Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Ned 04 Jul, 2004 16:35     Naslov sporočila:  Zmenki Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kaj menite o zmenkih? kaj sploh je zmenek v danasnjem casu? kdaj ste bili nazadnje na kaksnem?
meni se zdi da je zmenkov vedno manj in manj... ce se zmenim z nekom za pijaco, to se ne pomeni da je to zmenek. vsaj zame ne...
zmenek bi moral bit nekaj lepega (tudi stresnega nasmeh ), ko mas metuljcke v trebuhu in te skrbi kaj bos oblekel/oblekla, da ne bo slo kaj narobe... kaj mislite o vsem tem? zmenki izumirajo ali so se na pohodu?




 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 04 Jul, 2004 17:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja danes je to malo drugače. Ponavad je najprej sex potem pa zmenki, ampak tukaj se preskoči marsikaj vzburljivega, kar se doživlja na zmenkih.
Zmenki so vredu, za spoznavanje nasprotne strani.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 04 Jul, 2004 18:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja definitivno umira okvir takega zmenka, kot v filmu Poletje v školjki. Tist je bil ta pav. K je Tomaž celo kolonsko nase zlil, pa celo tubo želeja na lase vrgu. Pa sta se pol z Mileno po ulcah Portoroža sprehajala. Taki bi mogl dejti še dons bit. Sam včasih si ne morš pomagat, če je frajer tooook sexy oops:kakoooooooooooo za vraga se mu boš upru-NEMOGOčE :seksa




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 12:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hehehe...ja ja...tko zgledajo moji dejti ;o) Ne sej ne,ne zlijem glih cele kolonjske niti ne dam pol kile želeja,samo vsega nekako v mejah normale.

Parfuma dam glih tok,da se ga zavoha,če se mi približa,želeja pa pač tok,da frizura stoji tko kot hočem.
Drugač pa kako to zgleda?
Povabim nekako tako,da rečem,če bi šla na kako pijačko (zdj polet na sladoled) al na kak sprehod al kj. Neki v tem smislu in ponavad je pol tko,da greva en krog mal,pol po sladoled in se mal nekam na klopco usest in tko. Lokalom se pa izogibam,če je le mogoče (seveda je to pozimi nujno zlo).

Mah zadne cajte je preveč tega,torej glih obratno,kot je sapramiš rekla.

Kaj zmenek predstavla?
Jah na zmenenk greš recimo z deklco,ki si jo prejšnji večer spoznal v lokalu,disku,kjer se ni bilo mogoče kj preveč pogovarjat in jo potem pač povabiš na sprehod al kj. To je na nek način konkretni spoznavni večer dveh,ki sta si všeč. Neki tazga no.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 12:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

zame je zmenek druženje z dolgonogo in dolgolaso joškarico.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 12:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zakaj pa vas večina tule istoveti zmenek z tistim občutkom, ki je pri zaljubljenosti? Je le ta pogoj za dober zmenek?

Verjetno sem prestara že ....nasmeh




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 12:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma ne wem kako je z zmenki pri nas...eni definirajo za zmenek ze ce ti en pac cist tko rece a greva na kavo...mislm jaz se ne znajdem k pol vcas jaz mislm da je zmenk pa ne grem k mi pac ni do tega pa un sploh ne misl to tko..vcas pa jaz mislm da je samo kava/pjacka wtv pa un misl da je zmenk.
/me stupid pac




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 13:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

vedno bl redki so teli zmenki se mi zdi... poklicunga... to kar si ti reku bi js definirala kot pijaca in ne zmenek nasmeh pac zdi se mi d je vedno mn tega... razn ce je pr tipih obratno




 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 13:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

palčica, bil sem že na več desetih slepih zmenkih, katerih percepcija je bila nebeška, realizacija pa več kot katastrofalna. seveda, ko pa so bile ženske preveč lepe in preveč zahtevne. medtem, ko sva pila pijačko, sem se spraševal kako bi jo bilo dobro po¤¤¤¤¤ na sto in en način v tisoč in eni noči. ona pa si je gotovo mislila, da svojih perfektnih mer ne bo zapravljala za revnega umetnika, pa naj bo še tako športno aktiven, razgledan in inteligenten. hja, za ženske so zmenki pijačke. šele nato morda pride do zmenka. res je, da je v sloveniji premalo dobrih tipov, če pa bi bili, bi pa bili verjetno vsi skurbani. torej. moškim je dovolj pijačk, ki jih npr. omenja sapramish. želimo si več akcije. želimo si, da bi nas tudi ženske kdaj povabile na pijačko. konec koncev res zmenkov ni več. izbojevali smo spolno revolucijo. klasične babure me ne zanimajo. pogled v oči, držanje roke, nerodno zaletavanje v bok ob hoji, pobiranje papirjev s tal, vse to je nekakšen spolni gambit. vendar pa zakaj bi morali biti moški tisti, ki ga preberemo v ženski?

sicer pa smo lahko še naprej zategnjeni in rečemo: zmenek s punco, pijačka s prijateljico. sicer pa, če si nalijemo čistega vina, vsak moški, ampak res vsak moški, če je ženska dokaj dobra roba, bi rad bodisi zmenek bodisi pijačko uporabil za pot do njene pi¤¤¤¤¤.

tiste ženske, ki tega ne vidijo, postanejo samohranilke, če gredo predaleč, ali pa pomanjkanje iskrene ljubezni gasijo v hiperaktivnosti, če se dovolj hitro umaknejo.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 13:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh nekatere zenske pa vcas uporabmo pjacke in zmenke za pot do tipovga ku¤¤¤¤¤ (ce uporabim tvoje izraze)
pac zmenki so fini, ko ti je tisti drugi res vsec... ko mas metulcke v trebuhu in se miljonkrat preobleces preden se sam sebi zdis v redu... to kr pogresam... ne pa da nataknem prve cune k mi pridejo pod roke, denarnco, labello, kljuce in letim... smeh




 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 13:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sapramiš...preberi še 1X...mogoče boš drugače dojela,kaj sm napisu.

Pokličunga Napisal/a:
Kaj zmenek predstavla?
Jah na zmenenk greš recimo z deklco,ki si jo prejšnji večer spoznal v lokalu,disku,kjer se ni bilo mogoče kj preveč pogovarjat in jo potem pač povabiš na sprehod al kj. To je na nek način konkretni spoznavni večer dveh,ki sta si všeč. Neki tazga no.


če je men deklca všeč in ji rečem,če bi bšla na pijačo al na sprehod je to pač povabilo na zmenenk. Ne vem,a je zate zmenek samo,če ti reče,če bi špa z njim na zmenek?

Seveda če sm deklco spoznal prejšn večer recimo in vidm,da sm ji všeč in mi pol z veseljem da telefonsko in se z veseljem odzove povabilu jaz to jemljem potem kot zmenek.In če to jemljem kot zmenek je ponaadti tako,da se spoznava,da sprašuješ ti,sprašuje ona (kako in kaj kj počneš v lifu pa tko) in če imam še vedno filing,da sm ji še vedno všeč in je ona še vedno več (po tem,ko sva recimo 1h skp,se pogovarjava in tko) potem pač nardim move (če loh tko rečem). No,potem se pa dejansko totalno vid,a je al ni.

če pa na pijačo ali sprehod povabim kolegico pa to pač ne jemljem kot zzmenek,ampak pač pijača s kolegico. čist tko simpl je men to razumet in ne vem,kje vi vidte problem in komplikacijo.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 13:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne rečem, da se kdaj prvi zmenek, pijačka ne sprevrže v noro sexulano noč, a vseeno ne grem nikoli s tem namenom ven. Pa tudi ...ponavad kr sama povabim tistega, ki mi je všeč na katerikoli način, na pijačko.

Ankh, si pomislil morda, da samohranilke postanejo ženske, ki se cenijo? Ki jim je dost enih tipov, ki so v postelji lenobe in jim je vse v posedanju v zakajenem lokalu?
Sicer pa ...tole lahko nadaljujejeva v nedogled...pa se ti raje umikam ..zunaj me sonce vabi v svoj objem ... pa še date imam zvečer ( s sexom, če se mene vpraša)




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 23:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sapramish Napisal/a:
ankh nekatere zenske pa vcas uporabmo pjacke in zmenke za pot do tipovga ku¤¤¤¤¤ (ce uporabim tvoje izraze)
pac zmenki so fini, ko ti je tisti drugi res vsec... ko mas metulcke v trebuhu in se miljonkrat preobleces preden se sam sebi zdis v redu... to kr pogresam... ne pa da nataknem prve cune k mi pridejo pod roke, denarnco, labello, kljuce in letim... smeh



draga sapramish,

če bi izbojevala spolno revolucijo, bi tako z lahkoto, kot hodiš na pijačke, zmenke in podobne poti do moških ku¤¤¤¤¤, s seboj ob vsej tej krami vzela še kondom.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 23:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

palčica Napisal/a:


Ankh, si pomislil morda, da samohranilke postanejo ženske, ki se cenijo? Ki jim je dost enih tipov, ki so v postelji lenobe in jim je vse v posedanju v zakajenem lokalu?
Sicer pa ...tole lahko nadaljujejeva v nedogled...pa se ti raje umikam ..zunaj me sonce vabi v svoj objem ... pa še date imam zvečer ( s sexom, če se mene vpraša)



palči, če kaj prebiraš forum na kupidu, boš hitro ugotovila, da sem mislil na samohranilke v prihodnosti, o katerih piše adam3. na moji zabavi smo imeli prijatelji zelo zanimive razgovore o moški skurbanosti in ženskih materinskih instinktih, ter ugotovili, da moški in ženske najbolje funkcioniramo, če živimo ločeno.

tisto o samohranilki ni letelo nate. sam pa sem svoj dan preživel v sobi, na fitnesu, zvečer pa moja f¤¤¤¤¤čica zaradi bolezni ni našla moči za živalski fu¤¤¤¤¤ z zalivalcem maternic s spermo. palčica:ankh torej 1:0.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Tor 06 Jul, 2004 08:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pomežik
Mi je vseeno če je letelo name ali ne. Pač povem svoje izkušnje. In če lahko komu pomagam z njimi, sem srečna. Eden od vzrokov za mojo srečo.
Ma me pa res zanima, zakaj hudiča si vedno tako negativen do žensk? Še posebej če si upajo povedat svoje mnenje, ki tebi pač ne diši.
Žal mi je, da nikoli še nisi spoznal da lahko moški in ženska čudovito funkcionirata skupaj. Da sta ustvarjena da se nekoč najdeta.
Itaq mi vsi ne iščemo...zadovoljimo se skoraj s prvim ali prvo, ki nam stopi na pot. Se v bistvu sploh ne posvečamo dovolj spoznavanju ljudi okoli sebe .




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97378 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 1.1879s ][ Queries: 37 (0.4653s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.