povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Zlobko
Gost







2.0 šold/e

objavaObjavljeno: Tor 14 Sep, 2004 16:28     Naslov sporočila:  5 minut tišine Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sonce se je ravnokar začelo spuščati za bližnji hrib, ko je naša bojna druščina prispela do starodavnih razvalin, ki so se razprostirale od leve proti desni in naprej do koder je seglo oko. Ker ni imelo več smisla nadaljevati pot, smo se odločili da postavimo tabor in prenočimo pri razvalinah.
Medtem, ko so ostali postavljali tabor, sem sam razvezal popotno malho in iz nje pričel, s slino ki mi je tekla po bradi in nekontrolirano kapljala na tla, zlagati vse dobrote ki smo jih dobili pri dobrih ljudeh v zahvalo ker smo jim požgali vas in obglavili vaškega glavarja. Pogled se mi je ustavil na hlebcu kozjega sira in štruci belega kruha, ki so ga zamesile gole mlinarjeve hčere s svojimi nežnimi rokami. Že sem stegoval svoje prste proti tem dobrotam, ko sem začutil krepak stisk na ramenu. Izvlekel sem svoj meč in se zasukal okoli svoje osi trdno prepričan, da bo, kdorkoli me je že stisnil za ramo, obležal mrtev v lastni mlaki krvi z razsutim drobovjem naokoli. Sredi manevra pa sem s kančkom očesa zaznal postavo ki je samo nemo in bedasto zijala vame. Povesil sem meč in ga pospravil nazaj v nožnico, pred menoj je stal 2.15m visok in 200 kg težak napol gol orjak iz plemena širokočelnih barbarov. Bil je v moji druščini in slišal je na ime Garbo. Prišel mi je povedat da je tabor postavljen ter da naj pridem bližje k tabornemu ognju. Tam so že sedeli ostali člani naše nepremagljive druščine, prva je bila Shaela, prečudovita bledokoža krepostna vilinka, ki je bila mojster v streljanju z lokom, poleg nje je sedel Arxtus, vsemogoči mag, ki pa je žal imel slab dan in so ga izključili iz združenja vsemogočih magov ker je po nesreči spremenil svojega mentorja v pečenega vola katerega so kasneje postregli skupaj z vinom na vaški veselici. V senci nedaleč od ognja pa je sedela postopaška zmikavtka Kira, in vešče brusila ob kamen svoj kratki meč. Z Garbom sva sedla. Sedeli smo brez besed, dokler Kira ni vsatla in rekla, da gre malo povohljat naokoli. Neslišno je odkorakala v temno noč.
Proti jutru, me je iz sladkega krepostnega in lepotnega sna, nežno zbudila Kira. Prav bebavo sem jo gledal in iz oči s svojim bodalom, ki sem ga podedoval od očetovega očeta očeta, bezal zaspančke, ko mi je razlagala kako je ne daleč stran od nas vhod v nekakšne katakombe. Vstal sem in si oprtal vso svojo opravo, vključno s popotno malho iz katere je tako lepo dišalo po kozjem siru. Zbudila sva tudi ostale in že čez nekaj trenutkov smo bili pripravljeni na ekspedicijo v večno temo katakomb.
Celo pot do katakomb smo se spopadali z roji mesarskih muh, ki so nas vsiljivo napadale. Šele po tem, ko je bil zadnji roj pobit in zmasakriran, smo ugotovili da je vzrok za napad verjetno hlebec kozjega sira.
Stali smo pred vhodom v katakombe.
Napravili smo si baklje in jih pomočili v Garbove ocvirke, ki mu jih je pripravila mati za na pot.




   
 Zlobko
Gost







2.0 šold/e

objavaObjavljeno: Tor 14 Sep, 2004 16:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

V gosjem redu smo premagovali nešteto zavitih stopnic, ki so se spuščale nižje in nižje...
Kar naenkrat pa se je zaslišalo huronsko preklinjanje, močan tresk in že je naš neustrašni barbar prifrčal v velikem loku mimo mene, treščil štiri stopnice naprej na tla in se odkotalil stokajoč v temo. V teku smo odhiteli za njim, ter ga čez nekaj minut našli kako se drži za svoje močno lice na kateremu so se poznali odtisi manjše dlani. Našega vrlega neustrašnega velikana je Shaela tako močno oklofutala da je dobesedno frčal po zraku. Ko se je pobiral s tal, se je Arxtus samo hinavsko muzal in režal. On je bil tisti, ki je našo krepostno vilinko v temi zagrabil za rit in ne Garbo, kot je mislila Shaela.
Že je Garbo pograbil svojo dvojno borbeno sekiro in se ravno pripravil da skoči pred Arxtusa, ter ga seseklja v polpete, ko se zasliši predirljiv krik in nad nas se usuje horda malih dlakastih bradavičastih do zob oboroženih mišjeglavcev. Takoj se je vnel srdit boj, iskre so se kresale, padala so psovke ravno tako kot glave, kriki umirajočih so se mešali s prelepimi mavričnimi a smrtonosnimi barvami čarovnij, ki jih je nekje iz ozadja čaral Arxtus in jih neusmiljeno metal na nasprotnika ki je znova in znova jurišal v nepreglednih valih. Bilo jih je preveč, vdali smo se v usodo položili orožje ter se s svojo obleko pokrili čez glavo.




   
 Zlobko
Gost







2.0 šold/e

objavaObjavljeno: Tor 14 Sep, 2004 16:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

čakali smo v tišini, kaj se bo zgodilo. Postalo je tiho, prav previdno sem pokukal izpod obleke in ravno ujel še zadnjega mišjeglavca kako ves skrušen odhaja v temo. Oddahnili smo si, in preiskali okolico. Našli smo knjigo v kateri je pisalo sledeče. » Ako te napade trop ali horda mišjeglavcev, brž pokrij si oči, saj če ti ne vidiš njih, potem tudi oni mislijo da ne vidijo tebe in te puste pri miru.«
Brž sem si zapisal v svoj dnevnik opomnik, za vsak slučaj, če slučajno ponovno naletimo na mišjeglavce.
Ponovno smo prižgali bakle in se odpravili naprej. Ravno ko sem hotel zopet povohati kozji sir, je pred mene skočil ogromen dlakast klop, izvlekel sem svoje bridko rezilo, popil magični napoj za moč....in ravno v trenutku ko sem bil tik pred tem, da beštijo prepolovim...sem nekje v daljavi zaslišal najedajoč zvok ki mi je paral ušesa.....

Odprl sem oči, ugasnil budilko in pogledal na uro. Bila je 7 zjutraj.
Pretegnil sem se, vzdihnil, se nasmehnil in si rekel, danes bo lep dan!




   
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 22:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 14 Sep, 2004 19:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh, druid, branitelj narave, neuvrščeni true neutral, level 4, str 14, con 15, dex 14, int 16, wis 17, cha 15, vešč palice, handžarja in zdravljenja ran, bi se rad priključil tvoji druščini, cenjeni darksteel - the dream master.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 11:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 15 Sep, 2004 12:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mene pa zanima,kaj je Dark Steel?!
Je Dwarf,mogoče Elf,ali kaka druga rasa?

Jaz bi sicer stavil na Dwarfa,samo pustimo malenkosti. Mogoče je malo motilo dejstvo,da je izvlekel meč in ne sekiro,samo vseeno. Mogoče je pa le Necromancer in seveda obvlada vsa bodala,sekala in vse ostalo.

Seveda pa druščina ni popolna brez svetlega Paladina,ki prisega in sledi načelom in zapovedim Zakaruma,regije svetlobe.Ščitijo me avre moči,ki nemalokrat obkrožajo tudi moje sobojevnike in tako smo skupaj še močnejši.

Glede na to,da imam nekaj več izkušenj,kot pred kratkim pridruženi Druid,mu seveda ponudim del mojih XP pointsov,ki jih imam na zalogi,saj jih šparam za svoj 17 level,ko bom lahko nabildal avro po imenu Thorns. Samo glede na to,da je do taj še dolga pot,lahko nekaj XPjov žrtvujem za dobro celotne druščine in kolega Druida Ankha.

Sem pa:
Paladin Pokličunga, level 11, str 36, con 27, dex 30, int 33, wis 33, cha 37.
Imam pa še našparanih 20.834 XP pointsov,od katerih lahko podarim 2500 nekomu,ki jih potrebuje in glede na to,da je Ankh šele lvl. 4 jih podarjam njemu.

Slika Necromancerja Dark Steela:
Image

Slika Druida Ankha:
Image

Slika Paladina Pokličunga:
Image

Pojdimo skupaj novim sagam naproti...




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Zlobko
Gost







2.0 šold/e

objavaObjavljeno: Sre 15 Sep, 2004 20:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Dobrodošla moja nova kompanjona....




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

96742 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.6665s ][ Queries: 41 (0.3269s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.