povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Sneaky Bear
Amater
Amater


Starost: 41
Pridružen/-a: 0:07, 25-Jul-2004
objave: 156
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
22.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 29 Jul, 2004 14:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mijau, torej bi mogu js po tvoje ceu dan furat po Sloveniji, da bi 5 frendicam in znankam izročil lično spisanih nekaj vrstic "poezije"...? Laughing širok smeh




Jutri bo vèerajšnji pojutrišnjem.


 Devica Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od Sneaky BearPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslovICQ številka
 prue
Gost







2.0 šold/e

objavaObjavljeno: čet 29 Jul, 2004 14:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma že to je dost bedno, da si petim eno in isto poslal. če bi to vedle, bi bil odziv še bolj buren. smeh Twisted Evil Laughing




   
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 29 Jul, 2004 14:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

medo, tistega, kateremu pišeš poezijo, moraš v živo videti, se ga dotakniti in po¤¤¤¤¤. smsi so patetični. star si 21 let, pa pošiljaš smse. kot najstnik. sram naj te bo!

nekoč se mi je zgodilo, da sem rekel: "čakaj malo, te bom potem naprej hojlarijacupcup, pravkar sem se spomnil izvrsten konec soneta."




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Sneaky Bear
Amater
Amater


Starost: 41
Pridružen/-a: 0:07, 25-Jul-2004
objave: 156
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
22.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 29 Jul, 2004 14:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh, ta "poezija" je bla mišljena splošno za ženske in ni bila namenjena nobeni posebej. Tisti, k se je zlo burno odzvala (včer pa mi začuda poslala nadvse prijazen mejl Laughing), sm to tud povedu. Porka flek, ampak ene ženske so pa res za na Luno...ma kaj za na Luno, za na Pluton, da se mau shladijo... Razz širok smeh
In ne, SMSi niso patetični. Patetično je tvoje ozkogledo mišljenje.

prue, teb bom pa poslou eno luštkano pesmco, kr na mejl. smeh p.s.: A lahk, ne boš jezna? Twisted Evil




Jutri bo vèerajšnji pojutrišnjem.


 Devica Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od Sneaky BearPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslovICQ številka
 prue
Gost







2.0 šold/e

objavaObjavljeno: čet 29 Jul, 2004 14:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sneaky Bear Napisal/a:
prue, teb bom pa poslou eno luštkano pesmco, kr na mejl. smeh p.s.: A lahk, ne boš jezna? Twisted Evil

ni treba...mi bo pritisk narastel. Laughing

Sorry, ampak meni se res to bedno zdi, da eno in isto pošiljaš večim osebam pa tudi če je splošno mišljeno. Ampak ok...to je samo moje mnenje.




   
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 29 Jul, 2004 14:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh, kaj vse se tebi dogaja:)

Ti medo, saj ni nč slabga- je pa res, da odvisno od tega, kakšni so (bili) tvoji nameni.... in kot sem že rekla- v kakšnih odnosihsi s temi ženskami.

Pa tudi bejbe smo si različne, meni pač ne bi pasalo. Zame je SMS uporaben če si v tujini in neki sporočiš nekomu ker je pač tko cenej.

PS: A za Pošto si že slišu?




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Sneaky Bear
Amater
Amater


Starost: 41
Pridružen/-a: 0:07, 25-Jul-2004
objave: 156
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
22.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 29 Jul, 2004 14:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hja, pač mi več oseb pomeni enako in me pol zanimajo njihovi odzivi. smeh
Hm, če bom kdaj izdal kako zbirko "pesmi", jo bo prebralo še več deklet... Laughing

Lej, k pa vem, da ne maraš osladnosti, bo not velik "trdih" besed. Sam paz, da se nauš ustrašla. širok smeh

Mijau, tele verze sm js pisu sred noči. pomežik Ka res mislš, da se mi je dal obleč in obut ter it do kaslca... :shock:
Moji odnosi s temi dekleti - hmmm, js mislm, da se ve, kaj pomen "prijateljica" ter kaj "znanka". (Je pa res, da so vse njama hama. Razz)




Jutri bo vèerajšnji pojutrišnjem.


 Devica Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od Sneaky BearPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslovICQ številka
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 29 Jul, 2004 14:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ej, srček kolk tipov znanke in prjatlce poriva? To pomen, da pač ne vem kaj teb znanka pomen.
Ja sej testiru si babnce in po kepi dobu svoje:)

Ti ni isto kot če bi zganjal romantiko.

Jaz bi te tudi zlo čudne pogledala če bi bla frenda in bi mi ti začel Petrarco recitirat. Al pa SMSat.

To pa da nimam osladnosti pa ti sploh ne veš. Jaz mam sladke zadeve rezervirane za 'posebne' ljudi.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Sneaky Bear
Amater
Amater


Starost: 41
Pridružen/-a: 0:07, 25-Jul-2004
objave: 156
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
22.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 29 Jul, 2004 14:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pardon, tole o osladnosti je blo namenjen prue. pomežik
Aja, Petrarce ti pe ne bi recitiru, ker ni moj stil. smeh




Jutri bo vèerajšnji pojutrišnjem.


 Devica Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od Sneaky BearPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslovICQ številka
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 29 Jul, 2004 14:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pardon- oprosti:)




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 prue
Gost







2.0 šold/e

objavaObjavljeno: čet 29 Jul, 2004 14:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sneaky Bear Napisal/a:
Hja, pač mi več oseb pomeni enako in me pol zanimajo njihovi odzivi. smeh
Hm, če bom kdaj izdal kako zbirko "pesmi", jo bo prebralo še več deklet... Laughing

Tisto, če izdaš zbirko je drugo.

Nima veze...se ne da nč dopovedat. Laughing Meni je popolnoma razumljivo, zakaj je bil tak odziv kot je pač bil. Laughing




   
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 30 Jul, 2004 08:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz sm ugotovila da kokr so ze pac fantje ki zanjo uporabljat besede lohk prikupni itd. v koncni fazi je treba najdet enga ki besede udejanja oz. sploh ne uporablja nekih hudih besed ampak samo nardi kr je treba...pa da ne bo s5 tole ni letelo samo na sex tko da ankh zadrz se.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 30 Jul, 2004 08:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

niti nisem pomislil na fu¤¤¤¤¤, shy. ne vem zakaj ljudje mislijo, da ankh misli samo na hojlarijacupcup?

pomislil sem na to, kako sem bil vedno preveč dober do žensk, jih ubogal in se jim prilagajal, nazaj sem dobil polomljeno govorico jezikov ljubezni in sitnobo.

morda sem pa res zbiral prelepe.


mijau, zopet posplošujem?




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 30 Jul, 2004 10:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mah ne da posplošuješ ampak sam sebe zanikaš... večina tvojih postov je o f¤¤¤¤¤
in drugič: v tvojih postih še nisem zasledila tvoje pre-dobrote:)

sicer pa.. a ni vseen?




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 30 Jul, 2004 10:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mijau, da bi poznala ankha, se moraš zavedati, da je razdeljen na neukrotljivega obsedenca s fu¤¤¤¤, ki si sebično podredi ženske za svoje sužnje, na eni, in večnega občudovalca ženskega telesa, kiparja in pesnika, čustveno predanega ljubimca, na drugi strani.

vseeno je. za virtualo.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97364 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3778s ][ Queries: 37 (0.1602s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.