povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 06 Sep, 2005 13:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja ja ja ja ja jst to še zmeraj uživam počet ja.
čE že ne pisemca pa pošljem kakšno tako lepo kartico, seveda prej dano v pisemsko ovojnico da vsebine pač ne morejo prebrat vsi a ne Razz
PA če je to tisti osebi všeč ali pa ne. No sej ponavadi je lepo, ker je res da tega dejansko nihče več ne pričakuje in je potem presenečenje toliko večje.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 07 Sep, 2005 15:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

dobil in poslal...............................................




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 07 Sep, 2005 16:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
dobil in poslal...............................................


kaj?
dobil si ljubezensko pismo in si ga poslal naprej?

A si ga vsaj prebral vmes?




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 11 Sep, 2005 15:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No sj...o tem je že Fenia pisala (al kera že) na začetku teme. Bass...če postaviš temo,jo vsaj postavi tako,da bo komu kj jasno...če mislš resno s to tvojo temo in ne kot zaj¤¤¤¤¤¤.

če bi rad od nekoga zvedel,ali je že kdaj napisal pismo,komu ga je napisal,kok strani je bilo dolgo,ter če je mogoče kdaj že dobil pismo,od koga je le to bilo....potem ne morš napisat to,kar si ti napisu.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 11 Sep, 2005 16:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mogoče nam pa pušča ustvarjalno širino, da nismo preveč ukalupljeni in lahko napišemo od te tema kar hočemo




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 volkulja
Neznanka
Neznanka


Starost: 36
Pridružen/-a: 21:40, 20-Apr-2005
objave: 54
Teme: 1

1474.2 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 22 Nov, 2005 22:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Do sedaj sem imela 2 tipa. Njima sem napisala ljubezensko pismo, nazaj sem dobila le eno pismo.




Srce je bogastvo, ki se ne prodaja, ne kupuje,marvec daruje!


 Strelec Spol:ženska Mačka NI na linijiOsebna Galerija od volkuljaPošlji zasebno sporočilo
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 22 Nov, 2005 23:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

no js pa res nism dobila, ne poslala nikoli ljubezenskega pisma, sem pa včasih na veliko puščala lepa sporočilca kje v fantovi sobi, ampak sem pol nehala, ker nobenga haska ni bilo, tk ali tk ni bilo od njega nikol kakšnega haska..........




   
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 22 Nov, 2005 23:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim da sem prava ljubezenska pisma do sedaj pisala le enemu človeku; pač bila sem v "tistih" letih, bili so "tisti" časi in bil je "tam" daleč. Bilo je lepo. Včasih se še sama čudim, koliko umetniškega navdiha lahko človeku nudi čustvo kot je ljubezen. Vse tiste besede, pa risbice, okrašene kuverte, potratno špricanje s parfumom... pa priložene slikice v kuverto, drobna darilca - taka da niso na carini komplicirali in podobno. In on mi je recimo nazaj poslal pismo s priloženim žvečilnim gumijem, na katerem je bila napisana cela pesem, ali pa mi na notni papir prepisal kakšne note pesmi, ki ga spominja name, med note pa napisal pismo. In podobne bedarije...
Potem je bilo tega konec. Odrastla sem, se zresnila, tudi na ljubezen gledala drugače kot prej.
Vse dokler se ni veliko pozneje v mojem življenju za kratek trenutek pojavil človek, pri katerem mi je šlo spet mal "na otročje"; parfumčki, srčki, pesmice... Pa očitno ni bil pravi oziroma nisva govorila enakega jezika ljubezni. In mi je na zelo slikovit način povedal, da na tem svetu ni več ženske, v katero se bo zaljubil, se zanjo tepel, ji pisal pesmice, snemal cdje, jo na njeno in ne skupno željo vozil na bled na krem šnite, kot je vse to počel še pred pol desetletja... Pa sem za hip pomislila, škoda da ga nisem spoznala pred "pol desetletja"... No, danes obžalujem, da sem sploh ga kdaj. Pa kdo je sploh hotel it na bled, anyway!

Moj dragi mi ne piše ljubezenskih pisem, se je pa zato znal "tepsti" zame. Snema mi cdje, piše neumne pesmi brez repa in glave, bolj zaradi sarkazma kot izliva čustev, češ poglej tudi jaz ti pišem pesmi (recimo"Ti si tak lepa kot eno morje, vsa v modrem"). Všeč mu je, če sem otročja, če ga porišem s srčki, če mu pošljem kakšno otročje sporočilce, če kje najde kak listek s kakšnim romantičnim sporočilcem... pa čeprav sam tega ne počne, ker je prevelik realist, da bi sredi belega dne plaval med in nad oblaki. Mi je pa na teniško žogico narisal srček (no ja bil je bolj kot ena hruška) in napisal I love U. Pa še to bolj zaradi športne motivacije kot kaj drugega. Pa čeprav sva si na nek način različna, ne potrebujeva prevajalca, da bi nam vse te drobnbe stvari znal prevesti v "jezik ljubezni".
Včasih ljubezensko pismo služi svojemu namenu, toda včasih so dejanja ljubezni tista, ki so pomembnejša od besed. Manipulirati z besedami je lahko. Najboljši mojstri pisane besede pa ponavadi tudi najboljše lažejo...




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Nov, 2005 00:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

KillerCat Napisal/a:
Pa kdo je sploh hotel it na bled, anyway!

Sem prepričan,da Sapramiš.



KillerCat Napisal/a:
Všeč mu je, če sem otročja

Mogoče je pa prikriti pedofil? :doh:



KillerCat Napisal/a:
Mi je pa na teniško žogico narisal srček (no ja bil je bolj kot ena hruška) in napisal I love U. Pa še to bolj zaradi športne motivacije kot kaj drugega.

Mogoče ti je pa na prikrit način hotu s tem povedat,da še njega takole z loparjem spanki kot tolčeš po tisti žogici na tenisu? Uh,še dobr,da ti ni na žogico za bejzbol.



No ja,drugač se pa strinjam s tem,da ko si zaljubljen ti razne rime in podobne zadeve veliko lažje letijo iz ust ali prstov (kakorkoli že). Jz sm tud eni bivši deklci kdaj tkole za lahkonoč spesnu kako rimo na brzinco,pa je bla vedno čist navdušena pa tko. Full dobr v bistvu,ko vidiš tisto reakcijo.

Samo,to niso pisma,tko da je vse to v bistvu off topic.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 23 Nov, 2005 00:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:
KillerCat Napisal/a: › Izberi ›‹ Razširi
Všeč mu je, če sem otročja

Mogoče je pa prikriti pedofil? Doh


Point je bil v tem, da zna to tolerirat, brez da me na grd ančin nadere, kakšna da sem. Ita je ful žensk otročjih, pa itak gre to vsem tipom na živce.

BTW, lepo da si se tokrat potrudil vse prebrat. Mogoče boš spet kdaj dobil kakšnega lupčka za to. nasmeh




   
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Nov, 2005 13:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

KillerCat kok lepo :crying1: smrk, smrk...
Res je da taka dejanja ful stejejo.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 23 Nov, 2005 13:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sej mogoče je bilo res mal offtopic kot je napisal Pokličunga, sam gre za mojo predstavo in to, kaj si o teh tako opevanih ljubezenskih pismih mislim. Nekako v smislu ljubezenska pisma včeraj danes, jutri. nasmeh
Zakaj pa sem pisala o dejanjih...
Ker vsem ljudem na tem svetu ni dano, da bi imeli nek silen talent za pisanje. Eni ljudje so bolj filozofi, drugi praktiki itd. Ne gre pa posploševat, da recimo fant, ki je, kaj pa vem čist en tehnični tip, nevešč pisanja in lepotičenja z besedami, ne ljubi svoje ženske enako močno kot en poet. Pa ženskevčasih azslepljeen z neko romantiko tega ne opazijo oziroma ne znajo takemu loveku pogledat v dušo. Pogosto pa tudi brezglavo padajo samo lepe besede, ki, ko pride resnica na dan, pogosto izgubijo svoj smisel. Nočem bit nek pesimist, ampak po mojem tudi to lahko en pogled na ljubezenska pisma.

No, sam en primer za v premislek... Obstjajo ljudje, vešči pisanja, ki so na služenju vojaškega roka kar precej zaslužili s pisanjem ljubezenskih pisem, ki so jih njihovi kolegi pošiljali svojim puncam oziroma večim od njih... Pa ne, to ni vic.




   
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Nov, 2005 14:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

KillerCat Napisal/a:
No, sam en primer za v premislek... Obstjajo ljudje, vešči pisanja, ki so na služenju vojaškega roka kar precej zaslužili s pisanjem ljubezenskih pisem, ki so jih njihovi kolegi pošiljali svojim puncam oziroma večim od njih... Pa ne, to ni vic.


Ja poznam enga tazga.

Drgac pa jaz se cisto strinjam...pa se do necesa sem prisla, da nikol niso dovolj samo besede..kaj ti pomaga ce ti nekdo obljublja in prisega da bo ob tebi v tezkih trenutkih pa ga potem ni..100x raje imam tistega ki je tiho in se potem dejansko samo pojavi tam ko ga najbolj potrebujes.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Nov, 2005 15:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

MA ja sej besede jelepo čut, še lepše prebrat, ker jih lahko potem hraniš, ker ljudje smo med drugim tudi akustična bitja in pač moramo besede ljubezni tudi čut in in včasih celo videt , da nam črke na papirju zaplešejo svoj ljubezenski ples pred očmi.
Včasih je pa zadost samo objem , brez vseh odvečnih besed in ostale navlake. Samo 2 osebi da se čutita in vonjata. Tega pa nobeno ljubezensko pisemce ne mora dat.
čeprav sedaj ta love pisma itak zamenjujejo SMSi in MMSi in kar spomnite se kolikokrat še preberete kak sms od vam ljube osebice.
Tako da na nek način love pisma še vedno ostajajo, le da v bolj telegrafski in veliko veliko hitrejši ter žal veliko manj romantični obliki.
Ampak še vedno boljše kot pa nič :rdec:




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 27 Nov, 2005 22:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Moram povedat, da sem šla zadnjič malo brskat po omarah v mamini rojstni hiši in našla pisma in kartice, ko sta si jih dopisovala moja starša, ko je bil oči v vojski. In priznam, da sem zraven potočila marsikatero solzo, ker je bilo tako lepo napisano. Res nisem vedela, da je moj očka tak pesniški talent in romantik. In potem sem se začela spraševat, kam izgine potem ta način izražanja, ta predanost dveh ljudi, ki se ljubita.....v bistvu kar žalostno.




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3409s ][ Queries: 37 (0.1407s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.