Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 LadyNera
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 44
Pridružen/-a: 0:47, 10-Dec-2003
objave: 171
Teme: 4
Kraj: Primorska
3965.5 kinta/e
2.0 šold/e
7.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 05 Jun, 2004 17:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Poklicunga...ma nisem brala vsega. Pa tud moj post se ni nanasal na uvodnega.

Drugace pa...kaj pa vem...moj idealn...huh...v bistvu skorda nimam pojma kaksn nej bi bil. Nej bo...temnih las, temnih oci. Solidna postava...ne s vampom ali kasn zavaljen, niti ne suh kot palicnjak. To je pa tud vse kar vem. S tem se v bistvu niti ne ubadam.

LP




...An velik strup se stavi v mejhne flase...


 škorpijon Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od LadyNeraPošlji zasebno sporočilo
 pikica
Neznanka
Neznanka


Starost: 44
Pridružen/-a: 20:05, 09-Avg-2004
objave: 49
Teme: 4
Kraj: LJ.
1083.6 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 12 Sep, 2004 09:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ahoj...
Ceprav moj ideal že nekako poznas ti še enkrat povem:
velik nad 185, temen, rjave oči, rjavi lasje, nabit, poroaščen po prsih, športnik, intelektualec, po možnosti zaposlen s faksom in začetkom magisterija...No ja..pa še kaj bi se našlo...recimo, da ima v glavi vse pošlihtano, da ima visoke cilje, da je urejen in ve kaj hoče od življenja in kako bo to dobil...torej hočem odločnega, urejenega dečka, ki pa mora še dobro zgledati.
ha ha ha !!!

hej,ves...te tvoje deklce, ki si proložil slike so sicer res lusne, ampak čisto shirane!!! Razz

Aja...pa ko so nejde moj ideal...lahko poklice!!!
ha ha ha

no ja...itak mislim, da ga ni! Sad




 Tehtnica Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od pikicaPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 12 Sep, 2004 13:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pikica, lepo da si nodločna, kar se tiče idealov, čeprav je ponavadi treba potem vsen kak kompromis sklent. Ampak važno je, da je ta prav za tvoje srce in oči.

Idealke od Pokličunga so pa res mal shirane ja!




   
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Ned 12 Sep, 2004 14:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

joj poklicunga... keira knightly?! slab okus to... druge dve sta miljonkrat bols Cool
idealn tip... nad 185, plave oke, plesast al pa vsaj blont, d ma take fajn roke, d te mas filing d te tip drzi ko te prime... am ne presuh ne predebu, se prav lih prov... smeh tko nekak. takle k tale spodi... k tole sliko vidm se mi bivsga zlusta Razz najlepse roke in noge na svetu ach ja... to so bli cajti




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Ned 12 Sep, 2004 15:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

dodajam freddieja ljungberga... on je idealka :evil (za tiste ki ne veste, je fuzbaler pr arsenalu) pa sved (kar je tud dodatna stvar pr idealnem tipu) Razz uno prej je pa benno fuhrmann, nemski igralec




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 13 Sep, 2004 09:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nč niso shirane,glih prave so. Mah...

sapramish....noben od teh dven ni ne plešast ne blond. hmmmmmmm...




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 13 Sep, 2004 10:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ljungberg je blond pa plesa se mu tud dela širok smeh




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 13 Sep, 2004 13:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

čist tko informativno vprašanje,ki to v bistvu ni.

Zanč en dan sm se neki pogovarju z eno deklco in mi je rekla,da sm full drobcan.Sam smejat sm se začel hehe...

A sem lahko drobcen,glede na to,da sem 188 cm visok in imam okoli 88kg. Je možno,da me deklca (ki ima manj kot 50kg) označi kot drobnega?

Sam enostavno nisem mogel narediti drugega,kot :shock: Laughing




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 13 Sep, 2004 13:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

moj idealen partner? ne vem, če sem že odgovoril na to vprašanje. 180cm, 60kg, mere 90-60-90, prsi 75d ali e, temnih dolgih las, svetlih, po možnosti sivih oči, ne preveč temne polti, prej blede kot zagorele, nafitnesiranega telesa. pač taka ženska, ki bi tudi mene gnala k športanju in zdravemu načinu življenja, h kateremu se zopet vračam.

vsa čas sapramish. sem goreč gunner, navijač arsenala.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 pikica
Neznanka
Neznanka


Starost: 44
Pridružen/-a: 20:05, 09-Avg-2004
objave: 49
Teme: 4
Kraj: LJ.
1083.6 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 13 Sep, 2004 13:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

čist tko Pokličunga...
midva dobr veva, kaj in kako je bilo..
žal... te res ni ne vem koliko,
to kar priznaj...
o kaki hudi nabitosti ni ne duha ne sluha...
sicer sej ne , da bi to rabila...
samo mi gre na živce, ko moški hočejo, da je deklca taka pa taka..
sami pa niso boh ve kaj...
sam tolk, da pojasnim zadevo...
sej drgač si pa ful ok fant!nasmeh




 Tehtnica Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od pikicaPošlji zasebno sporočilo
 Zlobko
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 13 Sep, 2004 13:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hahaha....evo identifikacije...




   
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 13 Sep, 2004 13:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pikica, moram malo obranit pokličungo. saj tudi sam pišem o hudi bejbi, pa sem v bistvu grd zavampan pleško in me nobena taka ne mara. sicer pa je to tema, v kateri pišemo o idealni partnerki.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 pikica
Neznanka
Neznanka


Starost: 44
Pridružen/-a: 20:05, 09-Avg-2004
objave: 49
Teme: 4
Kraj: LJ.
1083.6 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 13 Sep, 2004 17:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

oh...sej ni panike...
sam kdaj boste fantje dojeli, da, če ti partner po videzu ugaja - in je po vaše "po videzu idealen parrtner!, da to še ne pomeni, da skupi funkcionirata tako kot je treba - oziroma, da ponavadi videz itak ne igra take vloge.
Res pa je, da sem tudi sama zelo zahtevna do videza mojega fanta - mi je pa bolj kot mere pomemben karakter in to, da sem jaz njemu všeč taka kot sem in mi to tudi pokaže!!!




 Tehtnica Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od pikicaPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 13 Sep, 2004 17:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pikica, vse lepo in prav, da misliš praktično, toda ta tema je teoretična. ne govorimo o karakternih značilnostih ampak o videzu.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 13 Sep, 2004 20:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kot je že ankh napisal...tema je teoretična in če si si prebrala prvi post oz. začetek teme,si lahko videla,kako je ta tema mišljena.

Govora naj bi bilo IZKJLUčNO SAMO o videzu.
Napisano je celo nekako v smislu..."če bi bil partner oh in sploh po karakterju in pameti,kako bi zgledal tak partner v teoriji oz. sanjah" -> neki tazga no.

Sej glede tega,kar si napisala,da je pomembno se pa itaq vsi strinjamo,tko da....




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97369 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 1.8047s ][ Queries: 37 (0.9730s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.