povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 12 Jul, 2004 15:43     Naslov sporočila:  Je to varanje... Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

...če se na 1X dobivaš z 2-3 deklcami?

To ne mislim tako,da bi z eno bil skp že 2 mesca recimo in bi se pol začel še z 2 dobivat,ampak da recimo čez vikend spoznaš 2-3 deklce in se potem z obema/vsemi dobivaš kak tedn,dva.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 12 Jul, 2004 15:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

odvisno od ureditve... naceloma ni... sam men se pa tud ne zdi prav, da to pocnes nasmeh




 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 12 Jul, 2004 15:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hehehehe, se ne moreš odločit kera je tista prava ?




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 12 Jul, 2004 17:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To je varanje. Nima veze kdaj si jih spoznal! Point je v tem da si z dvema namesto z eno.
Pokličunga, neumno vprašanje Rolling Eyes




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: Pon 12 Jul, 2004 18:33     Naslov sporočila:  Re: Je to varanje... Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
...če se na 1X dobivaš z 2-3 deklcami?

To ne mislim tako,da bi z eno bil skp že 2 mesca recimo in bi se pol začel še z 2 dobivat,ampak da recimo čez vikend spoznaš 2-3 deklce in se potem z obema/vsemi dobivaš kak tedn,dva.



zame to ni varanje... ker mislim da z nobeno od teh nimas razpravljeno, da si par... ampak je to faza spoznavanja teh deklet... in dokler z nobeno nisi par, tud varas ne... pa ce mene vprasas, tudi ne, ce z njimi skocis v posteljo... ker nisi, kakor te razumem, se od NOBENE.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 13 Jul, 2004 01:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pokličunga, ponavadi je potem tako: prvu diraj, drugu biraj, treèe ne diraj.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 13 Jul, 2004 08:26     Naslov sporočila:  Re: Je to varanje... Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

cherry Napisal/a:
zame to ni varanje... ker mislim da z nobeno od teh nimas razpravljeno, da si par... ampak je to faza spoznavanja teh deklet... in dokler z nobeno nisi par, tud varas ne... pa ce mene vprasas, tudi ne, ce z njimi skocis v posteljo... ker nisi, kakor te razumem, se od NOBENE.


Nekaj podobnega sem imel jaz v mislih in me je zanimalo,če najdem kakega somišljenika ;o)
cherry - pa ti si kr za ožent!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 mity
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 53
Pridružen/-a: 17:31, 26-Feb-2004
objave: 877
Teme: 26
Kraj: Ljubljana
13807.0 kinta/e
102.0 šold/e
63.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 13 Jul, 2004 10:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

emmm...dokler nimas "ekskluzive" dogovorjene z nobeno,lahk delas kar hoces....se najbl fer je , ce to vejo...sam pol bos hitr spet na nobeni namest na treh hehe......
Kaj vem.....najbrz imamo zmer manj jajc za take radikalne odlocitve in pol furamo take "tris plus" variante do onemoglosti..heh..kam drvi ta druzba....




Èe zliješ žlico gnojnice v sod vina - dobiš gnojnico!
Èe zliješ žlico vina v sod gnojnice - dobiš gnojnico!


 Ribi Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od mityPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 13 Jul, 2004 13:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sam imam pa popolnoma drugačen problem. ko imam punco, imam še tri druge. a je to varanje?




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 mity
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 53
Pridružen/-a: 17:31, 26-Feb-2004
objave: 877
Teme: 26
Kraj: Ljubljana
13807.0 kinta/e
102.0 šold/e
63.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 13 Jul, 2004 14:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

a je voda mokra?.........ce vse vejo za sceno in se z njo strinjajo,potem pac ni varanje...varanje je po definiciji nekaj, kar pocnes nekomu za hrbtom....




Èe zliješ žlico gnojnice v sod vina - dobiš gnojnico!
Èe zliješ žlico vina v sod gnojnice - dobiš gnojnico!


 Ribi Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od mityPošlji zasebno sporočilo
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: Tor 13 Jul, 2004 14:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mity... recmo tko... ce bi jst bla ena od teh treh, ki jih je poklick spoznal, mene sploh brigalo ne bi, kaj on dela, kadar ni skupaj z menoj, ker si ne delim zivljenje z njemu in je njegova stvar kaj pocenja... nisva par in ne trebava imeti dogovorjeno, kdaj s kom in kje... nimava pravice do drugega in zahtevati tud ne moremo nic...

zdej, da ne bo kdo zacel razlagat, da pa v pravi ljubezni tudi ne smejo biti pogoji pa ne vem kaj se, bom se tole razlozila:

namrec, KO bi bila par s poklicungo... recmo kao da je med nama res nastala real love, tudi ne bi zahtevala od njega, da mi pove s kom kam gre, ampak zame je samoumevno, da to men sam pove... ne zato, ker so neka pricakovanja iz moje strani do njega, ampak ker bi naj on sam cutil tako, ker meni zaupa in cuti, da mu zaupam jaz. ce mi pa kdaj ne bi povedal, se tudi ne bi pocutila kao da me ne ljubi dovolj... pac kdaj ni povedal, ampak mu bom zaupala, da je vse ok... pac da me ne vara, recmo... sele ko bi res bil vedno nedosegljiv in en bi povedal, kaj pocenja, bi zacela dvomiti vanjga, saj v ljubezni zelis deliti lepo in slabo... in to mora priti iz obeh straneh in dokler tega ni, kokr zj poklick ne ve, katero bi, pac tud babe ne trebajo vedet, kaj hoce... sele takrat ko se za eno odloci, mora tej in tudi drugim pojasniti situacijo... moje mnenje.

ok, sam nisva zj zalublena... to je bil sam primer... poklick... teb je pa vlak odpelu... sm te zasnubila, pa nisi hotu, tko da neu nc z nama hahaha.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 13 Jul, 2004 14:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Prov,pa nič...sej si ti na zgubi! ;o)

Evo in spet je češna dost blizu temu,kar imam v mislih ja...lepo in pravilno (zame) povedano.

To je ilo vedno tisto,kar se "zahteval" od punce...zaupanje! Vedno sem hotel zaupanje,da mi zaupa,ker sem vedno bil zaupanja vreden in pa da jaz lahko njej zaupam,ker če ji ne morm zaupat je vse skp čist mim.

Samo ker pa nimam nobene punce,pa pač ne morem nobene varat.Ja,sej vem,da naj bi blo v bistvu nekak samoumevno,da če se z eno dobivaš,naj bi blo zato,da se mogoče z njo kj razvije in takrat naj nebi imel nobene druge.Sam jz niti ne mislm,da se bo iz vsega tega kar kol razvil,ampak pač vzamem kar mi ponudijo. če me deklca vpraša,če loh pride h men prespat,al pa če pridem jaz h njej prespat...ja zakaj pa ne?! Sej vsi radi uživamo a ne?

Ma sej se mi ne da vse razlagat,k itaq veste kaj in kako,pa kokr vas poznam in kokr sklepam po vaših posanjih do sedaj definitivno nisem osamljen primer in vas je večina kaj takega že počela.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Godfather
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:36, 26-Mar-2004
objave: 365
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
5388.4 kinta/e
58.3 šold/e
33.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 27 Avg, 2004 19:10     Naslov sporočila:  Re: Je to varanje... Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
...če se na 1X dobivaš z 2-3 deklcami?

To ne mislim tako,da bi z eno bil skp že 2 mesca recimo in bi se pol začel še z 2 dobivat,ampak da recimo čez vikend spoznaš 2-3 deklce in se potem z obema/vsemi dobivaš kak tedn,dva.


Ne Twisted Evil Ker na nobeno nisi vezan. če pa enkrat si vezan, pol pa nimaš kej z drugimi delat. če pa si še v fazi kjer vse spoznavaš, so pa to kolegice...




"The future belongs to the people who believe in the beauty of their dreams."


 Vodnar Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od GodfatherPošlji zasebno sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 28 Avg, 2004 12:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jah če si fer do vseh, pol mislim, da ne bi smelo bit nobenega problema. S tem, da se tut deklce lahko dobivajo z 2-3 fanti:).




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 30 Avg, 2004 10:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če pod fer misliš to,da vejo ena za rugo,pol nisem fer.
če bi jim povedu,pol se pač nebi z nobeno več dobivu a ne....no ja,z eno bi se še,sam druge bi pa šle stran. Tko mam pa zdj 3 kolegice.Ena je občasna ... , druga je full dobra kolegica ratala,se full štekava,greva skp kolesart,na fitnes in tko,tretja pa bl tko,ko se pač srečava kako rečeva (ta je v bistvu bl znanka,se niti ne kvalificira za kolegico no).




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97383 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5274s ][ Queries: 37 (0.2297s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.