Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 28 Okt, 2004 18:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh pa res včasih našo palèi preveč zafrkava. takoj, ko s kanglico ona naredi potičko, pride ankh in jo z lopatko spešta.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Smooth
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 119
Pridružen/-a: 13:26, 08-Okt-2004
objave: 311
Teme: 5
Kraj: Monaco
6641.7 kinta/e
0.0 šold/e
151.1 flika/e

monaco.gif
objavaObjavljeno: čet 28 Okt, 2004 19:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Did anyone touch my baby......anyone.....he he he... i knew it...wussiesssssssssss.....




Don't lose the grip on the dreams from the past,
you must fight just to keep them alive



Nazadnje urejal/a Smooth Pet 29 Okt, 2004 13:24; skupaj popravljeno 1 krat


 1 opozoril pred Izključitvijo! Dvojček Spol:Moški Zmaj
NI na linijiOsebna Galerija od SmoothPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 28 Okt, 2004 20:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

primorec, ki govori angleško namesto italijansko. methinks i'm gonna be sick real soon.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Smooth
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 119
Pridružen/-a: 13:26, 08-Okt-2004
objave: 311
Teme: 5
Kraj: Monaco
6641.7 kinta/e
0.0 šold/e
151.1 flika/e

monaco.gif
objavaObjavljeno: Pet 29 Okt, 2004 13:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Stari so iz Palerma, jaz pa ze od 2 leta zivim tukaj....italijanscina se mi gabi, pa ce tudi bi govoril italijansko, me vi zabari tako ali tako ne bi razumeli, drugace sem pa v poslu, kjer je AN no.1....Capisco?




Don't lose the grip on the dreams from the past,
you must fight just to keep them alive



 1 opozoril pred Izključitvijo! Dvojček Spol:Moški Zmaj
NI na linijiOsebna Galerija od SmoothPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pet 29 Okt, 2004 13:40     Naslov sporočila:  Par citatov : Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

.....Mislim, da se ljubosumnost rojeva iz nezaupanja partnerju in seveda samemu sebi. Takrat, ko ne vidiš potrditve njegove ljubezni se pojavlja ljubosumje.....

...........Se pravi, da je v nas, da se počutimo, da ljubimo več, kot druga oseba ali da nas ona ne ljubi na tak način kot si mi predstavljamo ljubezen. Takrat je oseba ljubosumna. ......




Ljubosumnost se vedno rojeva z ljubeznijo, ne umira pa vedno z njo.
(Načela, La Rochefoucauld, François de, 1613-1680)

V ljubosumnosti je več samoljubja kot ljubezni.
(Načela, La Rochefoucould, François de, 1613-1680)

Osupljivo je, kako malo domišljije ima ljubosumnost, kadar ji gre za to, da se odkrije pravega; ves čas porabi z drobnimi domnevami v napačni smeri.
(Spet najdeni čas, Proust, Marcel, 1871-1922)


Ljubosumnost je pomanjkanje spoštovanja do ljubljene osebe.
(Gramatika ljubezni, Bunin, Ivan, 1870-1953)


Pa še tole na : http://www2.arnes.si/~kpcapris3/ljubosumnost.htm





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pet 29 Okt, 2004 14:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Še tole sem našla ......Kadar potrebujete za svoje preživetje drugega, potem ga zajedate, ne pa ljubite. Nobene izbire in svobode ni v vajinem odnosu. Je bolj potreba. Ljubezen pa je svobodna izbira. Dva človeka se ljubita, ko sta sposobna živeti drug brez drugega, a si izbereta, da bosta živela drug z drugim. Zakon je mogoč le med dvema močnima in neodvisnima človekoma. Odvisnost se zdi kot ljubezen zato, ker sili ljudi, da se strastno navezujejo na druge. Ampak to je protiljubezen. Odvisnež hlepi po sprejemanju, ne po dajanju. Vzdržuje le otroškost, ne spodbuja pa osebnostne rasti. človeka omejuje, ne osvobaja. Uničuje ljudi, namesto, da bi jih oblikovala.





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 29 Okt, 2004 18:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

palèi, kaj pa, ko se ljubita dva imbecila? tudi s takimi imam namreč opravka v poklicni karieri.

menim, da je ljubezen med tako prizadetimi ljudmi mnogo večja kot med povprečno razvitimi in traja lahko do konca življenja. lepe primere srečamo v skupnosti barka, društvu katoliške misije l'arché.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 29 Okt, 2004 21:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

palčica Napisal/a:
Še vedno me zanima kako je lahko nekdo upravičeno ljubosumen ?
Smo mar lastniki koga ? Pripadamo nekomu, da si to lahko dovoli?

Sej je čist preprosto vprašanje ....


Joj...jz bi pa tok rad odgovoru na to vprašanje,samo VEM,sem prepričan, da bi to trajal še kak tedn,da bi MOGOčE dojela,kaj točno hočem povedat,tkod a se niti ne bom trudu,ampak bom reku samo -> Ja,je lahko upravičeno ljubosumje in na nek način res lahko pripadamo nekomu,ali nekdo drug nam...jup...upravičeno!

Kako?
To pa sploh ne bom odgovarjal,predvsem iz takega razloga,kot sem ga že prej napisal. Pa palči tega itaq ne dojema oz. NOčE razumet...se ne strinja s tem je lepše rečeno...hmmmmm...no ja no...

Sej najbrž ni edina taka tuki,samo ker je glih ona se izpostavila a ne... rožice dam




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Nov, 2004 08:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Lej ....
Se strinjam da se lahko odločiš, da nekomu pripadaš. To je tvoja odločitev.
Ampak ne more pa te nihče imeti za lastnino . Tu potem nastane ljubosumje , ki je posledica pomanjkanja samozavesti in seveda posesivnost.

Pa ne da nočem razumeti, le morda Palči pri svojih letih že malček drugače gleda na vse to.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Nov, 2004 09:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja to itaq,da si včas mal drugač gledala na to,kot zdj,samo niso tvoja leta razlog za to,ampak mislim,da bolj tvoj slog življenja.

Jz sam pravim,da če nisi popolnoma nič ljubosumna,da potem enostavno ne moreš ljubiti,tako kot si večina želi,da bi bilo. (ankh...r u gonna' be sick?)

Jz vem,da sem ljubosumen.Sicer tega ne kažem,ker drugače ne maram ljubosumja in ponavadu pelje samo v kreganje,samo enostavno sem ljubosumen. Je pa tud res,da te določene izkušnje pripeljejo do tega,kok si ljubosumn. Pač,ko te enkrat ljubljena oseba prevara,potem enostavno ne moreš več,da nebi bil ljuosumn...men se zdi to čist logično a ne.

No,æe hočš zganjat kake orgije in svobodno "ljubezen",potem tuki ni prostora za ljubosumne...

Mah...sej nima veze. Itaq vsi vemo kako je dejansko stanje.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Nov, 2004 09:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nima veze tu ne orgija in ne svobodna ljubezen. Dejstvo je, da je ljubosumje slabo čustvo, ki lahko zelo obremeni nekoga, ki tega ne zna kontrolirat.
In če te je nekdo prevaral, samo pomeni, da ne zaupaš. Torej ti oseba ne pomeni dovolj. Ne vem no.

Vem, da gre lahko moj ven s katero od svojih kolegic , sam če ne zaupaš....pol to ne gre a ne .....in tud če bom ljubosumna se lahko konec koncev data dol , pa ne bom tega vedela...
Gre za zaupanje v vezi, Pokličunga .




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Nov, 2004 09:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

palčica Napisal/a:
In če te je nekdo prevaral, samo pomeni, da ne zaupaš. Torej ti oseba ne pomeni dovolj. Ne vem no.


Kaj mi hočš povedat točno?
Prevaran sem bil zato,ker nisem zaupal in ker mi ni pomenila dovolj? :shock:




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Nov, 2004 09:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne ne ...ampak če si bil prevaran, itak ne moreš zaupat naslednjič...jasno da ne .......in če ne zaupaš potem novi osebi, pomeni, da ti ne pomeni dovolj in da si vsekakor še obremenjen z nezaupanjem,.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Nov, 2004 10:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No,tud s tem se NE strinjam. Enostavno ne povezujem ljubosumja s tem,da ti nekdo NE pomeni dovolj. Ljubosumje je glih iz razloga,ker TI pomeni,se pravi ravno obratno,kot si ti napisala.

No ja...nezaupanje pa je nekak tudi del tega ljubosumja.Ne vedno,samo dostikrat pa. Napreimer deklci,ki me je prevarala sem popolnoma zaupal in je to zaupanje izrabla in me varala. Kaj naj si mislim? Se pravi,PO MOJI zadnji IZKUŠNJI je potem tako,da glih če zaupaš boš prevaran,kar je spet ravno obratno kot si ti napisala.

Hmmmmm....kako je zdj to?




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 11 Nov, 2004 12:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga, to da si ji zaupal in te je prevarala, ne pomeni,da te je prevarala zaradi tega ker si ji zaupal, temveč ti je samo pokazala, kako neplemenita oseba je in kok ni vredna tvojega zaupanja in konec koncev tebe...in če te je prevarala je že bil en razlog, pa ne da nebi bil ti dovolj dobre zanjo, lahko da si bil predober zanjo, ona pa na svojo žalost tega ni znala cent...

Razlag je lahko miljon za stvari ki se nam zgodijo v življenju, kar se tiče ljubosumja, je pa normalno, da ti ni vseen kaj se obeša po tvolem ljubljenem izbrancu, a ljubosumje je treba izražat tako, da se partner ne počuti omejenega na kakeršen koli način...




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97364 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2265s ][ Queries: 41 (0.0512s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.