Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 25 Feb, 2005 10:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

še ena, ki bo postala frigidnica.
"smrček moj, lahko me samo poljubiš, po¤¤¤¤¤ me pa ne smeš. moram se prepričati, da me imaš res rad, da če ti kdaj ne bom dala, da bo to ok s teboj in ne boš šel, pa po¤¤¤¤¤ moje najboljše kolegice."

aioi. grem bruhat.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 25 Feb, 2005 11:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh Napisal/a:

... lahko me samo poljubiš, po¤¤¤¤¤ me pa ne smeš. moram se prepričati, da me imaš res rad, ...


Hmmmm hja ne, sej to je splošno znano dejstvo da nas imate moški v prvi vrsti samo za sex...pol pride šele vse ostalo....moški se zaljubite( če se) šele po tem ko dobite fu¤¤¤¤.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 25 Feb, 2005 11:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lucka, sedi, pet.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 25 Feb, 2005 12:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pa mu daj fu¤¤¤¤ če je to edino možno da nabašeš na tipa. Sam a veš kolikor nastavljaš tolk pol po **** fašeš.Sad???




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 25 Feb, 2005 12:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mijav preberi vse poste, da boš vedela o čem se sploh menimo.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 volkulja
Neznanka
Neznanka


Starost: 36
Pridružen/-a: 21:40, 20-Apr-2005
objave: 54
Teme: 1

1474.2 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 25 Apr, 2005 08:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

prvi poljub se je zgodil pri 14 letih...res je ja, da prvi poljub nikoli ne pozabis..bi bilo lepo, da je ta prvi poljub tudi s tapravim tipom...prevec sem hitela...




Srce je bogastvo, ki se ne prodaja, ne kupuje,marvec daruje!


 Strelec Spol:ženska Mačka NI na linijiOsebna Galerija od volkuljaPošlji zasebno sporočilo
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 25 Apr, 2005 10:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A pr prvem poljubu se tudi da preveč hitet? To pa res nisem vedla :no:




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 25 Apr, 2005 10:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lucka Napisal/a:
A pr prvem poljubu se tudi da preveč hitet? To pa res nisem vedla :no:


Morda je pri 14-ih letih tudi to pomembno, kar je čudno pri današnji mladini, da sploh slišim kaj takega.




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 25 Apr, 2005 11:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

js sm zadnjic slisala od enga oceta sedem (7!) letne puncke d se ze z jezickom poljublja... menda je to pa rrs prezgodi, a ni?




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 volkulja
Neznanka
Neznanka


Starost: 36
Pridružen/-a: 21:40, 20-Apr-2005
objave: 54
Teme: 1

1474.2 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 25 Apr, 2005 11:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

imela sem napačno razmišljanje....ker še pri 14 letih se nisem poljubljala, da sem sedaj reva....se tolčem po glavi...bi bilo bolje, da bi se malo počakala, in prvi, prvi poljub dobila pri tem tipu...a kar je je...
zdi se mi prezgodaj, da se pri 7 letih zacne zalizvat...ne bom se čudila, če bom slisala, da sta prvi spolni odnos imela pri 6 letih...




Srce je bogastvo, ki se ne prodaja, ne kupuje,marvec daruje!


 Strelec Spol:ženska Mačka NI na linijiOsebna Galerija od volkuljaPošlji zasebno sporočilo
 paulshark
Amater
Amater


Starost: 47
Pridružen/-a: 18:38, 25-Apr-2005
objave: 176
Teme: 1

4218.3 kinta/e
0.0 šold/e
34.2 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 26 Apr, 2005 01:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hmmm...prvi poljub...oz. prvi ki se ga še danes spomnim

v četrtem razredu osnovne šole...na hodniku..med roditeljskim sestankom najinih staršev...ufff...napeto....hitro...boječe...kaj se je sploh zgodilo ??....je bilo sošolki kaj jasno..?...meni sigurno ni bilo....nasmeh...nasmeh... :blink1:




Shark attacks on humans are rare.


 Bik Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od paulsharkPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 26 Apr, 2005 12:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Moj prvi poljub tko mal bol na orng, se pravi da se jezički prepletajo, na sam smok smko, je bil po koncu osnovne šole, ko sem na morju v Damaciji vseh 14 dni dopusta bla zaljubljena v enega domačina. Sva bla ko rit in srajca, pa toooook dobr se je poljubljal.....res dober učitelj za začetnico pomežik




   
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 26 Apr, 2005 13:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja tisti s kerim sm se jaz prvic poljubljala je bil tud tujc..American pomežik no sam se nisva glih ujela pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 paulshark
Amater
Amater


Starost: 47
Pridružen/-a: 18:38, 25-Apr-2005
objave: 176
Teme: 1

4218.3 kinta/e
0.0 šold/e
34.2 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 27 Apr, 2005 00:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jagoda....kdaj si pa zadnji poljub dobila.... :loveit:

aja...nice 2 meet U....nasmeh




Shark attacks on humans are rare.


 Bik Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od paulsharkPošlji zasebno sporočilo
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 27 Apr, 2005 07:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tisti, s katerim sem se pa jaz prvič poljubila pa je bil kr moj sosed smeh




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97364 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2290s ][ Queries: 41 (0.0558s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.