povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 8:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 29 Apr, 2005 20:09     Naslov sporočila:  Otroška imena Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sicer je resda malo zgodaj, vendar vseeno že razmišljam o imenih mojega otročka pomežik Niti ne vem še ali bo fantek ali punčka, vendar baje je zelo dobro če imaš izbrana oba imena, ker se zdravniki lahko zmotijo in ob rojstvu dobiš presenečenje in otroček ostane za nekaj časa brez imena, ali pa mu v tisti naglici daš kar neko ime za katerega ti je kasneje žal.
No iz tega razloga bi rada izbrala imena za oba... pa kar bo pač bo.

Je pa res da sem blazno izbirčna Embarassed Ravno zato rabim vašo pomoč. Sem pregledala v bistvu že skoraj vse na internetu pa nisem našla nič primernega.

Želim da bi bilo ime nekaj posebnega, vendar vseeno ne pretirano posebno, da ne bo slučajno čudaško smeh

Že vnaprej hvala za pomoč pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 47
Pridružen/-a: 17:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 29 Apr, 2005 20:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ponavadi je že res tako, da imajo starši izbrana imena za otroka, ampak kakšno ime pa bo imel, se pa ponavadi odločijo šele takrat ko otročka res vidijo in držijo v naročju.

Ja kaj preveč čudaškega res ne smeš izbrat, glede na to da bo tebi ime "samo všeč", nosil ga bo pa le nekdo drug.

Sploh pa Naya a nimaš kot večina pridnih punčk že od 5 leta starosti naprej izbranih imen za svoje hčere in sinove

Drugače pa glede na to da praviš da si izbirčna, ti verjetno ne morem kaj dosti pomagat, kajti mojim 2 sinovom bo ime Aljaž in Andraž.
Punčka bo pa Neja, Teja, ali pa Ema...ne vem še. Mogoče bo pa kar Gaja.
Odvisno kaj bo pasalo k priimku.

Problem se bo pa verjetno pojavil, če bo bodoči očka padel v nezavest ob teh imenih nasmeh

Rešitev: Bomo pač imeli 5 otrok, da ne bo katero ime zapostavljeno nasmeh

Drugače je pa moja kolegica dala ime svojima hčerkama Daneja in Amadeja, če ti bo kej pomagalo.

Ali pa mogoče mal gledanja risank? Ko je bil na sporedu popularen palček David, je velik deklic hotlo dat svojmu bodočemu sinku ime ravno David Razz




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 21:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pet 29 Apr, 2005 22:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ma js mam zbrano za sina ze od dvanajstga leta... in sicer Erik... drgac pa kak david, al pa ana, sara, hana... vec pa ne morm pomagat...
vem d bo moj naslednji morski prasicek oliver širok smeh




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 9:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 29 Apr, 2005 22:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

prosim te samo, da ne daješ kakšnih neumnih imen, ki bolj pašejo psu kot pa človeku.

npr : Gal, Skip, Lun, Ari, Maj.... in podobnih kozlarij. ( to so samo primeri kakšna imena dajejo nekateri svojim otrokom , BLAJK!!!! )




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 22:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 30 Apr, 2005 02:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

naya, bom pogledal v bazo vlog za znižano plačilo vrtca, ki jo vodimo v naši upravi, pa ti bom na privat message prilepil vsa ta imena. cca 450 jih je. saj ne bom kršil določil varovanja osebnih podatkov, ker gre le za imena. bom videl, če se bo dalo eksportirati iz accessa.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 8:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 30 Apr, 2005 08:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hvala pomežik
Drugače pa ne, nisem nikoli razmišljala že kot majhna kakšna imena so mi všeč. Vem da so sošolke vedno govorile o tem katera imena so jim najlepša - že v osnovni šoli - in kako bi dale svojim otrokom ime... jaz o tem nikoli nisem dosti razmišljala in se nikoli odločala za "lepa" imena.

To sploh ni eostavno. Moraš gledati na to da je ime lepo, da mu bo v vsakem primeru pristajalo, tudi kasneje ko bo starejši... da ga ne bodo zbadali zaradi imena... jao... da gre skupaj s priimkom... da ti je ime všeč... na full stvari moraš bit pozoren... Ni lahko...




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 8:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 30 Apr, 2005 08:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zlobko in Maj mi je bil res mičkeno všeč Embarassed
Je pa res da me kar nekaj moti... mi ni ravno... kaj vem... ni mi... Ufffffff Rolling Eyes
smeh




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Logi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 63
Pridružen/-a: 20:22, 24-Okt-2004
objave: 247
Teme: 4
Kraj: Dežela cvièka in dobrih ljudi
4921.8 kinta/e
0.0 šold/e
88.7 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 30 Apr, 2005 10:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Maja

če bo punčka, za fanta bi pa lahko

Maj




Image


 Kozorog Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od LogiPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 21:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sob 30 Apr, 2005 12:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

poznam enga Maja... ceden poba širok smeh drgac je pa sestricna dala sinu ime zan ce kej pomaga nasmeh




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Logi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 63
Pridružen/-a: 20:22, 24-Okt-2004
objave: 247
Teme: 4
Kraj: Dežela cvièka in dobrih ljudi
4921.8 kinta/e
0.0 šold/e
88.7 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 30 Apr, 2005 12:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tudi lepo ime. nasmeh




Image


 Kozorog Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od LogiPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 21:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sob 30 Apr, 2005 12:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

men ni vsec... ker to pride iz jean, pa se mi zdi samo packanje neki....




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 *suzika*



Starost: 34
Pridružen/-a: 20:02, 27-Apr-2005
objave: 2
Teme: 0

53.8 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

brazil.gif
objavaObjavljeno: Sob 30 Apr, 2005 15:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

men je pa všeč ema al pa sara,za fantka pa matic al pa simon...




 Tehtnica Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od *suzika*Pošlji zasebno sporočilo
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 21:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sob 30 Apr, 2005 18:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

probi pogledat na www.babynames.com tam mas razvrscene al po abecedi al pa po izvoru...pa se pomene mas zraven... js vedno tm iscem imena za zivalce na primer širok smeh




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 cuker
Uporabnik
Uporabnik


Starost: 42
Pridružen/-a: 20:15, 17-Feb-2005
objave: 92
Teme: 11

2381.4 kinta/e
50.0 šold/e
66.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 30 Apr, 2005 18:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Še en link če bo kaj pomagal.

Imena




 Dvojček Spol:Moški Petelin NI na linijiOsebna Galerija od cukerPošlji zasebno sporočiloBlog
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 11:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 01 Maj, 2005 14:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaj a si noseča al kaj -Naya-? Matr...me ni sm ene 2 tedna al kok,pa je ena kr noseča. Svašta!

Aja...jz mam tud določen,kako bo ime moji hčerki,če bom mel hčerko.
Eva al pa Anja.

Sam res...zakaj ste ženske tok čudne in dajete taka bedna imena,kot je Zlobko napisu?




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

96740 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3996s ][ Queries: 37 (0.0487s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.