Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 03 Jul, 2004 22:01     Naslov sporočila:  Poljub Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ali je poljub nekoga drugega dovolj, da se razmerje konča?
Kajti vsi vemo, da se varanje začne v glavi, konča v postelji, ampak kljub vsemu, da se partnerk/a poljublja z drugim, ali je to dovolj velik razlog, da se razmerje konča, ali se zaradi take malenkosti ne splača končati nekaj kar je lahko najboljše razmerje v življenju!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Ned 04 Jul, 2004 16:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

to bi moral vprasat koga, ki je kdaj prevaral in bil prevaran... po moje je poljub dovolj, ce v zvezi ze skriplje (itak pa ce ne bi skripalo, ne bi prslo do poljuba drugega/druge Confused ) vsaj po moje je tako... ne vem pa, zakaj veliko tipov hoce se kako drugo sprobat, ceprav majo neko kao resno zvezo itd.




 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 04 Jul, 2004 16:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sapramish Napisal/a:
ne vem pa, zakaj veliko tipov hoce se kako drugo sprobat, ceprav majo neko kao resno zvezo itd.


No,jz imam pa kontra vprašanje...
zakaj veliko DEKLC hoce se kako drugo sprobat, ceprav majo neko kao resno zvezo itd?

V bistvu je poljub že varanje in če je varanje potem to ni to in nima smisla vztrajat in se neki matrat...ADIJO!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 04 Jul, 2004 18:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Meni osebno poljub pomeni zelo močno vez dveh zaljubljenih ljudi. Mogoče zato, ker sem bolj romantično bitje. Pa vseeno, mislim, da če si želiš poljubit nekoga , ki ni tvoj partner, je to prevara partnerja. Kar se mene tiče, se nebi poljubljala s tipi kar vsepovprek zato, k bi mi to tist moment pasal.
Pa tud, če potrebujem poljub , si ga vzamem od ljubljene osebe ravno tako kot sex, zato vse to uvrščam med varanje.




   
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 07:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zame je poljub najbolj erotično dejanje dveh ljudi.
Verjetno zaradi poljuba, s katerim me je partner "prevaral" ne bi ravno končala razmerja, bi se pa definitivno vprašala kje škripa v najini vezi. Verjetno je vzrok drugje, poljub pa je samo rezultat nečesa.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 11:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

palčica...da greš ven s tipom in greš na WC al kj podobnga in pridš nazaj in se on tm v kotu liže z drugo...kaj bi nardila?

Al pa da greta vsak po svoje vn,svak s svojimi kolegi in slučajno se znajdeta oba v istem lokalu oz. ti prideš v lokal,kjer je on in ga tm vidiš z eno deklco,kako se ližeta in šlatata...nebi nič konkretnega naredila?
Hmmmmmmmm....




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 13:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sapramish Napisal/a:
ne vem pa, zakaj veliko tipov hoce se kako drugo sprobat, ceprav majo neko kao resno zvezo itd.


23 let imaš. recimo še kakšno olimpijado, morda dve, pa boš vedela odgovor zakaj smo vsi tipi skurbani, nekateri se prej, drugi se pozneje.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 14:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja to je čist možno ja.To predvidevam pri sebi..pa sej sm že 2 let govoru,da bom ratu tak kot večina samo mi ni ratval.Pa ne,da ni bilo priložnosti,ampak JAZ kar nisem mogel.

No,sej če bom dobil kako konkretno punco bom še vseen e vedno one woman man,sam dokler pa nimam punce se pa ne obremenjujem in probam uživat kokr se leda.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 14:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pokličunga, poglej. itak je vsak gobčen, dober, postaven, pameten in kolikor toliko situiran moški kurbir. če imaš vse to, in se ne ku¤¤¤¤š, je s teboj nekaj narobe. ali si neumen, nesamozavesten, feget ali pa si nenormalno nepotreben kaj drugega.

sam imam probleme pri gobezdanju in samozavesti, zato nisem maksimalno skurban. kaj pa tebe ovira, pokličunga? glede na tvoje pisanje, da še nisi imel daljšega razmerja, pa si ga sicer želiš, je o tem še težko pisati. vemo, da moški z žensko ne more ostati več let, ne da bi se kurbal. hitro se naveliča. in taka je narava, ki je v nas zapisala pravilo selekcije. moški smo samci, ki krožimo po svetu, da bi po¤¤¤¤¤ čim več žensk, katere daje materinski nagon. bogati, lepši in močnejši so vedno največ po¤¤¤¤¤ in bili tudi največji kurbirji.

težko bom našel žensko, ki me bo zadovoljila v vseh pogledih. vsaka ima nekaj kar obožujem, a preveč napak, da bi pozabil na kurbanje. ena je bila dobra po srcu, druga lepa kot angel, tretja pametna kot genij,... vsem pa je manjkalo več, kot so imele.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 14:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
palčica...da greš ven s tipom in greš na WC al kj podobnga in pridš nazaj in se on tm v kotu liže z drugo...kaj bi nardila?

Al pa da greta vsak po svoje vn,svak s svojimi kolegi in slučajno se znajdeta oba v istem lokalu oz. ti prideš v lokal,kjer je on in ga tm vidiš z eno deklco,kako se ližeta in šlatata...nebi nič konkretnega naredila?
Hmmmmmmmm....


Kaj pa nej nardim? Ga okol ušes al kaj ?
Dej no, Pokličunga, to kar si napisal, se morda dogaja na kakih žurih, kjer je populacija ljudi stara do 15 let.

V naših letuh pride že do swinganja v takem primeru.

če se že hočem s kom poljubljat, to nardim na samem, ne pa da mu vpričo vseh naredim nekaj takega. In isto pričakujem od njega.

Ej, si me vsaj nasmejal .....sem si živo predstavljala tole komično situacijo.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 15:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sicer pa, da sem bolj konstruktiven, admin, poljub je lahko povod odvisno prav od tega kako zaljubljeni smo. za nekaj žensk v mojem življenju mi je bilo prekleto vseeno s kom se poljubljajo in porivajo. pač zato, ker jih nisem ljubil. spet pri drugih, ponavadi tistih nepokvarjenih, v katere sem bil vsaj začetno zaljubljen, bi me poljubljanje z drugimi moškimi v moji prisotnosti tako motilo, da bi tistemu, ki ji nastavlja žnable, zabil lobanjo ob steno, njej pa s solzami izrekel slovo. tako bi pač storil vsak postaven moški. torej, poljub, bes in solze, za konec tistega, čemur pravimo when a man loves a woman.

kje pa živimo, če za dobro žensko ne pojejo pesti?




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 19:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

zanimivo tole... da se kdo tepe zate smeh bi rada dozvela to... ceprov je mal nerodna situacija po moje... ene 2 tedna nazaj je bil pri meni en kolega, s katerim sva se nekajkrat dala dol, pa se en znanec in smo sedel za mizo... prov zanimivo - me je zanimal kaj bo Twisted Evil sevede pol ni blo nic Confused ampak... there are still other days to come širok smeh




 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 06 Jul, 2004 21:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Za moje pojme je dovolj.
Ker pomeni da med vama nekaj ne štima.

Kar se tiče kurbarije in kurbanja: še vedno verjamem da obstajajo pošteni in zvesti moški... čeprav ko pogledam okoli sebe ne kaže tako... pa vendar... upanje umre zadnje pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 06 Jul, 2004 21:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sapramish Napisal/a:
zanimivo tole... da se kdo tepe zate smeh bi rada dozvela to... ceprov je mal nerodna situacija po moje... ene 2 tedna nazaj je bil pri meni en kolega, s katerim sva se nekajkrat dala dol, pa se en znanec in smo sedel za mizo... prov zanimivo - me je zanimal kaj bo Twisted Evil sevede pol ni blo nic Confused ampak... there are still other days to come širok smeh



sedela si za mizo in jima potem rekla celo adijo, namesto da bi te oba naenkrat po¤¤¤¤¤: en v pi¤¤¤¤¤, drugi pa v rito...?

ajej, punca...




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 07 Jul, 2004 09:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jah... en mi gre ze na zivce, drugi je pa totalno presuh... mam rada mal mesa, ne pa d sm vsa odrgnena pol Razz




 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97369 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3300s ][ Queries: 37 (0.1218s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.