Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 11:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Maj, 2004 12:34     Naslov sporočila:  Po videzu idealn partner? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No,kle me pa zanima,kako bi zgledu vaš idealn partner.Ne kak bi bil,kako bi se obnašu,kak bi bil do vas in tko,ampak samo KAKO BI ZGLEDU?
Nč ni treba komplicirat pa nč...

Primer pač...
165cm , 60kg, kratke rjave lase,zelene oči...bla bla bla...kar vam je najbl všeč recimo.

Men osebno bi idealna deklca tko na grobo zgledala nekako takole:
175cm, 55kg, rdeče lase do ram, joške take,ki mi lepo v dlan pašejo...
Tko na grobo.

Pa da dam še par primerov RES DOBRIH deklc,takih,ki se zlo približajo tistmu ta pravemu,pa čeprov niso nič od zgoraj naštetega...važn je kako zgleda kot celota!

Keira Knightley
Image

Shiri Appleby
Image

Natalie Portman
Image

Evo,to so recimo 3 deklce,ki jih jz uvrščam med top5 oz te tri so kr med top3!

Sej sm hotu dat manjše slike,sam nism najdu manjših,pa da dobr zgledajo...če bi dal take slike,da še bolš zgledajo k na teh,bi ble slike še večje in bi dial.upi ornk zakašlal...

Ja,nobena ni rdečelasa pa tko,sam so vse full zakon. Rdečelase mene drugač full prtegnejo,sam jih je zlo mal.




Who? ... Me? ... OK!



Nazadnje urejal/a Poklièunga čet 20 Maj, 2004 13:06; skupaj popravljeno 2 krat


 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Maj, 2004 12:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hm...
Visok , lasje mi niso niti tok vazni ..barva mislm...modre al pa zelene oci..bl suha postava ..ne maram unih napihnjenih misic.
Ma ne wem to je tko tezko napisat.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 11:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Maj, 2004 12:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sej zato pa lahko poiščeš kakega manekena,igralca,pevca... pa nalimaš gor slikce,take,ki so recimo približek tistemu.

No,ker kle neki noče slik kazat al kako je zdj to...
Recimo una na jumbo plakatih za intimissimi k so zdj povsod po LJ je tud zelo primerna...ZELO!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Maj, 2004 13:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja no un Paul neki k je igral v 2 fast and 2 furious pa Brad Pitt...sam vcas zdj v tem filmu je prevec nabit zame ceprov ucke pa znable ma pa se zmer hude.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 11:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Maj, 2004 13:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Paul Walker

Image




Who? ... Me? ... OK!



Nazadnje urejal/a Poklièunga čet 20 Maj, 2004 13:14; skupaj popravljeno 1 krat


 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Maj, 2004 13:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja on ja. Mnjam! smeh




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 53
Pridružen/-a: 21:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Maj, 2004 13:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Moj ideal.....
Da je večji od mene ( vsaj 180 cm) , temnolas, kratkolas, temnejše polti ...izrazite poteze obraza ....poraščen po prsih ( njami)...zele učke al pa rjave ....
Ma kaj vem ....k je tok drugega kar me vleče noooooo....




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Maj, 2004 13:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Aja sm pozabla da so men vsec bl nekosmati pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Maj, 2004 13:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

evo moje lepotičke
Image





Nazadnje urejal/a Bassman čet 19 Maj, 2005 07:04; skupaj popravljeno 1 krat

 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 22:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Maj, 2004 14:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

men je pa tale zajčica najbl gut, čeprou ma črne oči, kar sicer ne maram:
http://carmella.webcindario.com/page_01.htm

sicer je vse v photoshopu polepšan, sam vseen. če bi se ob tako srnico zahakljal na cesti, bi pozabil na vse svoje kreposti in omejitve.

ob predpostavljanju zdrave mere nesramne ženske fiziologije se višinomer meni priljubljenega dekleta nahaja nekje med 170 in 190 centimetri, tehtnica pa odvisno od višine med 50 in 70 kg. brunetka, črnolaska, svetlih oči, blede polti.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 EAGLE-1
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 46
Pridružen/-a: 11:15, 20-Dec-2003
objave: 443
Teme: 17
Kraj: Mojstrana
7811.0 kinta/e
2.0 šold/e
64.4 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Maj, 2004 17:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bog mi je poklonil možnost izgube nedolžnosti z najlepšim dekletom kar so ga kdaj videle moje oči. Popolna manekenka, popolna postava. Vse popolno. Celo tako zelo, da sem pozabil na dejstvo da je poročena. Mnogi ste jo tudi videli, zato je ne bom opisoval.

Lepota...precej dolgo sem rabil da sem odkril da lepota nikakor in nikoli ni vse...saj je lepo namočiti svojo žlico v najslajši med, ampak človek mora ohraniti tudi dostojanstvo pravega moiškega in imeti ob sebi žensko ki VE kaj hoče,ne?

G




 Rak Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od EAGLE-1Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 11:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Maj, 2004 19:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

palčka...kaj pa kosmata rit in hrbet...a to ni sexy?

Ah IGL-1...ni bilo tako vprašanje,temveč pa,da poveš samo kaj ti je FIZIčNO všeč,kako naj bi zgledala ženska ... če bi si jo lahko naročil na e-bayu recimo!?
Sej vsi vemo,da more bit v vseh pogledih ql,ne samo fizično,samo jz sm vprašu samo ideal (kokr je to pač možno) po videzu! Sej ni težko a ne?




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 53
Pridružen/-a: 21:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pet 21 Maj, 2004 07:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
palčka...kaj pa kosmata rit in hrbet...a to ni sexy?


bljakkkkkkkkkkkkkkk Rolling Eyes




Tole mal izven ....ampak copy paste pa dela ....



Idealen moški ali kako izgleda seznam, ki ga ženska pričakuje :


Originalni seznam (sestavljen pri starosti 22 let)

Dobro izgleda
šarmanten
finančno neodvisen
odličen poslušalec
inteligenten
v odlični kondiciji
se dobro oblači
ceni lepe stvari
pripravlja prijetna presenečenja
je fantastičen in romantičen ljubimec


Predelan seznam (sestavljen pri starosti 32 let)

Kar v redu izgleda (ima vsaj nekaj las na glavi)
mi odpre vrata in pridrži plašč
ima vsaj toliko denarja, da me povabi na večerjo
več posluša kot govori
se smeje mojim vicom
brez težav nosi vrečke z nakupov
poseduje vsaj eno kravato
ceni domače kosilo
se spomni na moj rojstni dan in obletnice
je vsaj enkrat na teden romantičen


Predelan seznam (sestavljen pri starosti 42 let)

Ni preveč zoprn (tudi pleša je v redu)
ne odpelje, še preden se vsedem v avto
stalno zaposlen (ampak ne z basanjem s hrano)
prikimava, medtem ko govorim
se spomni vsaj to, kako se vici, ki jih pripoveduje, končajo
je v takšni kondiciji, da je sposoben pomagati pri opremljanju in obnovi stanovanja
nosi srajco, ki pokrije trebuh
ve, da šampanjec odpreš z odpiračem
spusti pokrov od stranišne školjke
se ob koncu tedna večinoma še obrije



Predelan seznam (sestavljen pri starosti 52 let)


Si redno striže dlake v ušesih in nosu
V javnosti ne riga in se ne praska po svojih intimni organih
si ne sposoja denarja kar naprej
ne zaspi, takoj ko spregovorim
istih vicev ne pripoveduje prepogosto takoj enega za drugim
ima takšno kondicijo, da lahko ob koncu tedna občasno vstane s kavča
večinoma nosi na levi in desni nogi nogavice iste barve, ter si občasno zamenja spodnje perilo
pohvali doma pripravljeno večerjo, ko jo je na kavču pred TV
občasno se spomni, kako mi je ime
občasno se obrije tudi v soboto in nedeljo



Predelan seznam (sestavljen pri starosti 62 let)


majhni otroci ne bežijo v grozi, ko ga zagledajo
se spomni, kje se nahaja kopalnica
stroški njegovega vzdrževanja so nizki
smrči čisto malo
se še spomni, zakaj se ravno smeje
ima tako kondicijo, da lahko še sam stoji
se zna obleči v še kaj drugega kot domačo haljo
rad je mehko kuhano
se spomni, kam je odložil zobe
se spomni, da je konec tedna




Predelan seznam (sestavljen pri starosti 72 let)



diha
pocilja straniščno školjko


To sam dokaz, da se z leti vse bolj in bolj spreminjamo in da kar cenimo danes, nam čez leta niti ni več tako zelo pomembno....




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 mity
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 53
Pridružen/-a: 16:31, 26-Feb-2004
objave: 877
Teme: 26
Kraj: Ljubljana
13807.0 kinta/e
102.0 šold/e
63.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 21 Maj, 2004 07:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ankh, Decesare rules !!!!
Pokličunga.....imas dober okus, moram priznat....
Drgac pa..kaj vem...jaz nimam tako fiksnih predstav....me pa mika recimo tko....kaksna sladka zenskica...kaka ammm..taka...cimetova cokolada..Wink




Èe zliješ žlico gnojnice v sod vina - dobiš gnojnico!
Èe zliješ žlico vina v sod gnojnice - dobiš gnojnico!


 Ribi Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od mityPošlji zasebno sporočilo
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 17:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: Pet 21 Maj, 2004 07:24     Naslov sporočila:  Re: Po videzu idealn partner? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

poslus bejb... kaj ce b mene ozenu???

rudece lase do ramen :shock: lih pofarbala sm si jih v nedeljo... drgac mam pa take barve k tele frcafele na slikah... ej pa do ramen jih mam... uzen meeeeeeeeeeee :kss

oky ma.... nimam te mere... sm majhn krumper proti telim... ampak vsejen me uzen a prou objemèek

ammmm joske... no... ce ti kaksna kosarkaska zoga slucajn lih ne pase lepo v dlan... bodo tud lih taprave zate... se prav me bos uzenu ane ane sexata

kr zment se pejt na obcino a prou pušèica gor




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

96740 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4295s ][ Queries: 37 (0.0783s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.