Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Maj, 2004 13:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pa ne sam par let skupnega lajfa ampak tud taprav filing za to, da bi ostal skupi.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 25 Maj, 2004 00:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Se strinjam.
Shajtana, ja un ta blond je Duncn, a ni dobr noooo???
Pokličunga, sej tisti k sem jih jaz naštela, majo vsi dobre geštele. To, kok je pa tip lih prou nabildan, je pa tok relativno, da je težko določit, do kje je še lepo. Men je všeč, da se mal vid izdelan prsni koš( to mi je ibr sexy), rame in roke. Sam res tist, da ni sama kita, ampak, da je lepo oblikovan ta del telesa. Je pa tuki še ritka , k je nadnaravno sexy, če je lepo izbočena in napeta.




   
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: Tor 25 Maj, 2004 01:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
Ker pač ni vse v videzu!

Samo za po¤¤¤¤¤ je videz dost,sam za kj več pa pač ne.za ženst pa sploh ne...za to je treba par let "skupnga lajfa" pa tko...


popa pjva zdej skup zivet...




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 25 Maj, 2004 07:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pokličunga, cherryka je luštkana bejbika. dej spoki kufre pa se used v tvoj mobille pa pejt u berlin se mal žent pa to.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 25 Maj, 2004 09:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jagoda...zakaj pa ti mene kle opisuješ,ko omejaš,kaj je sexy? ;o)

ankh...nimam mobilla,tko da ne morm it...

cherry...pa bi hotla met tipa,ki je revn k crkvena miš in zato nikol ne dobi fu¤¤¤¤ in zaradi tega posledično niti nima izkušenj,da bi lahko eno žensko primerno zadovoljil?




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 25 Maj, 2004 09:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sej sem ti sam podrobneje opisala, kok sklesan telešček mi je všeč. če sem pa opis ujela s tvojim geštelom pa ne vem, k nisem še mela priložnosti videt tvojih golih izklesanin. če je tko, mi lohk rewčeš hvala za kompliment.




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 25 Maj, 2004 10:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hvala za kompliment hehehe




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 25 Maj, 2004 12:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No vidš sej štekaš če hočeš. Sem vedla da bo se neki kvalitetnga s tebe hahahahaha




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 25 Maj, 2004 12:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Oh ja..kvaliteta pa kr seka od mene na vse strani,sam je dost neopazna,ker se ne hvalim dost,tko kot ostalo dobro blago,ki se samo hmvali...mogoče pa zato ne dobim fu¤¤¤¤?!?




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Tor 25 Maj, 2004 12:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Še zmer nis dubu??????
Pa tale tema je že kr neki dni kle gor .....
Matr dej se mal zamisl......sej nis ne grd pa ne preveč tečka.....




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 25 Maj, 2004 13:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jah...nimam dnarja,niti nism kurbir,tko da pogorim na celi črti!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 25 Maj, 2004 20:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pa sej to, da nis kurbir, najbl pali. To da nis pun keša, se pa da odlično skrit za tok časa, dokler bejbi ne ugotovi, da si še marskej veš, kokr visok športni tip.




   
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: Tor 25 Maj, 2004 20:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
jagoda...zakaj pa ti mene kle opisuješ,ko omejaš,kaj je sexy? ;o)

ankh...nimam mobilla,tko da ne morm it...

cherry...pa bi hotla met tipa,ki je revn k crkvena miš in zato nikol ne dobi fu¤¤¤¤ in zaradi tega posledično niti nima izkušenj,da bi lahko eno žensko primerno zadovoljil?


revna sm tud jst tko da sm navajena skromn zivet, f**** si sigurn ze vec k jst, tko da b me lahk se kj naucil... zadovoljil b me pa ze k nism zahtevna, le samo nepotesena, hahaha...

tko da navaliiiiiiiiiiiii...

ankhc... ce me pa un ne bo hotel... pa ce sm ti tok vsec pa TI mene dej... ce si bolj mobiln k on... hahaha

pjta dirkat do berlina... prvi dubi nagrado.

sam da mu ne bo zal, k ni taka kot je pricakoval.

cmokje obema a prou pomežik




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 25 Maj, 2004 22:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Že v redu no...recimo!

To da si revna je bad,ker sm jz tud in to nekak nebi šlo...jz računam na to,da bom dobu deklco,k ma več k jz,tko da bo nekak šlo -

To,da si neizkušena je bad,ker sm jz tud in bi blo pol bl borring,edino,če rada gledaš www.povej.netče in posnemaš po njih,tko da bi loh mal skp se učila in eksperimentirala,kar je pa VELIK +

Nepotešena? To pa ja! ++

To,da si že v naprej pedenaš rezervo je -

Da bi dirkala? No,kle pa itaq takoj zvisim,ker pač nimam s čim dirkat kot z nogam,ki so pa trenutno itaq čist v podnu,ker mam totalno zjeban kolen,tko da kle --

če se mi kolen poštima (upam,da ne bo potrebna operacija za to),pol bova itaq z akno špilala basket in bi lahko bila to pol nagrada,namest,da bi dirkala. No,ker vem,da bi/bom zmagu je to pol +

No in če sm prov seštel te znakce mislim,da prideš glih na ničlo ( 0 ) kar niti ni kj preveč dobr in ni to,kar bi si jaz želel. To lahko popraviš zdj edino še,če si podobna kaki od unih,ki sem jih pokazal v topicu "Idealn partner..."




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Tor 25 Maj, 2004 22:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Skratka Cherry...nimaš šans.....nasmeh




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.9596s ][ Queries: 37 (0.4079s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.