Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Nov, 2004 18:15     Naslov sporočila:  Teme Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Vgrajena je nova funkcija!
Torej, vsak uporabnik, ki začne temo, lahko vrže ven iz debate kateregakoli uporabnika, razen moderatorje, če ne želi, da uporabnik sodeluje pri debati.

In pa druga zadeva, novi uporabniki, se NE morejo udeležiti debate v seksu in brati zgodb, če niso objavili vsaj 5 objav.

Pričakujem vaša mnjenja!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 srèica
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 39
Pridružen/-a: 21:01, 17-Dec-2003
objave: 164
Teme: 2

1223.6 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Nov, 2004 21:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

zanimivo, spet nekaj novega. meni je ful všeč, ker tega drugi forumi nimajo, vsaj jaz nisem zasledila. meni je res všeč.




 Lev Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od srèicaPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 04 Nov, 2004 01:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zanimiva zadeva, ampak se lahko zgodi kaka neprijetna posledica, ker, če se bomo začel izločevat iz tem, se bomo pol lahko na koncu izločeval kar iz foruma, kaj bo pa pol....no hard filings, sam marsikdo lahko zameri in se začnejo kuhat zamere med posamezniki, pol pa rata splošen špetir....ne vem no bomo vidl, kaj drugi mislijo...mogoče pretiravam....




   
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Nov, 2004 01:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Se strinjam z Jagodo




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Nov, 2004 10:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja lohk pride do kksnih neljubih zadev ja sam po eni strani je pa tud dobra ideja: sam to je pol tko ful zaprt krog..ce jaz dolocim tok pa tok ljudi k hocm da tm debatirajo z mano ostale pa izlocim..to je pol ze tko na privat narjen no.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Nov, 2004 11:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jup...sm mislu direkt neki tazga napisat,kot jagoda in šajtana...

Tko no...malo dvorezni meč je to. We'll see...




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Nov, 2004 11:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nemen ni, da bi zdej izločevali vse po vrti.
Izloči se lahko samo navaden uporabnik, nikakor ne moderatorji in ponavad se izloči 1 uporabnik naprimer, k ti teži v temi, kjer ti pričakuješ resen odgovor in nikakor ne moreš kar vse po vrsti metat ven iz teme, ker lahko to naredi samo moderator, ali pa tisti, ki je temo začel.
V kolikor se bo pokazalo, da to NI dobro, bomo to funkcijo izločili.
Ampak sam vem, da na nekem drugem forumu kjer sem sodeloval, sem želel nekatere izločiti, pa ni šlo, ker so samo svinjali po tudi resnih temah




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Logi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 63
Pridružen/-a: 21:22, 24-Okt-2004
objave: 247
Teme: 4
Kraj: Dežela cvièka in dobrih ljudi
4921.8 kinta/e
0.0 šold/e
88.7 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Nov, 2004 12:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Se strinjam z Jagodo. To metanje ven ni dobro, bolje je, da če komu v njegovi temi nekaj ali nekdo ne odgovarja, o tem obvesti moderatorja in ta ukrepa. Sm takim načinom pa lahko pride le do zamere in če mene npr. kdo ven vrže, bom komaj čakal da on pride v mojo temo, da ga zabrišem ven in tako naprej..... Ni dobro




Image


 Kozorog Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od LogiPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Nov, 2004 22:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

OK, zaradi večinskega mnenja, da to ni dobro, ostaja ta možnost brca iz teme samo za moderatorje, ostali uporabniki tega ne morejo početi, niti tisti, ki je začel temo!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Nov, 2004 22:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jst mam tak filing, da je tkole 60% stvari na tem forumu preveč in brez veze, pa da se admin rad mal poigrava pa to in sprobava razne možnosti. še posebi me motjo dvojne oranžne pike na menijih zgoraj. v bistvu vidim po štiri, ko sem zadet.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 srèica
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 39
Pridružen/-a: 21:01, 17-Dec-2003
objave: 164
Teme: 2

1223.6 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 05 Nov, 2004 13:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

meni pa so všeč te pike. te pa ostani trezen, pa ne boš videl dvojno. to je najboljše zdravilo. Twisted Evil




 Lev Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od srèicaPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 06 Nov, 2004 20:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ni mi všeč da lahko kar nekdo kar nekoga izloči iz teme! To je kar nekaj Rolling Eyes
Vsak ima pravico sodelovat pri katerikoli temi. če koga kdo moti naj potrpi z njegovimi komentarji - naj jih preprosto ne bere. To mi ni všeč!




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Logi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 63
Pridružen/-a: 21:22, 24-Okt-2004
objave: 247
Teme: 4
Kraj: Dežela cvièka in dobrih ljudi
4921.8 kinta/e
0.0 šold/e
88.7 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 06 Nov, 2004 21:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Dobro je, da smo rešili zadevo, vendar pa mislim, da tudi moderator ne bi smel nekoga kar ven metat. So druga opozorila, da naj se npr. obnaša tako kot je treba / v skrajnem primeru lahko dobi tudi BANano Razz




Image


 Kozorog Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od LogiPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Lahko Objaviš nove Teme na tem forumu
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97371 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 7.3582s ][ Queries: 35 (6.0004s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.