povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 23 Jan, 2005 20:35     Naslov sporočila:  Druga šansa! Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Recimo da vas ljubljena oseba izneveri mar ji/mu daste še eno šanso?

Vem da je odvisno od mnogo stvari, vendar nekako na splošno: kaj so stvari ki ste jih pripravljeni čez čas pozabiti, preboleti in kaj so stvari zaradi katerih nikomur ne bi dali še ene šanse?




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 23 Jan, 2005 20:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Marsikaj sem pripravljena spregledati, nikakor in nikoli več pa nezvestobe... pri tem bi bla pa definitivno in dokončno odletel tip z nepovratno karto.

Kdor drugemu ne more odpustit, tudi samemu sebi v resnici ne odpusti.

Kdor je trdosrčen do drugih ni nič manj tudi do sebe.

Vsi smo na poti. Hitro lahko storimo nekej, kar drugega prizadene.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Ned 23 Jan, 2005 23:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če me enkrat nategne, nikol več ne morem zaupat tko kot sem prej ...vedno bom previdna in pričakovala da ponovi napako ...žal.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 23 Jan, 2005 23:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nikakor nebi dala druge šanse, če bi me prevaral z drugo ali prizadel na kak drug način, recimo z lažmi, nespoštljivostjo vsega kar sem....

V bistvu, če bi me pripeljalo do tega da ga pustim, da prekinem vezo, bi imela toliko tehten razlog, da se nebi vraščala na stare tire.




   
 mity
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 53
Pridružen/-a: 17:31, 26-Feb-2004
objave: 877
Teme: 26
Kraj: Ljubljana
13807.0 kinta/e
102.0 šold/e
63.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Jan, 2005 00:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hmmm....druga sansa pri meni ne obstaja vec ,ko ugotovim , da je nekdo izkoristil prvic ponujeno roko.......pri vseh napakah se je potrebno vprasat kaj je vzrok in kaj posledica.....in ce se ti zdi, da si sam naredil maximum druga stran pa tega ni cenila...potem je to "pot v vecnost"




Èe zliješ žlico gnojnice v sod vina - dobiš gnojnico!
Èe zliješ žlico vina v sod gnojnice - dobiš gnojnico!


 Ribi Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od mityPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Jan, 2005 08:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Odvisno, zakaj sva končala, bi globoko razmislil o drugi šansi!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Jan, 2005 10:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Vsak ma en svoj sistem prioritet in tega kaj mu najvec pomeni in pol je tud odvisno kaj bo nekdo toleriral in kaj ne. Tko da kar mogoce jaz ne bi tolerirala in en bi pomislila da bi dala se eno sanso bi nekdo vzel kot nic posebnega in ne dovolj velik razlog za kenslanje nekoga.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 EAGLE-1
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:15, 20-Dec-2003
objave: 443
Teme: 17
Kraj: Mojstrana
7811.0 kinta/e
2.0 šold/e
64.4 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Jan, 2005 10:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pojma nimam. Ko bom v tej situaciji (kar sicer dvomim da bom), vam bom napisal.

Momentalno pa sem trdno prepričan v svojo in njeno zvestobo, tako da...hvala Bogu se mi s tem ni treba ubadati. Teoretizirati nekaj na pamet...v tem pa ne vidim smisla.




 Rak Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od EAGLE-1Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Jan, 2005 10:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Grega, pa misliš, da je lahko samo nezvestoba tisto o čemer tu pišemo?

Lahko bi podala kar nekaj primerov, kjer je recimo nategovanje z denarjem, materialnimi zadevami.
Se mi zdi, da je vzrokov lahko veliko.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 EAGLE-1
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:15, 20-Dec-2003
objave: 443
Teme: 17
Kraj: Mojstrana
7811.0 kinta/e
2.0 šold/e
64.4 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Jan, 2005 11:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

palčica Napisal/a:
Grega, pa misliš, da je lahko samo nezvestoba tisto o čemer tu pišemo?

Lahko bi podala kar nekaj primerov, kjer je recimo nategovanje z denarjem, materialnimi zadevami.
Se mi zdi, da je vzrokov lahko veliko.

Imaš vsekakor prav, morda sem se preveč omejil na samo en del (ki je sicer med najpogostejšimi kot vzrok ''razpada'' neke zveze) potencialnega razloga...
Hm kaj pa vem...zares težko ocenim kakšen primer bi moral bet...v življenju se pač zgodi marsi kaj in neumno bi bilo misliti da je kdorkoli lahko nedotakljiv.

Sicer moje izkušnje od prej...oz zakaj se je zadeva začela krhati? Zato ker me kljub nečloveškemu naprezanju ni hotela spustiti v svojo realnost in me imela samo za skrivnega poteševalca njenih potreb. No evo...precej dober razlog,ne?




 Rak Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od EAGLE-1Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Jan, 2005 11:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ok...to pol ni bla tista prava veza ....si bil pač samo en člen do njenih zadovoljenih potreb.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Godfather
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:36, 26-Mar-2004
objave: 365
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
5388.4 kinta/e
58.3 šold/e
33.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Jan, 2005 12:28     Naslov sporočila:  Re: Druga šansa! Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:
Recimo da vas ljubljena oseba izneveri mar ji/mu daste še eno šanso?


če enkrat ne bi bilo več zaupanja pol tud ne bi več bilo prihodnosti...




"The future belongs to the people who believe in the beauty of their dreams."


 Vodnar Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od GodfatherPošlji zasebno sporočilo
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Jan, 2005 13:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če se gre za kakšen skok čez plot, tuki sploh ni kakšne debate, samo črta, kar sam tudi dobro ve.
Za druge stvari pa....kaj vem, kaj bi se moralo zgoditi, da mu ne bi dala druge šanse...




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Jan, 2005 14:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja pa se to..ljubezen je itaq slepa..pa neki casa odpuscas pa dajes se ene sanse..pa powes da te to moti (tko je blo v mojem primeru) in ne ni slo za varanje..pol sm pa postavla sama pr sebi zadnji test..slo je za neko meni zlo pomembno stvar in on je to vedu da mi je ful pomembno in je obljubu da bo to naredil in bla bla bla..no seveda iz tega ni blo nc..pol se je pa v meni neki premaknl in poti nazaj ni blo vec..ze prej se je stvar pripravljala ampak to je blo pa prevec.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Smooth
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 119
Pridružen/-a: 13:26, 08-Okt-2004
objave: 311
Teme: 5
Kraj: Monaco
6641.7 kinta/e
0.0 šold/e
151.1 flika/e

monaco.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Jan, 2005 15:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja vsak ima se eno priloznost oziroma si jo zasluzi. Odpuscaj in odpusceno ti bo....samo ne v nedogled, ker bos unicil sam sebe, ce ne gre ne gre..... evo vam nekaj pametnega z obale, da vas ne zabavam nonstop, tako ali tako v tisti megli....dobro nema veze pozdravcek..... :sail




Don't lose the grip on the dreams from the past,
you must fight just to keep them alive



 1 opozoril pred Izključitvijo! Dvojček Spol:Moški Zmaj
NI na linijiOsebna Galerija od SmoothPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97378 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2606s ][ Queries: 37 (0.0494s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.