povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Lilly the Bear
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 18:06, 16-Okt-2004
objave: 63
Teme: 2

2628.4 kinta/e
100.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 24 Okt, 2004 18:32     Naslov sporočila:  Moški v črnem Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Moje pričakovanje je doseglo vrhunec. Večer je obljubljal nepozabno dogodivščino. Znanec, ki sem ga preko interneta spoznala že pred časom, me je povabil na zabavo. Rezerviral je precej velik lokal na obrobju mesta. Povedal mi je, da bo povabil precej ljudi. Nekaj od njih sem jih že poznala – bili so prijetna in zabavna družba. Zato sem bila sproščena in prepričana, da se bomo imeli čudovito. Obetala so se tudi nova znanstva. To me je prijetno vznemirjalo.

Še zadnji pogled v ogledalo. Bela srajčka – zgornja dva gumba sem pustila namenoma odpeta, kratko črno krilo, ki je segalo malo nad kolena in čisto beli do kolen segajoči škornji z visokimi petami. Pomenljivo sem se nasmehnila, saj sem samo jaz vedela, da podobo dopolnjujejo čipkaste samostoječe nogavice in čipkaste tangice. Ogrnila sem si dolg, črn, eleganten plašč, ki je pokril vse, razen škornjev. Malo sem nagnila glavo na stran, da sem preverila, če so moji dolgi, rjavi, rahlo valoviti lasje lepo speti v visok čop. So.
Pogledala sem na uro, vzela torbico in odšla skozi vrata. Zunaj sem globoko vdihnila hladen zimski zrak. Od nepojasnjenega vznemirjenja me je rahlo in prijetno stisnilo v prsih. Nasmehnila sem se in sedla v avto.

Kar nekaj ljudi je že bilo tam, ko sem prispela. Stari znanci so me bučno pozdravili, me predstavili tistim, ki jih nisem poznala in kmalu smo se zaklepetali. Prihajali so novi ljudje, moški, ženske. Debate so se neprestano menjavale, vrstile so se salve smeha, vedno sem imela sogovornika, videla sem, kako me moški gledajo, kako me poslušajo, kako si želijo moje bližine. Uživala sem – obvladala sem situacijo.

Potem sem ga zagledala. Mirno je stopil skozi vrata lokala in napolnil prostor s svojo prisotnostjo. Počasi je s pogledom drsel po prostoru. Bil je visok, oblečen v črn plašč, ki je zakrival njegova široka ramena. Njegove roke so bile skrite v črnih usnjenih elegantnih rokavicah. S prsti je počasi odpenjal gumbe na plašču in nato snel rokavice.
Njegov pogled je bil miren, trden, popolnoma hladnokrven. Oči je imel skoraj črne, lase temno rjave, kratko pristrižene, temnejšo polt. Imel je ostre in odločne poteze obraza ter čutne, nežno zaobljene ustnice.
S počasno, a odločno kretnjo je slekel plašč in ga obesil na obešalnik. Pod plaščem prav tako – črna svilena srajca, črne hlače, opazila sem črne čevlje.
Moški v črnem. Kdo je?

Zdaj me je nekdo nekaj vprašal in posvetila sem se spet pogovoru. Moški v črnem pa mi ni dal miru. čez nekaj trenutkov sem ošinila prostor s pogledom – izginil je. Postala sem nemirna. Moram ga spoznati!

čez nekaj časa sem zopet dvignila pogled in – tam je bil. Stal je na najbolj oddaljenem delu sobe, poslušal nekega moškega, ki mu je nekaj razlagal, in nepremično strmel v mojo smer. Želela sem se mu nasmehniti, a sem se nenadoma zavedela, da mi srce bije v grlu in da me mišice na obrazu ne ubogajo. Zmedena sem umaknila pogled.

Vstala sem in se odpravila po novo pijačo. Morala sem se malo odmakniti od ljudi in razmisliti. Še nikoli mi niso odpovedale moje osvajalske sposobnosti.
Ko sem nosila kozarec s pijačo proti svoji mizi, me je nekdo sunil v hrbet in malo je manjkalo, da nisem polila. Razdraženo sem se obrnila in že zajela sapo, da nerodneža naučim kozjih molitvic…a sem v trenutku obmolknila. Moški v črnem. Kljub visokim petam je bil za glavo višji od mene.
Za dolg trenutek mi je s svojimi črnimi, predirnimi, mirnimi očmi zrl v obraz. Nisem mogla odmakniti pogleda.
»Se opravičujem.« Njegov glas je bil globok, miren, hladen. Smrtno resen.

Nato se je obrnil in izginil v množici.

Bila sem jezna. Kaj se pa gre! Do konca večera sem odganjala misli nanj. Jezna sem bila sama nase. Da odpovem pri takem moškem!

Precej zgodaj zjutraj je že bilo, ko sem se poslovila od družbe. Malo ljudi je še ostalo. Moškega v črnem nisem opazila. Je že odšel. Malo sem bila razočarana.

Na parkirišču pred lokalom je bilo temno in hladno. Avto sem pustila na drugem koncu parkirišča – ob stranskem vhodu v prostore lokala. Zazeblo me je, zato sem pohitela proti avtu. Pete škornjev so topo udarjale ob asfalt. Pri avtu sem odprla torbico, da bi poiskala ključe.

Nenadoma so me od zadaj pograbile močne moške roke in me pritisnile ob avto. Hotela sem zakričati, pa mi je velika orokavičena roka prekrila usta in zadušila krik.

...




 Rak Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od Lilly the BearPošlji zasebno sporočilo
 Lilly the Bear
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 18:06, 16-Okt-2004
objave: 63
Teme: 2

2628.4 kinta/e
100.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 24 Okt, 2004 18:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

S celo težo se je naslonil name in me stisnil med avto in med svoje telo. Zavohala sem izjemno privlačen moški parfum. »Si me hotela spoznati, prasička?« Njegov glas je bil hrapav, nasilen. Iz grla nisem mogla spustiti niti glasu, tudi premakniti se nisem mogla, saj sem bila vkleščena med hladno pločevino in njegovo vroče telo. »Pridi z mano.« Roke mi je zvil na hrbtu in mi jih z eno roko držal tam, z drugo mi je še vedno prekrival usta. Odlepil me je od avta in me potisnil proti stranskemu vhodu lokala. Hotela sem se mu upreti, ampak me je z grobim sunkom spodnesel, da sem skoraj padla. On me je obdržal na nogah tako, da me je stisnil k sebi. »Ne delaj neumnosti,« mi je zarenčal ob ušesu.
Z ramenom je sunil v vrata, ki so se z glasnim treskom odprla. Sunil me je v temno in toplo notranjost. Opotekla sem se naprej in se z rokami ujela za nekakšno površino, podobno mizi. Vrata so se zaloputnila. Zavladala je popolna tema. Obrnila sem se in začela: »če misliš, da…!« Nisem ga videla pred sabo, ampak njegove roke so me spet pograbile s tolikšno silo, da mi je zmanjkalo sape. Obrnil me je in pritisnil ob steno. Spet se je naslonil name, tokrat z obrazom čisto poleg mojega. čutila sem toploto njegovega telesa, vonjala sem njegov parfum, s težo telesa me je tiščal k steni. Kljub temu da nisem videla ničesar, sem imela občutek, da njegove oči žarijo v moje. Bilo me je na smrt strah. V grlu sem imela kepo, srce mi je razbijalo kot noro.
»Najbrž ti je vroče, hm?« Njegov hrapavi glas se je norčeval iz mene. čutila sem, da mi je odrinil plašč z ramen. Hotela sem ga odriniti, a se je le zasmejal in me pograbil za roke. Obe roki mi je spet vkleščil v eno svojo. Plašč mi je padel na tla. Začutila sem njegovo roko na svojem boku. Spet sem se začela zvijati in upirati.
»Miruj!«, je siknil surovo. Od strahu sem spet obmirovala. Z roko mi je počasi drsel po boku navzdol, prišel do roba krila in ga pričel dvigovati. Od strahu sem skoraj zblaznela. To je počel tako počasi. Začutila sem njegovo dihanje na svojem vratu. Bilo je globoko, še vedno mirno.
»Ne, prosim…« sem zaječala.
Nekaj časa je vladala mučna tišina, še vedno mi je dvigoval krilo. Začutila sem njegovo roko na goli koži – prišel je do roba nogavic. Njegova roka je bila nežna, gladka, vroča. Malo me je osupnilo. Spreletelo me je po vsem telesu. Spet sem se premaknila: »Ne, prosim…«
Še bolj me je stisnil k steni. »Kaj ne?« je skoraj jezno siknil. Nenadoma mi je s svojo nogo spodnesel mojo, da sem morala razširiti noge, da nisem padla. Obraz je približal mojemu, da sem ga gledala v oči in čutila njegovo sapo na ustnicah.
Njegovo roko sem začutila med nogami. S prstom je zagrabil rob tangic in jih odmaknil. Z roko je počasi zdrsel med sramne ustnice in še globje.
»Povej mi, kurbica, kaj ne? Ti ni všeč?« Njegove oči so žarele v moje. Odkimala sem, kolikor sem lahko: »Prosim, pusti me…«
Nenadoma sem začutila njegov prst v svoji luknjici…rahlo je krožil po njenem robu. Iz grla mi je ušel rahel stok. Izvlekel je roko iz mojih hlačk in povohal prst. »Dišiš.« Premolk. »Ni ti všeč, kaj?« Zarežal se je. »Poglej se kako si mokra.« Po ustnicah mi je razmazal sokove moje muce. Začutila sem svoj okus.
»Lažnivka. Seveda ti je všeč. Vsa se cediš od pohote.«
S spretnimi prsti mi je odpel gumbe na srajci. Njegove vroče dlani sem začutila na trebuhu. Rahlo me je božal in zdrsel na hrbet. Odpel mi je modrc in ga dvignil navzgor, da mi je razgalil prsi. Bradavičke sem imela čisto trde in vroče.
»Lej kako so lepe,« je hripavo zašepetal. Najprej jih je pobožal z dlanmi, nato pa se je sklonil in jih začel poljubljati in lizati. Z eno roko me je spet začel božati malo po ščegetavčku, malo po robu luknjice.
Zaslišala sem se, kako sem zastokala od užitka. Nenadoma je dvignil glavo in me pogledal. Zahehetal se je. Umaknil je roko iz mojega mednožja, me zagrabil za ramena in me odpeljal nekaj korakov stran. Z ritko sem se zaletela v nek rob. »Obrni se,« je rekel in me hkrati obrnil sam. Pritisnil me je navzdol, da sem legla na mizo z obrazom navzdol. Spet me je popadel strah. Hotela sem se dvigniti in se mu iztrgati, ampak me je držal pretrdo. Spet se je ulegel name: »Nima smisla, da se mi upiraš, prasička.« Dvignil se je in mi zvil roke na hrbtu. Obmirovala sem.
Zdaj sem začutila njegovo roko na ritki. Odločno mi je dvignil krilo, da sem začutila na goli koži hladen zrak. Razširil mi je noge in me začel božati po hlebčkih. Božal jih je in gnetel. Bila sem čedalje bolj mokra. Z roko je zašel pod tangice, s prstom zaokrožil po luknjici in mi začel dražiti ščegetavček. Svojega globokega dihanja nisem mogla ustaviti. Bila sem popolnoma v njegovi oblasti.
Zdaj me je lahko že popolnoma podmazal z mojimi lastnimi sokovi. Prenehal je krožiti s prstom po ščegetavčku in počasi s prstom zdrsnil v mojo muco. Zajela sem sapo od samega užitka. Počasi ga je potegnil ven, nato sem začutila, da mi je noter porinil dva prsta. Zaslišala sem rahlo cmokljanje, tako mi je teklo iz muce. Prste je zarinil globoko vame, z njimi rahlo krožil in jih rahlo krčil. Nisem več zdržala – glasno sem zastokala od užitka.
Prste je spet vzel ven iz mene in zdrsnil proti ritki. Zdaj sem začutila njegov prst, kako kroži okoli druge odprtine. Počasi počasi je palec zarinil v mojo ritko, z drugimi prsti pa se je spet zarinil v mojo muco. Masiral me je, telo so mi stresali krči užitka, iz mene je teklo, stokala sem in glasno dihala, popolnoma se mi je mešalo od užitka. Začela sem premikat boke, da bi ga čutila še globje v sebi.
Nato je počasi potegnil prste iz mene in me dvignil na noge. Obrnil me je k sebi. Nenadoma sem se zavedela realnosti in se mu v trenutku, ko me ni držal za roke, hotela iztrgati. Za trenutek mi je uspelo in stopila sem že korak naprej, ko me je grobo zgrabil za lase in za levo roko in me potegnil nazaj. Zakričala sem – nisem vedela, ali bolj od bolečine ali bolj od užitka.
»Kam greš?« mi je zasopel ob ušesu. »Si nora?« Nenadoma je nekaj potegnil stran od sebe. Trenutek kasneje sem razumela kaj – pas svojega plašča je potegnil s sebe in mi z njim zavezal roke, tako da sem jih imela pred sabo. Nato me je položil na hrbet na mizo.
Z eno roko je prijel pas, s katerim sem imela zvezane roke. Dal mi je noge narazen , tako da sem jih imela okoli njega in se sklonil k meni: »Hočem te gledat v obraz, ko ti bo prihajalo, prasička.« Spet mi je umaknil tangice in začutila sem spet njegove prste na ščegetavčku. »Zarinil se bom vate, raztrgal te bom, prasička, napolnil te bom s spermo, kričala boš od bolečine.«
Njegove besede so me samo še bolj vzburile. Krožil je s prsti po ščegetavčku, s prsti je ril po moji mokri muci in me širil – s palcem je krožil po gumbku in mi povzročal valove užitka, ostale prste mi je zaril globoko v muco in jo masiral, krožil z njimi, suvala sem z boki, da bi ga čutila še globje. Nenadoma sem začutila, kako se je nekje na spodnjem delu hrbtenice začel dobro znani občutek. Občutek se je stopnjeval, naslada se je večala in užitek je postajal neznosen. V naslednjem trenutku sem eksplodirala v fantastičnem orgazmu. Zgrabil me je krč, da sem se usločila na mizi, zaslišala sem svoj krik in telo se mi je nekontrolirano stresalo.
čez nekaj trenutkov sem se umirila. Začutila sem, da imam proste roke. Nenadoma se je sklonil nadme in me poljubil na razgaljeno joškico. »Fantastična si, prasička. Do naslednjič.«

Odmaknil se je. Dvignila sem se na komolec in videla samo če črn plašč, ki je odvihral skozi vrata. Tresk vrat je še dolgo odmeval po temnem prostoru.




 Rak Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od Lilly the BearPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Ned 24 Okt, 2004 20:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pohvalo za tole sem ti že napisala nekje drugje, pa ti jo bom še tule ...fantastična zgodba...

Upam, da imaš še kaj v mislih in da že pišeš naslednjo ...




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4329s ][ Queries: 37 (0.1248s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.