povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 27 Maj, 2005 00:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ampak daleč najbolj romantično je pa ( vsaj meni) da se zjutraj zbudim, zunaj dežuje, ob meni pa spi moj ljubljeni moški, ki še vedno diši po nočnem sexu in dolgem ljubljenju ter se stisnem v njegov topel objem, ga začnem nežno božat in narahlo poljubljat...in ko se predrami mu zaželim : dobro jutro ljubezen moja :loveit:

Kako čudoviti znajo biti tisti prvi jutranji še napol zaspani nežni z ljubeznijo prepredeni nasmehi naših ljubljenih. :heart:




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Rok-11
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 57
Pridružen/-a: 14:03, 11-Apr-2005
objave: 259
Teme: 2
Kraj: Ljubljana
7048.0 kinta/e
0.0 šold/e
198.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 27 Maj, 2005 10:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lucka Napisal/a:
Ampak daleč najbolj romantično je pa ( vsaj meni) da se zjutraj zbudim, zunaj dežuje, ob meni pa spi moj ljubljeni moški, ki še vedno diši po nočnem sexu in dolgem ljubljenju ter se stisnem v njegov topel objem, ga začnem nežno božat in narahlo poljubljat...in ko se predrami mu zaželim : dobro jutro ljubezen moja :loveit:

Kako čudoviti znajo biti tisti prvi jutranji še napol zaspani nežni z ljubeznijo prepredeni nasmehi naših ljubljenih. :heart:


Tole pa drži. Tudi po moje je tako jutro res lepa in romantična zadeva... Se mi je kar malce stožilo po čem takem...




 Strelec Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od Rok-11Pošlji zasebno sporočilo
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pet 27 Maj, 2005 12:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zlobko Napisal/a:
Najbolj romantičen stavek ki sem ga kdajkoli izrekel se glasi :
" EJ!, bejba!, te bom tolk po¤¤¤¤¤, da ti bo voda u mehurju zavrela!"



No evo! Ma kake svečke, rožice s trni, piknikiranje na mokri travi in mrzlih tleh...
Od Zlobkota žena je res ena srečnica, se ji sploh ni treba bat, da bi si zaradi ponesrečene moške romantike prehladila mehur. Pa če to ni romantično, potem pa res ne vem! nasmeh




   
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 27 Maj, 2005 14:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No vsi nejeverni Tomažki in Tomažke, tukaj imate dokaz kako romantičen je moj stavek.
Fenia žal mi je, res žal, ampak jaz sem že oddan. škoda ker se nisva nikoli spoznala, mogoče bi pa midva lahko... kdo ve, verjetno bi podlegla moji romantiki.




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pet 27 Maj, 2005 14:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ah, jaz bom tudi kmalu odstopicala pred oltar, skoki čez razne ovire pa me vse od srednje šole, ko sem si pri teku poškodovala koleno, ne zanimajo več.
Sicer imam pa raje, da me tretirajo tako 'preko reda' in kot slišim, je vrsta zainteresiranih kandidatk za tega nadvse romantičnega fanta že na poveju zelo dolga. Baje so eno prelepo soboto solze tekle v potokih. Bi lahko začeli razmišljuati, da med sponzorje tega foruma uvrstite še Palomo, da bi forumašice lahko dobile robčke po znižani ceni.
Drugače pa je bil moj komentar čisto objektiven. če je nekaj romantično, je romantično, ni tu kaj...




   
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 27 Maj, 2005 15:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Oh fenia, kako si ti prijazno bitje.




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pet 27 Maj, 2005 21:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

O, ja, če je nekdo po horoskopu škorpijon in obenem še zmaj, kaj drugega kot prijazen sploh ne more bit :evil

Da o romantiki niti ne govorimo! :desmile




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 01 Jun, 2005 22:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mene romantika skoz spodnaša in je za znort dobro, ko mi pride naproti nasmeh

če je pa ni si jo pa skušam sama narest, ker brez nje ne morem.




   
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 01 Jun, 2005 22:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:
O, ja, če je nekdo po horoskopu škorpijon in obenem še zmaj, kaj drugega kot prijazen sploh ne more bit evil

Da o romantiki niti ne govorimo!


Moja žena je škorpijonka, pa to kar si zapisala drži, kot pribito.

Moški se tega znaka raje ogibajo, pa ne vedo, kaj zamujajo...!!?
:zvezda




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 01 Jun, 2005 23:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja škorpijoni smo sami sebi ponavadi najslabša reklama; se delamo divje, temperamentne, strupene... v resnici smo pa vsi po vrsti ena blazno čustvena in romantična bitja :rdec:




   
 accord
Amater
Amater


Starost: 39
Pridružen/-a: 2:23, 09-Feb-2005
objave: 150
Teme: 1

3625.8 kinta/e
8.5 šold/e
40.1 flika/e

jamaica.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Jun, 2005 00:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

tehtnica in podgana to smo najbolši nasmeh v romantiki nasmeh




RUF AN, SEM TAKA IN ONAKA,
SEJ NE DA NISI LEPA SAMU LAŽEŠ KU SRAKA,
IMAŠ SEXI GLAS, AMPAK MENI SE ZDI,
DA NA DRUGEM KONCU ŽICE GRDA BABA SEDI.


 Tehtnica Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od accordPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Jun, 2005 00:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim da je vsak, ki naleti na sebi kompatibilno osebo in se zaljubi da vidi kako trava raste romantična oseba, pa če še tako trdi da v njem ni kančka romantika.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Jun, 2005 09:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lucka Napisal/a:
Mislim da je vsak, ki naleti na sebi kompatibilno osebo in se zaljubi da vidi kako trava raste romantična oseba, pa če še tako trdi da v njem ni kančka romantika.


To je res...sj tko tud vids kok se je kdo zagrel zate...ker ce sam ti delas na romatniki pol ni nc...




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Morska
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:22, 14-Jun-2005
objave: 149
Teme: 5
Kraj: LJ (Izola)
4805.2 kinta/e
113.2 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Ned 28 Avg, 2005 11:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ko mi pošlje sms, da mi prinaša jagode.
Ko me želi peljati nekam, kjer je že bil, pa je bilo lepo in hoče to delit z mano.
Ležanje v banji, ki jo obkrožajo male svečke in ljubljenje v soju le njih.
Ko mi pošlje mail z naslovom "tak sem, ko te vidim" in zraven slikca, na kateri je v skakajoči pozi nekje med nebom in zemljo.
....




 Bik Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MorskaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97378 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5008s ][ Queries: 37 (0.1492s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.