Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 06 Nov, 2004 21:20     Naslov sporočila:  Druga polovica? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Verjamete da obstaja na svetu oseba ki vam je usojena?
Da je pač samo potrebno počakati in vam bo ta oseba prekrižala pot. Da ste si z neko osebo usojena in bosta v vsakem primeru na koncu skupaj? Vaša druga polovica!




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 06 Nov, 2004 21:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne verjamem v usodo,tako da bo tukaj moj odgovor NE.

Vse je splet naklučij....ob pravem času na pravem mestu pa tko.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 06 Nov, 2004 22:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Potem sploh ne verjameš da je nekje oseba ki ti je namenjena?




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 06 Nov, 2004 22:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

v bistvu je usoda, bolj rezultat naših misli in razmišljanja!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 06 Nov, 2004 22:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nisi odgovoril na vprašanje... ne govorimo o usodi, ampak o osebi! pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Logi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 63
Pridružen/-a: 21:22, 24-Okt-2004
objave: 247
Teme: 4
Kraj: Dežela cvièka in dobrih ljudi
4921.8 kinta/e
0.0 šold/e
88.7 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 06 Nov, 2004 23:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz verjamem, ker to osebo že imam Razz Razz Razz




Image


 Kozorog Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od LogiPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 07 Nov, 2004 01:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz verjamem, da je nekje nekdo, ki mi je usojen, ampak sam zato ker vem, da si to želim...pa tudi vse ljubezni do sedaj so mi ble verjetno usojene, le v drugačen namen- da se naučim življenja....

Mogoče mal čudno napisan...hočem rečt, da vem, da mi bo nekega dne prekrižal pot tisti, ki mu ti naya praviš druga polovica tule...




   
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Ned 07 Nov, 2004 01:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Verjamem v tisto drugo polovičko in prepričana sem, da vse to kar sem imela do sedaj samo dokazuje, da obstaja nekje nekdo...




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 07 Nov, 2004 04:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tako je -Naya-...ne verjamem,da je nekje deklca,ki mi je usojena!
Verjamem pa v to,da bom pa nekoč našel,spoznal deklco,ki bo prava zame...ne pa usojena!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Ned 07 Nov, 2004 11:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

v tako osebo ne verjamem tako kot ne verjamem v usodo. slednjo bi opredelil zgolj kot nekakšno našo pot po nam znanih štirih dimenzijah.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 07 Nov, 2004 11:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:
Nisi odgovoril na vprašanje... ne govorimo o usodi, ampak o osebi! pomežik


v bistvu je, samo da si večinoma sami postavljamo prepreke, da bi našli to osebo!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: Sob 13 Nov, 2004 20:33     Naslov sporočila:  Re: Druga polovica? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jst verjamem da men je usojeno, da bom vecna jungfrava ostala (ceprav ne vec nedolzna smeh)




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 Kriptogram
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 13 Nov, 2004 21:13     Naslov sporočila:  Re: Druga polovica? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

cherry Napisal/a:
jst verjamem da men je usojeno, da bom vecna jungfrava ostala (ceprav ne vec nedolzna smeh)


Verjamem v obstoj duše dvojčice, če uporabim ta izraz. Skrivnost, kako najti nekoga, ki bi ga ljubili, je v tem, da najprej najdemo nekoga, ki nam je všeč... To da, najdemo tako osebo ni poslanstvo niti ni cilj našega življenja, to je nujno naključje.

Si se kdaj pa kdaj, ko si bila sama, pa naj si bila obkrožena z ljudmi ali ne, počutila tako zelo žalostno, da bi jokala, kakor, da bi bila edina svoje vrste ne svetu? Si kdaj čutila, da pogrešaš nekoga, ki ga še nisi srečala? Ali pa si ga mogoče srečala in se bojiš njegovega vstopa v življenje? Prepričan sem, da že obstaja nekdo, ki ti ponuja iztegnjeno dlan, položi svojo roko vanjo nasmeh




   
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: Sob 13 Nov, 2004 21:35     Naslov sporočila:  Re: Druga polovica? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kripto... uuuuuuuuuuh cel kup bi jih blo takih k bi men bli vsec... pa kaj? ali se mi ne dolocat se al pa sploh ni obojestransko pa se ne mislim z vso energijo vreci v zadevo, da bi drugmu postala zanimiva... ce mu ze tako nisem, mu tudi drugace ne bom...

nism se pa nkol pocutila, da bi bila svoja vrsta na svetu... k vem, da nisem edina, ki je kdaj hrepenela po pravi ljubezni itn... za vsako nesreco, ki jo dozivljam, si poskusam dopovedati, da nisem edina... in da je lahko huje... in da je drugim gotovo tudi ze kdaj bilo huje... tko da... si ne mislim smiliti sama sebi vec!

nisem tudi kdaj cutila, da nekoga pogresam, ki ga se ne poznam... pogresala sem samo ljudi, ki jih poznam... zato sem morda prevec realisticen clovek, da bi drugace cutila.

in ce sem koga srecala, ki bi se ga bala, da bi stopil v moje zivljenje... ne... ker ne bo stopil, ce mu tega ne dovolim... in se ne bojim stopiti obratno v zivljenje nekoga, ce mi dovoli, ker to imam namen samo takrat, ko zacenjam ljubiti in ko ljubis vse drugo ni pomembno vec... to pa se redko, zelo redko zgodi ane.

ja ja... sto dlani je ki se mi ponujajo hahahahaha... nimam pa sto rok, da bi v vsako segla :buu




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 smeska
Neznanka
Neznanka


Starost: 45
Pridružen/-a: 12:31, 20-Feb-2004
objave: 8
Teme: 2
Kraj: Ljubljana
35.8 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 18 Nov, 2004 00:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hm...verjamem da je na svetu nekdo, ki mi je usojen... ampak hkrati verjamem tudi to, da je lahko to vec oseb...
mar ni v zivljenju tako, da imamo vec ljubezni... vec velikih ljubezni kot jih pojmujemo...
vedno poslusam zgodbe..."v mojem zivljenju so bili trije, stirje moski..."...
"v zivljenju sem ljubil, res ljubil dve zenski"...
in na koncu koncev lahko tudi sama recem "za mano sta ze dve veliki ljubezni"
ampak to ne pomeni, da ni se tretje... le srecati jo je treba... ali pa tudi ne...mogoce mi je pa bilo dano ze vse...




 Bik Spol:ženska Konj NI na linijiOsebna Galerija od smeskaPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97378 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5266s ][ Queries: 41 (0.2149s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.