Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Avg, 2005 23:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Virtualna ljubezen je podobno kot hotline varijanta.
Dobra za rajcanje in da ti mine čas na kratek rok, ko pa rabiš kaj bolj otipljivega česar se lahko dotakneš in občutiš pa to postane no go varijanta.

čE ne drugega si sestaviš neko virtualno sliko in potem se dejansko bojiš tako osebo spoznat, da ti ne razpade slika v ogledalu, ki si jo je sestavila tvoja podzavest .




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Avg, 2005 23:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ha..ha..! Odlična primerjava s kuharsko knjigo, mi je všeč.
Se pa strinjam, prava ljubezen je nekaj, kar ne moreš samo malo klikniti, pa se ti že odpre svet ljubezni. Zanjo je treba ogromno narediti, pa vsak dan ponovno osvežiti. Ker ni tako enostavno , je pravih ljubezni zelo malo, so pa toliko bolj čvrste in kvalitetne.




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 sieagel
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 46
Pridružen/-a: 23:46, 27-Sep-2005
objave: 371
Teme: 22
Kraj: Ljubljana (na štajerski naèin)
2757.1 kinta/e
502.0 šold/e
747.7 flika/e

newzealand.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Sep, 2005 00:34     Naslov sporočila: Great ! (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

senior Napisal/a:
Ha..ha..! Odlična primerjava s kuharsko knjigo, mi je všeč.
Se pa strinjam, prava ljubezen je nekaj, kar ne moreš samo malo klikniti, pa se ti že odpre svet ljubezni. Zanjo je treba ogromno narediti, pa vsak dan ponovno osvežiti. Ker ni tako enostavno , je pravih ljubezni zelo malo, so pa toliko bolj čvrste in kvalitetne.
Seveda ni enostavno! Saj tudi po kablu ni enostavno! (imam pač izkušnje iz tega področja). In moram povedati, da razen pri eni punici ni zalafalo, pri ostalih , pa je bila zveza ker neki časa (dlje kot avanturica:besen ). Tako, da se strinjam in tudi ne. Se da, a se je treba zavedati, da ima to svoje pomanjkljivosti!




Potovanja, Šport: bordanje, smuèanje, kolesarjenje, potaplanje, pohodništvo
Vreme, Raèunalniška tehnologija, Mali oglasi, Zdravje in šport in še kaj bi se našlo


 Strelec Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od sieagelPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
 *Nana*



Starost: 53
Pridružen/-a: 12:55, 26-Okt-2005
objave: 2
Teme: 0

32.7 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 15 Nov, 2005 23:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim,da to ni mogoče.V osebo se zaljubiš v celoti,ne samo v tisti del,ki ga preberemo ali slišimo.Se strinjam,da je mogoče skozi pisanje približno ocenit osebo,zagotovo pa so lastnosti,ki jih vidimo in slišimo skupaj-dejansko tiste v katere se zaljubimo.Naprimer kakšen pogled ima ta oseba(meni recimo je to zelo pomembno),kakšna je njegova telesna mimika,kako hodi,se premika...




 Kozorog Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od *Nana*Pošlji zasebno sporočilo
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pet 18 Nov, 2005 13:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz pa sem se že zaljubila preko neta. 4 mesece sem gor visela sam zarad njega od jutra do večera, sam se nisma mogla srečat ker sem bila v tujini. Potem ko sem prišla domov sva se dobila, sem pustila isti dan svojega fanta zarad njega. On je bil sicer čist drugačen kot sem si predstavljala, ampak men je bil še vseeno všeč. Se je pa žal že tud isti dan izkazalo, da je totalen totalen kreten in se je kr kmalu vse končalo.
Drugač se nerada srečujem z folkom iz neta, ker men se dostkrat zgodi da če mi je na netu kdo všeč, pol mi je tud v realnosti, sam se še nikol nekak ni dobro izteklo, zato sem opustila to dejavnost nasmeh

Aja to sem še htela rečt. Itak da se lahko zaljubiš zakaj pa ne. Saj zaljubljenost itak vedno temelji ne neki tvoji predstavi, ki ni nujno realna. Vprašanje je potem ko se srečata kaj se zgodi. Ali se na novo zaljubiš v osebo ko jo srečaš al pa se na hitrco odljubiš.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pet 18 Nov, 2005 14:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

KillerCat ne verjame v virtualno ljubezen. :no:

Dopuščam sicer možnost virtualnega zapeljevanja, ki pa je včasih celo bolj zlagano kot tisto v reali. Ok, varianta, da na ta način lahko človeka bolj poglobljeno spoznaš, njegov pravi jaz, je sicer tudi možna, ampak prej izjema kot pravilo. Bolj se nagibam k temu, da je pogosto vse skupaj prej laž kot resnica. Vedno več folka namreč internet uporablja za 'sredstvo pecanja', za nekaj s čimer lahko na izviren način pritegnejo pozornost oseb, ki jih morda v realnem življenju sploh ne bi pogledale. Kolk so pa pri tem iskreni, je pa drugo vprašanje...

Sicer se pa na nek način podpišem tudi pod un post o 'kuharskih receptih'. nasmeh




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97378 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2097s ][ Queries: 37 (0.0576s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.