Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Poll :: Kako bi ocenil-a to zgodbo?

1
20%
 20%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
20%
 20%  [ 1 ]
4
20%
 20%  [ 1 ]
5
40%
 40%  [ 2 ]
Skupaj glasov : 5


Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 07 Jan, 2004 15:07     Naslov sporočila:  Fantazije v naravi Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Iz knjige: Zaljubljeni moški, Moške seksualne fantazije; 1980

"piše: Helen, Brycevo dekle"
Z Bryceom sva zelo zunanja človeka. Rada imava parke, kampiranje, naravo in živali. Imava skupno fantazijo, ki se je porodila Bryceu, in če se le pogovarjava o njej, se to vedno konča z norim fukom. Prosil me je, naj vam jo napišem, saj on pri besedovanju ni zelo spreten.

Sva v prekrasnem mahovitem po borih dišečem gozdu, kjer vlada mir in lepota, ki je niso okrnile smeti ali sploh karkoli nenaravnega. Skozi borovce sije sonce, v bližini teče čudovit bister potok; obleke nosiva v rokah, saj se zdi to, da sva gola, v tem okolju tako zelo pravilno.
Vse naokrog se kažejo najine najljubše stvari. Veverice, ptiči, predvsem pa popolna samota. Vse je tako dovršeno, da se zdi, da naju tla vlečejo k sebi.
Narediva »blazino« iz oblek in leževa nanjo, in Bryce me začne sesljati, dokler mi klitoris ne nabrekne. Začne zelo nežno, saj, konec koncev, kam se pa mudi? Obrnem se, tako da lahko drug drugega v devetinšestdesetki liževa in si nudiva enake užitke, kot nama jih nudi okolje. Na ta način me lahko vedno zelo hitro pripravi do tega, da mi pride, in ko mi res pride, mi reče, naj vstanem.
Dvignem se, on pa me povede k drevesu z gladkim lubjem. Tam me prisloni na drevo – občutek na hrbtu je zelo prijeten, senzualen. Razširi mi noge in liže moje sokove, ki mi po prvem vrhuncu še vedno iztekajo. Po nekaj minutah nežni prsti poiščejo pot v mojo kremasto pizdo in rit ter opravljajo svoj posel, in ko mi znova in znova pride, se moja pizda krči okrog njegovih prstov.
Nato mi reče, naj dam roke na njegova ramena; ko to storim, me ob drevesu dvigne, dokler nisem dovolj visoko, da lahko vstopi vame. Ko vstopi, ovijem noge okrog njega, on pa se nameni proti najbližjemu potoku. Zakorači naravnost v prekrasno bistro modro vodo, jaz pa sem skoraj vsa iz sebe in želim, da bi ga razgnalo v meni. Do pasu v vodi začne »plesati«, ko doseže vrhunec, istočasno pa tudi sama dosežem zelo zadovoljujoč vrh. Padeva vsak k sebi in najina sanjska fantazija se konča z dolgim počasnim plavanjem.


Vir: Iz knjige: Zaljubljeni moški, Moške seksualne fantazije; Nancy Friday




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4385s ][ Queries: 43 (0.2358s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.