povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 13:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 19 Okt, 2006 18:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jaz pa hočem Andreja, pa ne vem zakaj. Hočem ga za moža, če pa nebo šlo pa za sina hehe. Sam nekdo bo Andrej, zaenkrat je to moj plišasti pingvin, sam bi mela iz mesa enga Andreja. Andrejjjj...................... men se kr meša ko to ime slišim. Huh kriza, če srečam kirga bo kr moj.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 tenere
Neznanec
Neznanec


Starost: 52
Pridružen/-a: 13:02, 13-Sep-2006
objave: 20
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
857.9 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 19 Okt, 2006 19:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ti Mojsa kr mej Andreja! Jaz sem mel pred leti enga zaf****** delodajalc, ki mu je blo ime Andrej (':giljot'),
pa men osebno ni vsec. Mam sicer tud 2 Andreja, k sta moja frenda, tko, da je tud Andrej nekak uredu.

Jaz ma doma 2 fanta - Primoža in Aljaža.

Tapru bi mogu bit Samo, k je moji zeni usec ime Samo. Pol sva se pa z njo 2h preden je pisel naji prvi sin na svet odlocla za Primoža - za puncko ploh ne vem kako nisva mela enga pravsenga imena, no ja sasa, sandra, patricija .... Pa nisva hotla vedit, kaksnega spola se bo rodilo na ta svet! Sva bla v pricakovanju.... Ful dobr...

Tadrug je, pa Aljaž, k sm jest ***jaž, pol je Primož, pa naj bo Aljaž! Druzinska tradicija...

Men je to cis usec, sam, k pa u vrtcu preberem imena vrtickarjev, je pa Poklicunga lepo prej u post napisu taka imena..... multikulturno. Tut to je prav .... Ha, ha! Sam, k bojo pa se kitajci tuki (so ze sam ne sosolci od mojih otrok), pol bo problem ime sploh prebrat, kaj sele se zanga odloct..

Ja, ja ... mal ze filozofiram ...




Borba za mir je kot sex za nedolžnost!


 Strelec Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od tenerePošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

96740 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3573s ][ Queries: 37 (0.1417s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.