Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Nannna
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 40
Pridružen/-a: 22:49, 29-Mar-2004
objave: 159
Teme: 12
Kraj: Lj.
2815.2 kinta/e
2.0 šold/e
337.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 05 Feb, 2005 16:00     Naslov sporočila:  najljubše jedi Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ko že glih imamo kotiček za kuharske mojstre me pa zanima kaj najraje pripravljate in kaj najraje jeste?




 Lev Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od NannnaPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 05 Feb, 2005 16:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bom napisu,kaj najraje jem,ker pripravljam bolj malokrat.

Najraje imam italjansko kuhinjo,torej razne špagete,njoke,lasagna,pizza....take simpl pripravljive stvari,pa full dobre.
No,pa par maminih dobrot seveda ;o) (moja pridna mamica)




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 07 Feb, 2005 20:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaaaa italijansko... vse možne testenine... najraje sama naredim tuninovo smetanovo omako, ali gorgonzolino s smetano... še vedno sta mi najljubši Embarassed pomežik
Pa riž na vse možne načine...
Pa krompir na vse možne načine!




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 07 Feb, 2005 21:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ajdovi žganci, kisla repa in krvavica. Za posladek dobra orehova potica.
Matevž, kislo zelje in pečenica. Za posladek prekmurska gibanica.
Bograč, šunka s tünke, dobra domača zaseka namazana na svež topel kruh...mmmm....kako omamno diši.... po kakšnem celovečernem popivanju pa naslednji dan paše taka prava štajerska kisla župa ( taka k je v njo stopu präsc ) ..... oh polno dobrot....




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 08 Feb, 2005 01:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Vsi kr neki italijansko kuhno prakticirate,,kaj pa vampi...pa ješprenj(ričet)...filane paprike... pa jabolčni štrudl...a tega pa noben ne dela Sad

BE ti si mi pa lušte naredu lacen ...morm mat :tel1 da mi krvavice pošlje

Drgač so pa men totalno dobre snežne kepice iz jajčnih beljakov kuhane v mleku pa pol prelite z pudingom ... njami

Sam je pa škoda ko čedalje manj ljudi zna kuhat...mi gredo lasje po konci ko grem v trgovino pa vidim da folk postaja čedalje bolj mikrovalovno usmerjen Sad

Jst kupujem meso in čebulo za golaž...ostali pa pogrej in pojej Rolling Eyes




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 08 Feb, 2005 02:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja!!!!!!!!!
Lučka snežne kepce....mmmmmm.....oh kako je pa to dobr!!!!!!!!!!




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 08 Feb, 2005 10:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaaa štrrrrudl, pa filana paprika, pa pečenka, mnjam




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 08 Feb, 2005 12:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

BE ni ga cez kislo juho moje babice...sam kaj k noce dat recepta pomežik mnjaaaac ..zdj so se mi zacele sline cedit pa se prov sedla bi po vcerajsni noci pomežik

Drgac pa jaz mam ful rada piscanca in zato prakticiram razne variante na to temo..najrajs mam piscanca s salotko pa kislo smetano pa gobicami pa vinom..pol pa siroki rezanci zraven. Bozansko vam povem.In ja to ponavad jaz kuham. pomežik

Pol se ena izmed mojih najljubsih jedi je uno za Martinovo..sj veste racka al pa goska pa rdece zelje pa mlinci..Filane paprike mama tud rada sam morjo bit doma narjene drgac so take nekam plasticne...

Hmmm no itaq italjanska hrana je ful dobra...pa pol k si kej bl na hitr kuham so pol razne omakce pa spageti al pa njoki z gorgonzolo pa take stvari. pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 08 Feb, 2005 12:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Italijanska hrana je itak zakon tudi meni. Drgač pa imam še zelo rada kislo zelje in krvavice ali pečenice, špinačo in pire kormpir, lazanjo na vse možne načine, piščnanca tako ali drugače, razen kuhanega, morske jedi kot npr ribe, školjke, rakce pa morda še pride v poštev kdaj kakšna meiška in kitajska hrana.




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 08 Feb, 2005 12:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Uh jaz pa za morsko hrano nisem..skoljke so mi tok neapetitlih da je joj..ribe pa ce so fileji je se drgac se mi jih ne pa ne da pucat pa se nikol mi ne rata lepo spucat ne da bi jo cist raztrancirala pomežik Bi pa sla enkrat v lajfu na jastoga..a je ze kdo jedu jastoga kdaj?




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 08 Feb, 2005 12:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, sem ga. Belo meso pač. Meni je bil full dober, čeprav sem pač bolj pristaš škampov.
Hehe Shajtana, meni se je včasih tud želodec obračal, ko sem školjke vidla. Pol sem jih pa enkrat probala na buzari...ma ti rečem: njami!




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 08 Feb, 2005 12:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma sj jaz sm jih tud probala no..sam tko k jih vidm me mine pa pol k vem kaj sm dala v usta mi kr nekak pokvar tek pa ne wem zakaj glih pr skoljkah k drgac nism neki tok zbircna pa da bi komplicirala..pac ocitno mi niso usojene pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 TYGER
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 21:22, 06-Okt-2004
objave: 140
Teme: 14
Kraj: Maribor
3281.0 kinta/e
114.5 šold/e
185.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 08 Feb, 2005 13:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz mam pizzo rada...Osebno pa sovražim školjke pa morske sadeže čeprav to ni ravno bilo vprašanje.
Kuhat itak ne znam...Pizzo v glavnem mam najrajši.




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od TYGERPošlji zasebno sporočilo
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 08 Feb, 2005 13:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pri 13 ne znaš kuhat?? Nič ne znaš za kosilo naredit?? Kdaj pa misliš začet prakticirat v tej smeri?




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 08 Feb, 2005 14:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja nekateri pač niso talent za to, jst sem znal vse že pri 10ih




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97360 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3554s ][ Queries: 41 (0.1460s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.