Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Sneaky Bear
Amater
Amater


Starost: 41
Pridružen/-a: 0:07, 25-Jul-2004
objave: 156
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
22.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 20 Avg, 2004 13:48     Naslov sporočila:  čLANSKA KATEGORIJA Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Diskriminacija.

Vsekako zelo dober način, kako IZGUBITI folk.

p.s.: Nekomu reči "izdajalec/izdajalka" ni kršitev. Razen za rahlo ****** ljudi.




Jutri bo vèerajšnji pojutrišnjem.


 Devica Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od Sneaky BearPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslovICQ številka
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 20 Avg, 2004 14:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pretiravaš v svojih izjavah in izbruhih.
če bo tvoje pisanje normalno, si vsekakor vabljen še naprej, v kolikor bo tvoje pisanje napadanje uporabnikov in pisanje, ki je popolnoma izven pravil, potem bo bolje, da poiščeš kakšen drug forum, kjer ni nobenih pravil.

Administrator




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Sneaky Bear
Amater
Amater


Starost: 41
Pridružen/-a: 0:07, 25-Jul-2004
objave: 156
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
22.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 20 Avg, 2004 14:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nakladaš.




Jutri bo vèerajšnji pojutrišnjem.


 Devica Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od Sneaky BearPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslovICQ številka
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pet 20 Avg, 2004 20:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

utemeljil bi zakaj izdajalka... pa nisi kolikor vem




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 prue
Gost








objavaObjavljeno: Sob 21 Avg, 2004 00:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

smešni ste + pretiravate (hm, a je to tudi žaljenje uporbnikov smeh)

če se že greste držanje teh pravil in vsega delajte to KOREKTNO in VEDNO in za VSE ENAKO. (čeprav takrat ko se bo to začelo, mene ne bo več tu.)
Po forumu je vsepovsod polno off-topicov, irc debat, neprimernih stavkov in vsega. Tudi marsikatero pripombo bi lahk vzel za žalitev. Da ne rečem, da je tukaj tipična struktura uporabnikov.

Sicer pa tudi meni osebno je bil enkrat že dolgo nazaj namenjen en khm komentar, ki je bil zame osebno žalitev, ampak nisem zarad tega zganjala cirkusa. Tako da sapramish čist pretiravaš.

lp




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 21 Avg, 2004 09:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

nikoli nisem zahteval, da se striktno drimo veh pravil, ampak vsaj približno.
In če nekdo dela zgago, pač ne bom dovolil, da jo zganja še naprej.
Pravila SO in BODO in v okvirih kot so sedaj tudi naprej, če komu ni všeč lahko gre drugam, kjer NI pravil.
In takih forumov poznam kar nekaj, sem preden sem ustvaril tale forum sodeloval tam in prišlo je tako daleč, da se na forumu folk še samo krega in podjebava. Zato tega tuki ne bom dovolil. S tem bomo pač izgubili nekaj uporabnikov, ampak bo ostal forum na kvalitetnem nivoju .




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Sneaky Bear
Amater
Amater


Starost: 41
Pridružen/-a: 0:07, 25-Jul-2004
objave: 156
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
22.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 21 Avg, 2004 11:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če je sedanje stanje zate kvalitetno, imaš smešno nizek kriterij. Eh, pa sej vidm, da nimaš blage, kaj pišeš...

Pa-pa, honey.




Jutri bo vèerajšnji pojutrišnjem.


 Devica Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od Sneaky BearPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslovICQ številka
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 21 Avg, 2004 12:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sneaky Bear Napisal/a:
če je sedanje stanje zate kvalitetno, imaš smešno nizek kriterij. Eh, pa sej vidm, da nimaš blage, kaj pišeš...

Pa-pa, honey.


Poslovil si se že 3x, ne vem zakaj še pišeš?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sob 21 Avg, 2004 13:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

glede tiste izdajalke - nisem jemala kot zalitev, samo sneaky tega ni znal utemeljit. kaj naj pol? neutemeljenih trditev pa ne bom poslusala




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 21 Avg, 2004 19:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Vsi ste preobčutljivi Rolling Eyes




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 prue
Gost








objavaObjavljeno: Ned 22 Avg, 2004 20:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Admin Napisal/a:
Pravila SO in BODO in v okvirih kot so sedaj tudi naprej, če komu ni všeč lahko gre drugam, kjer NI pravil.

Vidim, da nisi pravilno razumel moj post. Mene pravila ne motijo, me pa ZELO moti (že iz drugih forumov), če se pravila ne izvajajo korektno in za vse enako. Takrat ko tega ni pa pride do kreganja. Zato zmer pravim, če se že greste držanje teh pravil, se dajte tako kot se šika.... ne pa da se na to spomnite le takrat, kadar se vam zazdi. klicaj
No za tole... "če komu kaj ni všeč, naj gre pa drugam" pa hm, nimaš toliko aktivnih & rednih uporabnikov, da bi bil lahko tako domišlajv. Forum pa tudi ni tako kvaliteten kot se tebi zdi, navsezadnje je to bolj kot ne irc-forum.


sapramish Napisal/a:
glede tiste izdajalke - nisem jemala kot zalitev,

Kakorkol užlaljeno si vsekakor čist preveč delovala. No pa da ti jaz pojasnim, kaj naj bi to pomenilo.To če praviš, da preferiraš tuje moške nad Slovenci (to da praviš, da so boljši), s tem na nek način izdajaš domovino in si na nek način izdajalka.

Sicer pa nima smisla tole vse skp. In ta odgovor pišem samo zato, ker imam ravno "čas".

lp




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 22 Avg, 2004 21:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Prue to je men čisto jasno, da ni toliko uporabnikov, kot jih še bo in ni bilo nič kaj domišljavo, pač pa mišljeno s tem, da takih k delajo zgago ne rabimo tuki.

če pa veš za forum ki je veliko bolj profesionalen kot ta, bi bil zelo vesel, če mi sporočiš naslov na zasebna sporočila, ker poznam mislim da skoraj vse slovenske forume, pa je profesionalnost velik problem.
Nikoli pa nisem rekel, da smo na vrhuncu profesionalnosti.


Kar se tiče pravil, držijo pravila za vse, marsikdo tudi od drugih je dobil opozorilo, predvsem zaradi ircanja, kar lahko sami potrdijo, tko da tale užaljenost sneaky beara je njegov problem.

Sapramish ni nikoli prijavila tega napada na njo, ampak sem na to zadevo sam urgiral.

Kar se tiče ircanja po forumu se zaenkrat še delno dovoljuje, kasneje bomo to striktno prepovedali. Ampak je tudi tukaj težko reči, kaj je ircanje in kaj dobra debata dveh v neki temi.

Zato prosim vse, da si še 1x preberete pravila in se jih poizkušate držati.
Ne bomo 100% strogi kar se pravil tiče, ker tako zadrgnjen forum spet ni vredu, ampak da se nekako držijo uporabniki okvirov pravil.

In še 1x, pravila držijo za vse enako in to vedno!
Samo, da ostali se niso bunili, ko so naredili napako in sem jih opozoril, ampak so se lepo opravičili.

Sicer pa jst tuki nikogar ne naganjam, če se drži pravil, tko da tudi če se bo sneaky bear držal pravil ni problema, ampak napadanja bilokaterega člana in pljuvanja po njih ne bom dovolil.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Ned 22 Avg, 2004 22:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

citat: drugace mam pa fetis na tujce. se posebej je pa fino ce so plesasti Twisted Evil
citat: poklicunga - vsak ma svoje fetise... moj so pac tujci... ne pravim , da slovenci niso v redu...
(nisem se ugotovila kako citiras iz drugih tem- tole sm napisala v temi razmisljanja dolenjski tipi stran 2)
glede na napisano mi nima noben za govorit kaj sem. vsak ma svoje fetise. in kdo ste vi da boste metali kamenje v ljudi s fetisi?




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 prue
Gost








objavaObjavljeno: Ned 22 Avg, 2004 23:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:
In še 1x, pravila držijo za vse enako in to vedno!
Samo, da ostali se niso bunili, ko so naredili napako in sem jih opozoril, ampak so se lepo opravičili.


No ja.. Rolling Eyes

Recimo tema o arabsih receptih. V kateri je bil izbrisan Sneaky-ev post z razlogom, da ne spada tja (off topic). Da pač take stvari sodijo v kategorijo bla, bla; tisto tam pa je resna debata. Ok, do tukaj vse lepo in prav. Kar pa niti malo ni ok, je pa dejstvo, da če zdele pogledaš tisto temo v bistvu ni notri napisanega nč pametnega (da ircanja in off-topicov sploh ne omenjam), torej drugače povedano skoraj vse tiste poste bi lahko vrgel v isti koš kot tistega izbrisanega. To je bilo dano samo za primer, da razumeš o čem govorim.

Slovenske forume, ki so res kvalitetni pa ne poznam, ker samo tukaj sodelujem. Si pa predstavljam, kako zgleda kvaliteten forum in tale vsekakor (največ posledica ircanja, off-topicov) žal ni.

sapramish Napisal/a:
glede na napisano mi nima noben za govorit kaj sem. vsak ma svoje fetise.

sapramish, v tisti temi so te v bistvu "obsodile" tri osebe, tako da upam, da so vsi dobili opozorila. mal preveč občutljiva si.

Sicer se pa nima smisla spuščat v detajle in se kregat okloli tega, ker to ne vodi nikamor.




   
 Zlobko
Gost








objavaObjavljeno: Pon 23 Avg, 2004 00:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

O.K. zdej mam pa že jest tega dost. Pa dobr, Prue, kaj za hudiča pa ti jamraš? Nekaj mi povej, ko si pri komu na obisku (gost), a se mogoče ne držiš njegovih hišnih pravil?
In prue, JA! jest sem biu taprvi ki se je spravil na Sneakya. Zakaj? preglej malo po forumu pa ti bo takoj jasno zakaj.
Bil pa sem tudi opozorjen s strani admina, da če že moram, naj urejam stvari preko ZS, in ne v temah ki niso temu namenjene.
Kar se pa občutljivosti tiče, pa mislim da se ravno ti, prue, počutiš ogroženo zaradi pravil ki veljajo tu gor.
Nobeno opozorilo ni zlonamerno, se mi pa zdi prav, da ima admin to vrlino, da lahko nekomu direkt pove kar mu gre, in največji problem je v tem da večina ljudi take odkritosti ne prenese in se takoj počutijo užaljene in ogrožene.




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Lahko Objaviš nove Teme na tem forumu
Lahko Odgovoriš na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97360 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2852s ][ Queries: 37 (0.0769s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.