povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 22 Jul, 2004 12:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh...dj ti men kot enmu bebavcu razloš to še enkrat čist po kmečk,zakaj nista vidva skp?!

Mislm...WTF!?

ankh Napisal/a:
veliko se tudi pogovarjava, ker je ena redkih žensk, ki me razume in je v govorni komunikaciji hudo močnejša od mene, bolj samostojna in situirana ter neverjetno bistra.


Mijau Napisal/a:
Lej ankh, če je ženska s tabo začne (velja tut kontra) s fu¤¤¤¤ in baziraš to zvezo sam na tem, pol po končanju nimaš kej več počet ... kaj se boš pogovarju in družu če pa se že prej nista...


ankh Napisal/a:
s svojima prvima dvema stavkoma si le potrdila moja razmišljanja. končno nekdo, ki razume.


To mi nekak ni jasn,kaj in kako je zdj s tem...a se vidva velik pogovarjata,al ne,ker se pač nimata kj pogovarjat?!

Svašta!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 22 Jul, 2004 12:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaj mene mešaš zraven?
hehe..
jaz sem sam odgovorila na tisto njegovo da ko stornira pi¤¤¤¤¤ (opa ko prekine zvezo) ga ženske ne poznajo več




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: čet 22 Jul, 2004 14:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh Napisal/a:
cherry, to je pa zato, ker so bili premalo sebični in so si izbrali povprečne ženske. to je tudi zato, ker se morda bojijo, da bi se jim ženske skurbale. to je navsezadnje tudi zato, ker se potem oni kurbajo z lepšimi ženskami.



premalo sebicni... ali pa morda niso PREVEC sebicni...

ampak, a ne b tudi taksnim morala enkrat bit dovolj povprecna zenska? a ne b enkrat tud mogel zacutiti zeljo po res dobri lepi zenski? ampak zakaj potem je eden recimo ze vec kot 25 let porocen, ima 4 otroke pa omenja zeno kot "nekdanja zarocenka"... kakor da se rad spominja na zacetna leta, ko sta bila le samo zaljubljena... ko so metuljcki se okoli njiju frfetali... zakaj mu gre na jetra zenska (ki jo imajo drugi za zakurbano), ki je atraktivna, dosti pametna in za moske v visjih letih zanimiva.

zakaj je drugi ozenil svojo "povprecno" zeno po skoraj 15 let... ona je s tretjim otrokom noseca... moram reci, da zenska ni lepa, ampak zelo prijetna, harmonicna, brihtna, pametna...

ni dobro biti premalo sebicen, je pa dobro biti ne prevec sebicen pomežik tudi to je spet relativno ane.

zakaj bi se bali, da b se jima zenska skurbala... tudi povprecna, se lahko... a potem jima ni zal za povprecno tako kot za lepo?

da pa naprimer onadva ne kurbata z lepimi, pa dam skoraj roko v ogenj... ves... po mnogih letih cloveka spoznas... njihovo razmerje... srecna sta oba s svojima druzinama in ne verjamem da bi riskirala vse to izgubiti... ampak tole razlagat je brez veze, k ne bos verjel...

sploh pa... v moji druzbi se, verjemi, stoprocentno ne ku¤¤¤¤ tolk, kot v vasi... (ne bom rekla, da cisto nic, prepricana pa sem da skoraj nic) smo opazili, da so v sloveniji ziveci cist zmedeni pa majo skoraj nic poslihatno kar se partnerstva tice in druzinske razmere... smo opazl in si tega sigurn ne bomo vzeli za ogled... ves, sem naivna, ampak neumna pa ne, da tega ne b opazila...




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 22 Jul, 2004 14:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Cherry mislim, da nima veze kje živiš ampak kako imaš pošlihtano v glavi. 'Kmetje ' živijo tudi v velemestih. '
Pa tudi vse je zelo relativno... mislim da je čar ravno v tem, da ti v nečem (nekom) povprečnim najdeš nadpovprečno.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 22 Jul, 2004 15:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pokličunga in ostali, ne da se mi več razlagat. obsesti pa tudi ne morete mojega telesa, da bi me razumeli. torej rekel bom lepo 'pa pa' tej temi.

wash prelyubi ankhiæ




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97378 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2111s ][ Queries: 41 (0.0510s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.