Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Poll :: Kako bi ocenil-a to zgodbo?

1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
50%
 50%  [ 1 ]
5
50%
 50%  [ 1 ]
Skupaj glasov : 2


Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 08 Jan, 2004 17:05     Naslov sporočila:  Skupinski sex Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Iz knjige: Zaljubljeni moški; Moške sexualne fantazije; 1980

»piše Troy«
Že več kot štiri leta sem – včasih bolj, včasih manj – skupaj z neko žensko. Včasih je zelo fino, včasih pa grozno. Ona vključuje vse: od najbolj sladke in nesebične osebe na svetu, do najbolj zahrbtne in maščevalne psice, kar jih je kdajkoli živelo. Kadar se razumeva, je najin sex fantastičen. A kljub temu, da lahko doseže, da se počutim izjemno dobro, nenehno fantaziram o drugih scenah z njo ali brez nje. Povedal jih bom tako, kot da so se že zgodile:

Ko se je nekega dne oblačila, da bi šla popoldne ven, je potrkalo po vratih. Odprla je in zagledala črnca v serviserski obleki, ki je hotel odčitati števec v kleti. Ko je opravil, mu je ponudila skodelico kave; pil je, ona pa se je odločila, da ga zapelje. Sedela je na robu kuhinjske mize in se tiho smehljala. Odprla i je obleko, se z rahlo razširjenimi nogami nagnila nazaj in se začela s prstom dražiti po svoji obriti, a ne goli pizdi.
Potem se je popolnoma zleknila, razprla ustnice in mirno rekla: »Prosim, sesaj mi pizdo, samo malo.« Te ponudbe pač ni mogel odkloniti. Nežno ga je držala za glavo, ko je z jezikom obkrožil vsak delček njene sramnice in jo polizal od znotraj in od zunaj. Prišlo ji je v njegova usta, globoko je vzdihnila in spustila več bisernato bele tekočine, kar sem je videl kdajkoli pred tem. Potem je sedla in mu polizala usta, da bi se okusila – to ji je bilo vedno všeč.

Ko je nato sesljal njene bradavice, je osvobodila njegovega velikega črnega kurca in najprej za trenutek strmela v njegovo velikost. Nato ga je vprašala kako mu je ime. Rekel je, da je Christopher. S svojim skoraj trepetajočim jezikom se je na hitro dotaknila njegovih ogromnih jajc in vrha njegovega tiča, nato pa rekla: »Christopher, ali mi obljubiš, da ti bo prišlo, če vzamem tvojega tiča v usta in ga počasi cuzam in pustim, da mi zdrsne tako daleč navzdol po grlu, kot je le mogoče? Ne zadržuj se, sprosti se in pusti da tvoj tič izbrizga vse seme v moja usta. Všeč mi je okus sperme, in tvoj tič je tako čudovit – hočem, da mi napolniš usta s tisto vročo kremasto spermo.«
Iz njegovega nasmeha je razbrala, da ni nasprotoval. In je začela. Počasi je premikala svoj jezik od njegove riti preko jajc navzgor po spodnji strani in preko glavice spet navzdol, znova in znova; z usti je kotalila njegova jajca in ga žgečkala po riti, tako da je začel podrhtavati. Ni mu dovolila da bi jo držal za glavo, in tako se je naslonil nazaj in užival. Njena koža je bila ob njegovi krasni črni polti videti tako bela kot blisk v temni noči. Do takrat je že pozabila, da sem sploh v sobi.

Kmalu ga je začela zares jemati v usta, kolikor globoko je mogla – kar pa ni bilo več od polovice tega velikega svetlečega se droga; od časa do časa se je s svojo prosto roko požgečkala po klitorisu, pri tem pa se dvignila na kolena in potisnila svojo rit v zrak, tako da me je kot s kakšnim magnetom vlekla, naj jo pofukam od zadaj.
Tedaj pa – za vraga – spet trkanje na vrata. Stekel sem in odprl. Še en serviser, prav tako črn, ki je spraševal, kje hudiča je Christopher. Z gibom sem ga utišal, mu poznavalsko pomežiknil in ga povedel v kuhinjo, kjer je bila Clair vsa v akciji in stokala od užitka, da še nikdar tako. Christopher je imel steklen izraz na obrazu, vendar je zaznal prisotnost svojega partnerja, ki je mirno vprašal Clair, če bi se želela počutiti še bolje. Odmaknila je svoje razvnete ustnice s Christopherjevega prekipevajočega tiča in rekla: »Ja, prosim pohiti. Pofukaj me kamorkoli.« V grgranju je zrdrsnila nazaj na klin, ki ga je zapustila le za trenutek.
Prišlek si je slekel hlače, pokleknil in nalahno okusil Clarino pizdo, ki je bila vidno vlažna in nabrekla in se je malone razpirala v pričakovanju. Njegov tič je bil skoraj tako velik kot Christopherjev. V njenih sokovih si je namočil kazalec in ji ga počasi zarinil v rit, njegov palec pa je vstopil v njeno pizdo. Njena rit se je začela premikati kot kakšen papirnat zmaj na viharen dan, on pa se je verjetno odločal, katera luknja mu je bolj všeč. Naenkrat je odmaknil roko in brez vsakega odlašanja tako močno nabil svojega tiča v njeno pizdo, da so njegova jajca udarila po njenem trebuhu; globoko živalsko renčanje užitka se je izvilo iz njene medenice in izbruhnilo okrog tiča v njenih ustih.
čeprav je še nikdar nisem videl v takšnem položaju, se je zdelo, da natančno ve, kako mora premikati svoje telo, da bi oba tiča dosegla največjo globino v točno istem trenutku. Nemudoma sem bil pri njih, jih vsevprek otipaval in se božal po kurcu tako blizu Clairinega obraza, kot je bilo le mogoče. Tla so se dejansko tresla kot na brzovlaku, ko nas je vse vodila vedno bližje in bližje. Clairine oči so se od divjega vznemirjenja široko odprle, pumpala je tistega veličastnega črnega tiča, usta so se ji široko raztegnila, a še vedno so se na nek način smehljala. Vsakič, ko je moški za njo z vso silo zarinil vanjo, so se ji kolena dvignila od tal in slišati je bilo spolzko tleskanje. Najbolj neverjetno ječanje v njenem grlu, ko ji je prišlo, je brbotalo skozi spermo, ki jo je hotela pogoltniti; vse njeno telo se je dvignilo od tal, ko se je tič zadnjega prišleka nepričakovano in grobo zarinil v njeno rit prav v trenutku, ko mu je prišlo. Christopher jo je prijel za rame in jo v celoti dvignil; s svojo prosto roko je razmazala spermo, ki sem jo izbrizgal na njen obraz, po svojih zibajočih se prsih. Sperma se je cedila in kapljala od vsepovsod in vsi smo se zgrudili na en kup. Sladka nenasitna Clair pa se je z usti, ritjo in roko – vsa natopljena s spermo, javkajoča, cedeča se, iztrošena – oprijela vseh treh tičev. Štirje neverjetno seksualni ljudje na kupu, mokri od potu in sperme, sopihajoči, vzdihujoči, brez vsakih besed – razen Clairinega vprašanja, kako pogosto odčitavajo števce...


Vir: Iz knjige: Zaljubljeni moški; Moške sexualne fantazije; Nancy Friday




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97361 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5164s ][ Queries: 39 (0.2558s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.