Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 08 Jan, 2004 21:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

preveč...

Sad((((((((((




 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Nicoletta
Neznanka
Neznanka


Starost: 55
Pridružen/-a: 10:13, 03-Dec-2003
objave: 40
Teme: 8
Kraj: ljubljana
32.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 09:55     Naslov sporočila:  Re: Bivše Ljubezni Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Admin Napisal/a:
Koliko časa potrebujete za pozabo bivše ljubezni?
Prvo ljubezen sem pozabljala kr kakšne pol leta...al pa več.Druga ljubezen ....mislim pozabljanje.....je šlo kr hitr skoz,še najhitreje je šla v pozabo tretja ljubezen,par dni,za tako hitro pozabljanje je poskrbela četrta ljubezen,ki traja zdaj že tri leta in je res prava,strastna in čista.




 Vodnar Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od NicolettaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 pikoxo
Uporabnik
Uporabnik



Pridružen/-a: 14:12, 18-Jan-2004
objave: 73
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 10:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No odvisno zaradi česa se konča razmerje in koliko časa je trajalo. Npr. jst bivše videt več ne morem kako naj bi pole pomislu na njo. Še dobro da sva iz različnih koncev Slovenije. Še zdej ne vem zakaj sem sploh bil z njo.




Vedno za ... Cool


  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od pikoxoPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 10:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Najlažje je pozabiti, če je ne vidiš več in nimaš nekih stikov.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 pikoxo
Uporabnik
Uporabnik



Pridružen/-a: 14:12, 18-Jan-2004
objave: 73
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 11:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Točno tako. če jo srečaš že enkrat na mesec je pol že težje. Kaj šele da jo videvaš pogosteje.




Vedno za ... Cool


  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od pikoxoPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 11:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pikoxo Napisal/a:
Točno tako. če jo srečaš že enkrat na mesec je pol že težje. Kaj šele da jo videvaš pogosteje.


naprimer vsak dan v službi.
smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 pikoxo
Uporabnik
Uporabnik



Pridružen/-a: 14:12, 18-Jan-2004
objave: 73
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 11:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja npr. Zato je bolje da v službi nimaš razmerja s sodelavkami. čeprav si bi zaželel kakšno dobro, he he




Vedno za ... Cool


  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od pikoxoPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 11:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pikoxo Napisal/a:
Ja npr. Zato je bolje da v službi nimaš razmerja s sodelavkami. čeprav si bi zaželel kakšno dobro, he he


ja to vsi pravjo, da ni dober, je dober, če se razmerje obnese, ni pa dober če greš potem narazen.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 pikoxo
Uporabnik
Uporabnik



Pridružen/-a: 14:12, 18-Jan-2004
objave: 73
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 11:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Raje jih samo opazovat in uživat v gledanju.




Vedno za ... Cool


  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od pikoxoPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Nicoletta
Neznanka
Neznanka


Starost: 55
Pridružen/-a: 10:13, 03-Dec-2003
objave: 40
Teme: 8
Kraj: ljubljana
32.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 12:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pikoxo Napisal/a:
No odvisno zaradi česa se konča razmerje in koliko časa je trajalo. Npr. jst bivše videt več ne morem kako naj bi pole pomislu na njo. Še dobro da sva iz različnih koncev Slovenije. Še zdej ne vem zakaj sem sploh bil z njo.
Madonca,jest svojga taprvega tud ne morem več videt.Še dobr,da ga srečam(srečevala sem ga in to na sodišču)....sej zdej ga pa več ne srečujem.No,ko sva se po dolgem času srečala(na sodišču),mi je šlo na bruhanje.Bruha se mi že ob sami misli nanj.Včasih pomislim nanj,ker je on pač oče mojega otroka.Skratka,vsi moji bivši so pozabljeni.Že tri leta je" v igri" moj zdajšnji.Upam,da mi ga ne bo treba pozabiti.




 Vodnar Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od NicolettaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 pikoxo
Uporabnik
Uporabnik



Pridružen/-a: 14:12, 18-Jan-2004
objave: 73
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 12:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja na takega tipa je potrebno takoj pozabit. Samo že tebi gre na bruhanje ko pomisliš nanj. Kaj pa tvoj otrok. Zdej je odvisno kolk je star. Ampak se mi zdi da bo on še najbolj trpel zaradi...




Vedno za ... Cool


  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od pikoxoPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Nicoletta
Neznanka
Neznanka


Starost: 55
Pridružen/-a: 10:13, 03-Dec-2003
objave: 40
Teme: 8
Kraj: ljubljana
32.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 14:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pikoxo Napisal/a:
Ja na takega tipa je potrebno takoj pozabit. Samo že tebi gre na bruhanje ko pomisliš nanj. Kaj pa tvoj otrok. Zdej je odvisno kolk je star. Ampak se mi zdi da bo on še najbolj trpel zaradi...
Glej,ti bom povedala takole:midva z očetom mojega otroka nisva bila poročena.Otrok je star 10 let,njegov oče je šel,ko je bil otrok star dva meseca in pol.Sin ga pozna samo iz slik in nima nobene želje po njem.Moj fant je sinu kot oče.




 Vodnar Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od NicolettaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 16:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

uh ne vem, še nisem bla v tj fazi- je pa trajal cca 1 leto da mi en tipson ni bil več divje všeč- da se je strast ohladila.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 23 Jan, 2007 12:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To je čist odvisno!
Eno prej drugo kasneje, tretjo še mal kasneje.
Vsekakor pa se vse vedno preboli, če se hoče!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 23 Jan, 2007 12:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jst sem prvo ljubezen prebolevala kakšne pol leta, sam je kr šlo, sem imela pomoč prijateljic

no je pa mogoče to posledica, da se do sedaj še nisem ponovno zaljubila je pa od tega že kar 5 let




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97383 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5143s ][ Queries: 37 (0.1932s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.