgem dišečo svečko, pa se 'prilimam' na šipo, pa gledam, kako pada sneg. Sam taki dnevi so fulll redki. Mogoče bi zimo bolj romantično dojemala, če mi en bi treba v službo vedno, ko sneži. nasmeh
Po snegu pa se mi ne da nekaj brezveze podit, ker ne maram mraza, pa začnem takoj kihat pa smrkat. Pa ljubčkanje s kihanjem niti ni ne vem kako romantično. Ni to zame. Še smučanje mi je ljubše zgodaj spomladi kot sredi ta hujše zime. Tako da jaz osebno si želim, da bo čim prej pomlad!




   
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sob 26 Nov, 2005 21:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz tudi cel vikend že sama gledam snežinke, jih slikam s fotičom, pa psa kepam, pa si želim, da bi bil eden z mano, ki bi me v sneg vrgel in pol kao po nesreči padel name še on in pol bi si zazrla v oči in bi me nežno poljubil..... pa bi mu pes hlače strgal : Razz

Ja, ja, , saj bodo še zime,...




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 26 Nov, 2005 22:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hm jst bi vse tole kepanje in padanje v sneg...razen tistega trganja hlač.
Ne bi jst pol še koga na kako urgenco vozila in hlače šivala.
To je že pol mal scary.....




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sob 26 Nov, 2005 23:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ok, lucka pa saj to ni bilo tak scary mišljeno. če pogledaš moj avatar, boš vidla, da more bit moj pes taki mali pajac, ki se samo hrši, ne zna pa niti prav ugriznit.

Ok, pol pa si namesto psa predstavljaj, da pride mimo tvoja mama in se začne dret-kaj si zmešana, hitro ven iz snega, da se ne prehladiš!!!! Mam pa že rajši, da pes hlače trga, Laughing




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 27 Nov, 2005 00:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mojsa Napisal/a:
Ok, pol pa si namesto psa predstavljaj, da pride mimo tvoja mama in se začne dret-kaj si zmešana, hitro ven iz snega, da se ne prehladiš!!!!

He he he to je mela moja mat vedno živčne napade...mene je pa tolk zabaval ko se je vsa penasta drla skozi okno. Sam ko sem jih pa po rit dobila pa ni blo več zabavno Confused
Zdej bi pa samo skimavala z glavo...sam svojim standardnim bla bla bal se pa že vedno po moje ne bi mogla upret. JA mat ostane vedno mat.
SAm zdej bojo pa vse pokvarili s tem dežjem. Smotkoti so tudi. :wacko:




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 27 Nov, 2005 01:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

K sm se jz po snegu valu,pa se je mt drla æez balkon naj pridm not,pa nism pršu,pa se je drla naj se neham valat po snegu pa....in ko/če me je pol dala čez kolena sploh nism čutu,k je bla rit itaq zmrznjena in brez vsakega občutka,tkod a ni blo krize.

mojsa...sj okepam in omavžam te loh jz. Sicer,da bi mi pol tvoje ščene strgalo hlače mi glih nebi blo všeč,sa vseen. No ja...bi mi mogla pol ti gret del,ki bi bil izpostalvjen mrazu ;o)




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 27 Nov, 2005 15:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Lepa je zimska pokrajina, idila,brez dvoma, samo tega ni več prav veliko videt. Včasih sem zelo oboževal to, ko je bilo še na vasi...potem pa sem šel raje v toplejše kreje in ne pogrešam več snega z vsemi nevšečnostmi, ki jih prinaša.




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 volkulja
Neznanka
Neznanka


Starost: 36
Pridružen/-a: 21:40, 20-Apr-2005
objave: 54
Teme: 1

1474.2 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 27 Nov, 2005 15:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

čeprav imam rada morje, zvezde, sončne zahode, naravo itd. mi je tudi zima kar lepa. Saj čez mesec se bom že naveličala...lepo je če je veseli december bel...
Svečko prižgat, skupaj objeta s kakavom v roki,gledati snežinke kako padajo itd.




Srce je bogastvo, ki se ne prodaja, ne kupuje,marvec daruje!


 Strelec Spol:ženska Mačka NI na linijiOsebna Galerija od volkuljaPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 27 Nov, 2005 22:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sej ne rečem da ni lepo ko naletava sneg...res je nekaj posebnega, sam pol me pa vse mine, ko moram ven na mraz, pa kidat do onemoglosti pa še ceste so težko prevozne in ne morem tja kamor me najbolj vleče. Sej pol itak grem sam je pa kar strah uzbujajoče, ko avto kar skače sem in tja čez napol zamrznjene kolesnice.

No pa tale dež pol je bil tud kr neki...tud če ne.




   
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 28 Nov, 2005 10:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja..jaz se vedno cakam na en posten sprehod po Tivoliju..pa sj wem da bi vcer lohk koga zvlekla sam po eni strani je blo pa premokro za neko kepanje...
Sj bo se padal sneg tko da boste se prsli na svoj racun s kepanjem,padanjem v sneg, mavzanjem in podobno pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 28 Nov, 2005 11:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Vse je lepo in prav, zimska idila, romantika itd....sam tole vsakodnevno kidanje pa mi že presega. :coffe1:




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97389 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3117s ][ Queries: 33 (0.1138s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.