Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 prue
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 26 Maj, 2004 00:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
To lahko popraviš zdj edino še,če si podobna kaki od unih,ki sem jih pokazal v topicu "Idealn partner..."
Laughing Sej to je ta topic. Pa še tko ti ves čas govori, da je podobna unim. Laughing
Jst ne vem, kaj se je tok braniš. Laughing

No, jaz pa nimam glih enih strogih kriterijev za ideal po videzu. Sem opazla, da se zlo razlikuje... No sam to pa zihr vem, da mi po vsej verjetnosti ne bo všeč nekdo, ki je majhen ali pa kakšne bradice tud ne.
Pa mogoče imam en rahel fetiš.. na popolnoma črne lase.

lp




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 26 Maj, 2004 08:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Prue pol pa še dobr, da smo frizerji na svetu, da ti bomo fetiš izpolnil




   
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: čet 27 Maj, 2004 14:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja pruuueee navijaj zameeeee... hehe

palci se ne bom tko hitr oddala...

poklick... smvedva da bos men dal minus k sm si vzela rezervo... kaj cm pa druzga, k si tok zbircn ane ane... se prav da sm prav nardila...

ce sm tistim tepkam pa podobna pa... ju nevr nou...

sm mislila da si bl za hec... bimbo... kaj pa je to kj tazga se virtulan ozent... je virtualna locitev tud velik bl enostavna... a se me tok bojis haha.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 27 Maj, 2004 22:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kdo bo pa priča??




   
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 27 Maj, 2004 23:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

loh sm jst, k sm glih mojga bratca poroču pred slabimi 14 dnevi...




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 08:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jagoda Napisal/a:
Kdo bo pa priča??


ankh Napisal/a:
loh sm jst, k sm glih mojga bratca poroču pred slabimi 14 dnevi...


Kdo se bo pa poroču?
A loh tud jz pridm na poroko,k je full dobr na porokah?? Full rd hodm na poroke!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 10:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Dej se finga delat, sej veš da vsi o teb govorimo, k se bo čeryka prelomila tok se ogol tebe suka ti pa nič!




   
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 11:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

trenutek resnosti in čutnosti. čerikino srce je s smrtjo njene mame ostalo v sloveniji. kdo bi ga lahko negoval bolje od slovenskega fanta?




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 11:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sej se ne delam finga,sam ne spomnm,da bi kdaj zaprosu za roko,al pa da bi privolil v poroko...




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 11:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh Napisal/a:
trenutek resnosti in čutnosti. čerikino srce je s smrtjo njene mame ostalo v sloveniji. kdo bi ga lahko negoval bolje od slovenskega fanta?


kuko ankhc ve rožice dam kaj je men vsec...


ej poklick... nc skrbet... sj t nc nism hotla... sm sam mislila, da se bos znal tud ti mal pohecat pa zgleda da ni ratal... nc bat, sj te bom zj pr mer pustila... da si ne bos domisljal da te jagam haha... ma ni men tega treba... sorry ce s mel kaksnih nocnih mor zarad mene zadnje dni... sj bo bolj ane ane




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 12:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ah...pa glih sm počas začel razmišlat o ponudbi,zdj si jo pa umaknkla....ah...

Ne ne,nočnih mor pa nism mel,sm kr lepo sladko spančku.

Pol pa men govorijo,da se zmer prehit predam.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: Sob 29 Maj, 2004 01:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
Ah...pa glih sm počas začel razmišlat o ponudbi,zdj si jo pa umaknkla....ah.



nc ti ne verjamem... zdej si upas tko govort k sm ti ze dala kosaro... nc... prepozn si... ni poti nazaj...

pridn bit a prou




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 29 Maj, 2004 15:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

As you wish my lady!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 LadyNera
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 44
Pridružen/-a: 0:47, 10-Dec-2003
objave: 171
Teme: 4
Kraj: Primorska
3965.5 kinta/e
2.0 šold/e
7.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 03 Jun, 2004 21:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Se bom vzdrzala komentarja. Ni vse zlato kar se sveti. Se posebi ce na koncu odkrijes da ima perje v glavi. Twisted Evil

LP




...An velik strup se stavi v mejhne flase...


 škorpijon Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od LadyNeraPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 03 Jun, 2004 23:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

aaaaaaaaaa.....

Nera,a si sploh brala kj?

čE bi blo vse idealno v glavi in duši,srcu...povsod,kar si loh zmisliš...kako bi taka oseba IZGLEDALA?

Samo videz sm vprašu,nič drugega!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97368 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2603s ][ Queries: 37 (0.0921s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.