povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 26 Okt, 2004 20:15     Naslov sporočila:  Ljubosumnost Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Je mar ljubosumnost normalna?
In do katere meje je po vašem mnenju normalna?

Morda kdo od vas ne tolerira niti kančka ljubosumnosti???




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 26 Okt, 2004 20:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kdor ljubi je ljubosumen. kdor je ljubosumen je neumen. kdor ljubi je neumen.

čustva, med katerimi je tudi ljubezen, človeka ovirajo pri iskanju poti v zvezde. logično je namreč pričakovati, da nam bo naš razum z razvojem prinesel vnebovzetje in življenje v vesolju, le-to pa ovirajo ljudje, ki trošijo svojo energijo z nesmiselnimi porabniki le-te, med katerimi je tudi ljubezen, še posebej pa med najhujšimi posledicami le-te tudi ljubosumje, saj si ne moremo lastiti individualnih celic naše družbe, torej tistega, česar ne moremo imeti.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 26 Okt, 2004 21:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

čisto tako pravjo, da če nisi malo ljubosumen, potem ne ljubiš resnično.
če si preveč potem, je tvoja samozavest na nuli.
men se po eni strani dober zdi, če se kdo slini za mojo bejbo, ampak ne tok, da bi ji to presedalo, potem poskrbim, da se umakne.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 26 Okt, 2004 21:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jah itaq da je ljubosumje do neke mere dobro in tudi željeno,saj tako v bistvu tudi izkazujemo kaj čutimo. Vsaj veš,da je osebi res nekaj do tebe. Kako bi se pa počutl,če bi vas neka oseba osvajala totalno v pričo vašega partnerja,in partner nebi pokazal niti mal ljubosumja? Bedno v bistvu....mogoče pa tudi ne...vsi smo si različni ja!

Sam vseen...mal ljubosumnosti pa more bit no.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 26 Okt, 2004 23:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ljubosumje je vedno prisotno, če imaš nekoga rad, kajti takrat si ga želiš največji del zase in ga nimaš namena delit. če vidiš, da nekdo stopa na tvoj osvojeni teritorij, se ustrašiš, da ti ljubljeno osebo utegne nekdo speljat in je ljubosumje nekaj naravnega.

Ne maram, da bi bil partner ljubosumen v takšni meri, da psihično omeji moje gibanje, kar pomeni, da pričakujen prevšno mero zaupanja, ravno tako, kakor sama zaupam svojemu partnerju.

Povzetek; sovražim ljubosumne ljudi, ker nimajo čiste vesti, mi je pa všeč, če kanček ljubosumja prikaže na prisrčen skromen način sem in tja, da mi s tem na nek način izkaže ljubezen, ki jo goji do mene.




   
 kleopatra
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 47
Pridružen/-a: 11:55, 29-Feb-2004
objave: 362
Teme: 19
Kraj: ljubljana
1865.7 kinta/e
2.0 šold/e
8.7 flika/e

barbados.gif
objavaObjavljeno: Sre 27 Okt, 2004 15:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Imela sem primer ko sem se šla s partnerjem nek trojček in me je vprašal če sem bila kej ljubosuma. če bi mu odgovorila da nisem bila, bi mi rekel da ga nimam dovolj rada. če bi mu pa rekla da sem bila ljubosumna, bi mi pa rekel, da sem bolano ljubosumna. Ej kaj za vraga pa sedaj.
kje je meja še normalne ljubosumnosti se tudi jaz sprašujem.
ali je morda ljubosumnost začetek nezaupanja???




 Ribi Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od kleopatraPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Sre 27 Okt, 2004 15:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ljubosumnost je stanje NESAMOZAVESTI !!!!




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 27 Okt, 2004 15:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

palčica Napisal/a:
Ljubosumnost je stanje NESAMOZAVESTI !!!!


ali pa stanje totalnega flegmatika, kar se tiče partnerja!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 27 Okt, 2004 15:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kleopatra tokrat, enkrat za razliko, pametno razmišlja. dodal bi še, da če človek ni ljubosumen, ne ljubi, če pa je ljubosumen, pa sovraži.

pretirano ljubosumnost je že psiholog jung označil za nesamozavestnost, ki jo je ugotavljal pri ljubosumnih gospodinjah, ki so čakale svoje možé, da se vrnejo domov, neljubosumnost pa sam označujem za nezvestobo.

tisti, ki verjamete v ljubezen in živite v zlaganem svetu idealiziranih skulptur na pedestalih primitivno razvitih umov, morate biti ljubosumni, da ljubite.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Logi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 63
Pridružen/-a: 21:22, 24-Okt-2004
objave: 247
Teme: 4
Kraj: Dežela cvièka in dobrih ljudi
4921.8 kinta/e
0.0 šold/e
88.7 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 27 Okt, 2004 17:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če imaš koga zelo rad, potem si upravičeno ljubosumen. Drugače pa mislim, da je pretirana ljubosumnost lahko zelo nevarna




 Kozorog Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od LogiPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: čet 28 Okt, 2004 00:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Logi Napisal/a:
če imaš koga zelo rad, potem si upravičeno ljubosumen.


Lahko to utemeljiš?





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 28 Okt, 2004 00:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

logi, palèi je zelo alergična na besedo ljubosumnost. očitno ji gre v nos, ko ji je njen bivši, edini resni tip v življenju, težil, ko se je šla razne igrice s številnimi odraslimi fantki vse od kanglice in lopatke do igranja očkov in mamic naprej.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: čet 28 Okt, 2004 06:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh Napisal/a:
logi, palèi je zelo alergična na besedo ljubosumnost. očitno ji gre v nos, ko ji je njen bivši, edini resni tip v življenju, težil, ko se je šla razne igrice s številnimi odraslimi fantki vse od kanglice in lopatke do igranja očkov in mamic naprej.


???? Meni?
Mnenja sem, da je bil moj bivši tip definitivno preveč apatičen, da bi zmogel kaj takega v svojem življenju. :buu

Še vedno me zanima kako je lahko nekdo upravičeno ljubosumen ?
Smo mar lastniki koga ? Pripadamo nekomu, da si to lahko dovoli?

Sej je čist preprosto vprašanje ....





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 28 Okt, 2004 07:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja jaz vseen razlikujem med posesivnostjo pa ljubosumnostjo, ceprov je mejhn korak in se strinjam da je lahko ljubosumje stanje nesamozavesti ampak jaz najbrz ne bom nikol toook samozavestna da me ne bi vsaj mal zvil, ce vidm kako kksna huda bejba skace okrog mojga, pa ceprov racionalno vem da bo pac po petih minutah prsu nazaj k men al pa kej..ampak vseen.
Zame je ljubosumnost tako zlo neracionalno custvo k ga lohk spodbudi ena najbolj bedna malenkost ker je ljubosumnost tud zlo povezana z domisljijo. pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Logi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 63
Pridružen/-a: 21:22, 24-Okt-2004
objave: 247
Teme: 4
Kraj: Dežela cvièka in dobrih ljudi
4921.8 kinta/e
0.0 šold/e
88.7 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 28 Okt, 2004 17:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne vem kaj bi še bolj utemeljeval. če imaš nekoga res od srca rad, potem si lahko upravičeno ljubosumen ali ljubosumna, če bi ti npr. kaka oseba želela ali hotela ljubljeno osebo prevzet.
Palčica res nismo nikogaršnja last in tudi lastniki drugih ne moremo biti, vsak je sam svoj lastnik, bi lahko temu rekli, ampak če pa imaš koga rad in živiš z njim pomeni, da mu nekako tudi pripadaš in on tebi, zato potem odpadejo vse igrice z kanglicami in mamice - očki, lulčki inpd..... Razz




Image



Nazadnje urejal/a Logi čet 28 Okt, 2004 18:16; skupaj popravljeno 1 krat

 Kozorog Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od LogiPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 1.0152s ][ Queries: 37 (0.4232s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.