Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 cuker
Uporabnik
Uporabnik


Starost: 42
Pridružen/-a: 20:15, 17-Feb-2005
objave: 92
Teme: 11

2381.4 kinta/e
50.0 šold/e
66.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Ned 13 Nov, 2005 15:46     Naslov sporočila:  sedim v oštariji Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Evo, no jst sm pa tole v eni oštariji zadnč spesnu.

Gre pa takole:


Sedim v oštariji s pirom pred sabo,
strmim v žensko in mislim na babo,
nič mi jasno ni,kaj delam tam,
me baba pustila je,ker sem pijan.

Žalosten zdaj tam sedim,
se sebi smilim in prdim,
me scat prtisne,kje je skret,
še vstat ne morem,ker sem tko zadet.

Oj kelnarca ti moja,
pridi k men mal posedet,
mi pokazala boš čare,
ki bi rad jih videl spet.

Ženske so me vse zapstile,
saj kurbe tko al tko so vse,
zato utapljam zdaj se v pjači,
izhoda druzga sploh ni več.

Pijem pivo, viski, štok,
Še en malo pa pil bom sok
Šlo bo vse za pjačo šlo,
Ker ljubezni na tem svet ni blo.
(by cuker)



A nism car ej,in to , no mislim da lih prepeval nism naglas po parih pirih :rdec




 Dvojček Spol:Moški Petelin NI na linijiOsebna Galerija od cukerPošlji zasebno sporočiloBlog
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 21:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 13 Nov, 2005 17:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Veš kaj, cuker, meni je ta pesmica všeč, ker si tako iskreno zapisal tiste maliganske občutke...bravo !




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 kaya
Neznanka
Neznanka


Starost: 56
Pridružen/-a: 12:26, 10-Nov-2005
objave: 8
Teme: 0
Kraj: celje
219.0 kinta/e
27.8 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 13 Nov, 2005 18:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Dobra pesmica, na žalost pa tako prekleto kruto resnična! :cmiha:

Sama se nahajam v podobni situaciji s svojim partnerjem, nekako sem se znašla med popivanjem in kelnarco, med pivom, vinom in štokom...ali karkoli že je. To so fantomi proti katerim se borim v zadnjem letu, najtežje pa je ko ne veš kako se temu zoperstaviti.
To ubija ljubezen, prijateljstvo, spoštovanje....

In nazadnje se samo po sebi postavi vprašanje " kdo je tu kurba", mar ne!




ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe


 Oven Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od kayaPošlji zasebno sporočiloAIM - AOL Instant - naslovYahoo Messenger - naslovMSN Messenger - naslov
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 21:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 13 Nov, 2005 18:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kaya Napisal/a:
Dobra pesmica, na žalost pa tako prekleto kruto resnična! :cmiha:

Sama se nahajam v podobni situaciji s svojim partnerjem, nekako sem se znašla med popivanjem in kelnarco, med pivom, vinom in štokom...ali karkoli že je. To so fantomi proti katerim se borim v zadnjem letu, najtežje pa je ko ne veš kako se temu zoperstaviti.
To ubija ljubezen, prijateljstvo, spoštovanje....

In nazadnje se samo po sebi postavi vprašanje " kdo je tu ku¤¤¤¤", mar ne!

In zakaj vztrajaš v trplenju...?




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 47
Pridružen/-a: 17:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 13 Nov, 2005 18:56     Naslov sporočila:  Re: sedim v oštariji Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

cuker Napisal/a:
Evo, no jst sm pa tole v eni oštariji zadnč spesnu.


Ja ja kaj vse se dogaja v Katrci ob določenih urah... Laughing
Očitno si v določenem stanju tolk ustvarjalen kot en frend, ki kadar je pijan najboljše programira, sicer mu koda naslednji dan ni prav nič jasna, ampak dela pa vse smeh
No jst raje ne grem probvat, ker se folk že v mojem pol treznem stanju rola od smeha....




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 kaya
Neznanka
Neznanka


Starost: 56
Pridružen/-a: 12:26, 10-Nov-2005
objave: 8
Teme: 0
Kraj: celje
219.0 kinta/e
27.8 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 14 Nov, 2005 05:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Menim, da je vprašanje dni kako bova tole rešila saj sem prejšnji teden zelo konkretno načela to temo, nekako sem mu dala čas do sobote, da se odloči kaj bo storil glede pijače in s tem tudi naju. Predvsem pa hočem, da on izbere in tudi nosi posledice takšne ali drugačne odločitve. Hočem, da zavestno izbere med pijačo in družino.




ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe


 Oven Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od kayaPošlji zasebno sporočiloAIM - AOL Instant - naslovYahoo Messenger - naslovMSN Messenger - naslov
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 21:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 14 Nov, 2005 06:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kaya Napisal/a:
Menim, da je vprašanje dni kako bova tole rešila saj sem prejšnji teden zelo konkretno načela to temo, nekako sem mu dala čas do sobote, da se odloči kaj bo storil glede pijače in s tem tudi naju. Predvsem pa hočem, da on izbere in tudi nosi posledice takšne ali drugačne odločitve. Hočem, da zavestno izbere med pijačo in družino.

Zakaj ne izbiraš tudi ti, saj ti prenašaš to težko breme, ki zastruplja odnose. Mislim, da se mora vsak sam pri sebi odločiti za korake, ki sledijo, ne glede na partnerja. Sam sem imel podoben primer, zato te tudi razumem in povem mojo izkušnjo. Jaz enostavno nisem hotel živeti v takem odnosu, nisem postavljal pogojev, ampak je bila to moja odločitev, ki se danes kaže kako pravilna je bila. Življenje mi je postalo čudovito, kar je posledica moje pravilne odločitve.
Rada se imej in poskrbi zase.




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 14 Nov, 2005 09:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kolegica se je znasla v podobnem polozaju..sicer se nista imela druzine ampak tudi ze kar vecletno resno zvezo in tako. Mu je tud dala ultimat..mu je vse povedala pac da jo skrbi zanjga ker ga skoz pije s prijatelji in tako naprej...pa se je odlocil za njo ne za pivo..in sta zdj postimala.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

96742 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.7697s ][ Queries: 41 (0.4490s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.