povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Sep, 2005 09:28     Naslov sporočila: Roleplay ljubezensko pismo Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ali ste kdaj napisali ali dobili Ljubezensko pismo?




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 05 Sep, 2005 09:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

JA (2x) in?? nasmeh




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Sep, 2005 09:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Fenia Napisal/a:
JA (2x) in?? nasmeh


nepopoln odgovor!




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 05 Sep, 2005 09:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nepopolno zastavljeno vprašanje.




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Sep, 2005 10:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Fenia Napisal/a:
Nepopolno zastavljeno vprašanje.


vprašanje je bilo lepo zastavljeno.
Ali si napisala ali si dobila.
Iz tvojega odgovora se ne da sklepati ali eno ali drugo.




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 05 Sep, 2005 11:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

vidiš, kako hitro nastanejo težave, ko začnejo v 'rebusih' govorit še ženske. Zdaj si pa misli, kako težko je nam razumet moške. nasmeh

Torej, Ja (2x) pomeni en Ja za to, da sem ga dobila in en JA za to, da sem ga napisala. A bo zdaj ok? Al moram še vsebino povzet?




   
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 21:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Sep, 2005 11:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

napisala in dobila ja širok smeh sam ze zlo dolgo ne Confused




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 PikiPoki
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 42
Pridružen/-a: 9:48, 13-Maj-2005
objave: 237
Teme: 5
Kraj: Roma
4067.4 kinta/e
45.0 šold/e
76.9 flika/e

italy.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Sep, 2005 12:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kaj je point te teme????

no da odgovorim: dobila, napislala - oboje veckrat




Ce ni res, je dobro izmisljeno.
Giordano Bruno


 Kozorog Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PikiPokiPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 47
Pridružen/-a: 17:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Sep, 2005 12:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sedaj v času interneta še samo meili krožijo naokoli. Res je da je to najhitrejša povezava in da na dan lahko dobiš kar nekaj pisemcev, ampak ni pa isto kot tisto, ko se je pripeljal poštar in si oddirjal do nabiralnika da ja ne bi kdo drug prej pobral pošte ven in videl pošte namenjene tebi.
In ko si odpru kastelc, je srce utripalo ko zmešano in komaj si čakal da si prišel nekam na samo kjer te ni nihče motil in praktično vsrkaval besede tega pisemca. Seveda ga je bilo treba potem še parkrat prebrat.....
Sedaj v dobi meilov pa...ja no sej je....ampak ni več isto.... čEprav je pa lepo videt ko odpreš meil box in je noter POŠTA nasmeh In si misliš.... čAKA ME POŠTA...meil mam, meil mam širok smeh




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 05 Sep, 2005 15:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Oja sem pisala ljubezenska pisma, dobila sicer sam enga Sad

To je ena lepših stvari, ki se danes ne uporablja več zaradi interneta pa mobijev pa ni prav, ker sms ali mail slej ko prej zbrišeš, pismo pa ostane lahklo zelo lep spomin.




   
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 47
Pridružen/-a: 17:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Sep, 2005 15:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Em Jagodka sej se pa da meil tud sprintat, sicer ni "hand write" ampak je¤¤¤ ga.... boljše kt pa nič
Z smsom pa res ne moreš kej dost uporabnega naredit ja.
Hm jst mam en sms že 5 let na sim kartici. Pa ne zaradi neke nostalgije ampak ker ima pač tako presneto lepo vsebino. Še vedno se mi ob prebiranju razlezejo ustnice v nasmeh.
Je pa le ena dobra stran teh meilov in smsov, če nočeš jih ne more nihče najdit in prebrat Razz




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 05 Sep, 2005 16:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja lucka, zdaj ko imaš sharpa lahko priklopiš na računalnik pa sprintaš. sam če ga boš pozabila vklopit, ti tudi bluetooth ne bo nič pomagal
Aja, pa dej mal počisti te petletne arhive, pa naredi plac za novo romantiko.




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 06 Sep, 2005 07:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Point te teme je, če se to še sploh počne in če to počnete tudi vi!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 PikiPoki
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 42
Pridružen/-a: 9:48, 13-Maj-2005
objave: 237
Teme: 5
Kraj: Roma
4067.4 kinta/e
45.0 šold/e
76.9 flika/e

italy.gif
objavaObjavljeno: Tor 06 Sep, 2005 10:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hvala!

obcasno se napisem kksno ljubezensko sporocilce (ni glih pismo) in ga "podtaknem" fantu. No take stvari tut dobim potem obcasno. Se vedno je zabavno in na listk lahko izrazis svoje misli in obcutke mal drugac kot v zivo iz ust, tako da te lahko kdaj kr mal preseneti nasmeh




Ce ni res, je dobro izmisljeno.
Giordano Bruno


 Kozorog Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PikiPokiPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 06 Sep, 2005 10:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Aaaa, to je point! nasmeh Sem mislila da je bilo bolj nostalgično-zgodovinsko zastavljena, pa vidim da je fora v sedanjosti.

Najbrž se to počne še danes, ker se mi zdi, da so ljudje vsemu tehnološkemu napredku nekako ohranili potrebo po tem, da svoja čustva 'izlijejo an papir'. Najbrž pa se to sedaj bolj pogosto dogaja prek e-mailov, mularija pa si namesto skrivnih ljubezenskih sporočilc, ki bi jih našli v šolskih torbah, pošilja anonimne sms-e. Kaj pa vem, ta napredek je po eni strani romantiki dal drugo dimenzijo, po drugi strani pa jo je ubil. Vsekakor pa mislim, da dandanes po navadni pošti potuje 90% manj porisanih pisemc, okrašenih s srčki, rožicami itd. Poznam pa nekaj primerov (žensk in moških), ki so s takim klasičnim pismom, napisanim na lep pisemski papir (včasih celo odišavljen), z nalivnim peresom (!) partnerju pripravili simpatično presenečenje. In meni se zdi, da je bilo vsem, ki so kaj takega dobili, to zelo všeč. Morda pa tudi zato, ker ima to danes nekoliko drugačen pomen, deluje bolj izvirno oz. daje vtis, da se je nekdo zares potrudil.
Tako da... klasična ljubezenska pisma? Zakaj pa ne, še posebej za tiste 'posebne' priložnosti in res 'posebne' ljudi.

Aja, pozabila napisat, če to še počnem. Ja jaz se v bistvu držim pravila, da si pa vsak tega glih en zasluži, pa da morajo bit tudi okoliščine primerne za to. Tako da kakšnega 'pravega' ljubezenskega pisma nisem že dolgo napisala. Ko pa je bil nazadnje nekdo deležen takšne moje 'pozornosti', odišavljene s parfumom mi je kmalu dal vedet, da se mu to zdi bolj primerno za neek petnajstletnice. Tako da... mogoče pa še kdaj pridejo drugi cajti.

Glede raznih skrivnih sporočilc, ki pa jih jaz ne bi enačila z ljubezenskimi pismi (ta mislim da morajo biti zelo iskrena, pa da nekako v njih res izliješ svojo dušo, občutke), pa mi je bilo recimo zelo všeč, ko mi je pred leti fant v eno knjigo, ki sem jo morala predelat za izpit tam nekje na sredi napisal eno posebno sporočilce pa celo srčke narisal pa mi zaželel da bi se pridno uspela prebit do konca knjige. Tega ne bom nikoli pozabila, ker je bil res en zaj... izpit nasmeh




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

96742 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4966s ][ Queries: 41 (0.1050s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.