povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 07 Jan, 2004 12:01     Naslov sporočila:  Film Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zakaj ljudje gledamo filme, zakaj so nam zanimivi?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 07 Jan, 2004 12:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz jih gledam hm... ma ker se full vživim v film... kot da sem tam, pozabim na vse kar je v resničnem življenju in sem tam notri v tistem dogajanju... Ne vem... rada jih gledam...
... pa ne zato ker mi v resničnem življenju ne bi bilo všeč... ampak ker se v filmu dogajajo stvari ki se mi v resničnem življenju ne... pa ker se tako zelo vživim v film je skoraj tako kot da bi to res doživela

In sovražim pripombe med filmom x Sploh če se kdo norca dela ko je najbolj napeto Evil or Very Mad
Laughing




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 07 Jan, 2004 13:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja meni osebno mi zapolni čas. Rada si vzamem kak večer zase in ob zelenem čaju pogledam kak film. Deluje relaxing...




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 07 Jan, 2004 14:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne wem jaz ponavadi, če že gledam en film je to kkšna komedija ker res po celem tednu slabih novic nimam prave volje še za kkšno hudo dramo.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 EAGLE-1
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:15, 20-Dec-2003
objave: 443
Teme: 17
Kraj: Mojstrana
7811.0 kinta/e
2.0 šold/e
64.4 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 07 Jan, 2004 23:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zares dober film lahko pripelje do nekakšnega notranjega očiščevanja/katarze. Verjetno v vsakem filmu vidimo vsaj delček sebe oz. svojih lastnosti, projecirane na nekoliko drugačen način, v drugačno okolje. Podobno je s knjigo, le da so tam občutki precej intenzivnejši.

G




 Rak Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od EAGLE-1Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 08 Jan, 2004 10:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A je kdo gledal včer na slo1 film Legenda 1900 ?




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 srèica
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 39
Pridružen/-a: 21:01, 17-Dec-2003
objave: 164
Teme: 2

1223.6 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 10 Jan, 2004 16:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

nekateri filmi so tudi poučni, mogoče nas tudi to pritegne.




 Lev Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od srèicaPošlji zasebno sporočilo
 CHEETAH
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 17:15, 25-Sep-2004
objave: 139
Teme: 2

2123.8 kinta/e
8.8 šold/e
66.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 01 Okt, 2004 20:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zakaj gledamo filme. Jaz iz dolgega časa, za zabavo, da postanem malo živčna, da dam kakšno kritiko... V bistvu se večina filmov konča srečno, vedno neka glavna oseba nekoga potem na koncu ubije ali pa kaj takega... In bedno se mi zdi gledat, ko se gre o kakih bombah. Se itak veš, da jo bijo ustavli na zadnji sekundi. V vseh filmih je tako. Mislim, beda. Neutral




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od CHEETAHPošlji zasebno sporočilo
 tiger
Neznanka
Neznanka


Starost: 32
Pridružen/-a: 17:02, 25-Sep-2004
objave: 25
Teme: 1
Kraj: Maribor
330.0 kinta/e
0.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 02 Okt, 2004 11:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Povsem drži, da so filmi lahko poučni. Jaz gledam film, le če me osebno zanima. Najraje si ogledam grozljivke, res dobre komedije, pa tud akcijo kdaj, znanstveno fantastiko.... Pri meni gre predvsem za to, da ne gledam filma zaradi doljgega časa, ampak zaradi sebe. če me pritegne in zanima. Ne pa zato, ker ne bi imela drugega za delat.




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od tigerPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 02 Okt, 2004 13:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja jz gledam filme,ker so pač zanimivi. Se ne obremenjujem s takimi nepomembnimi vprašanji.

To je neki tazga,kot če bi se spraševali,zakaj poslušamo glasbo,zakaj beremo knjige.... zato,ker nam pač paše.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Godfather
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:36, 26-Mar-2004
objave: 365
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
5388.4 kinta/e
58.3 šold/e
33.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 02 Okt, 2004 18:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pogledam si film, če me trailer pritegne ali če mi ga priporoča kakšen kolega... je pa res da sem pogledu že velik filmov, in dost jih je ok, dost jih je pa tud beda...zadnje čase si pa film pogledam ko mam čas ali ko mi je dolgčas...




"The future belongs to the people who believe in the beauty of their dreams."


 Vodnar Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od GodfatherPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 03 Okt, 2004 08:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Filme gledam če imam čas. Ponavadi mi je všeč če film pozitivno vpljiva name, kar je opdvisno kak žener si izberem. Najraje gledam ljubezenske zadeve, pa najsi bodo vključene v drami ali pa v kombinaciji s komedijo. Všeč so mi zgodovinski spektakli, ker je čisto drgačna scena kot današnji vsakdanjik. Fine so tudi akcije, ki vsebujejo humoristične uloške. Ne maram pa preveč ostalih žanrov ker sem pol čist zaštekana, kar sem pa že od življenja včasih preveč. Hočem rečt, da najraje film pogledam, da se malo sprostim.




   
 quentin
Amater
Amater


Starost: 64
Pridružen/-a: 20:25, 26-Sep-2004
objave: 172
Teme: 0

1967.0 kinta/e
10022.9 šold/e
80.7 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 03 Okt, 2004 10:17     Naslov sporočila: Cool Filmi Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Veliko razlogov je, za kaj gledam filme...

Predvsem za zabavo, drugič zato, ker "gledam" kako bi jaz "peljal" scenarij (tale nick Quentin, le ni povsem iz trte zvit...)...včasih (ma, zelo poredko) se celo vživim v kakšen film...nazadnje v Matrico, sicer je "potegnil" le prvi del...dve in tri sta bila povsem out in odveč...
filme gledam tudi kot rečeno "za dušo", to je predvem takrat, ko grem po svojem stalnem repertoarju in takrat uživam, občasno-vsako leto-dve, si ogledam: JFK, Silkwood, Point break, Matrix, Fight club, American History X, Blade Runner, Desperado, pa (itaq) soimenjakove izdelke...

Q.




 Rak Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od quentinPošlji zasebno sporočilo
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 03 Okt, 2004 11:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Včeraj sem gledala Grof Monte Cristo....izvrstna zadeva.




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Godfather
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:36, 26-Mar-2004
objave: 365
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
5388.4 kinta/e
58.3 šold/e
33.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 03 Okt, 2004 12:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

EnigmA Napisal/a:
Včeraj sem gledala Grof Monte Cristo....izvrstna zadeva.


Se strinjam ja nasmeh Jaz sem ga gledu kakšno leto dve nazaj in film je odličen pomežik Se ga splača pogledat smeh




"The future belongs to the people who believe in the beauty of their dreams."


 Vodnar Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od GodfatherPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97378 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2367s ][ Queries: 41 (0.0608s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.