Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 mity
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 53
Pridružen/-a: 17:31, 26-Feb-2004
objave: 877
Teme: 26
Kraj: Ljubljana
13807.0 kinta/e
102.0 šold/e
63.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 21 Maj, 2004 09:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hmmm...men majo indijke prevec "dolge" obraze, pa prevec "frjolcaste" ustnice... Govorim bolj o kakem rahlo ,rahlo ciganskem genetskem ozadju npr...




Èe zliješ žlico gnojnice v sod vina - dobiš gnojnico!
Èe zliješ žlico vina v sod gnojnice - dobiš gnojnico!


 Ribi Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od mityPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 21 Maj, 2004 10:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ah, folk! lepi, simetrični ljudje majo to napako, da so itaq vsi skurbani in ne znajo fu¤¤¤¤. povejte mi, kdo se lahko brani številnih fu¤¤¤¤ komplimentov in zalivanja njihove vedno suhe samozavesti?

poznam cca. ducat res lepih ljudi. vezani ali ne, vedno so skurbani. hvala ku¤¤¤¤¤, da sem nesimetričen, in da dobim fu¤¤¤¤ enkrat na let.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



Nazadnje urejal/a ankh Pet 21 Maj, 2004 10:14; skupaj popravljeno 1 krat


 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 21 Maj, 2004 10:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Shajtana Napisal/a:
Poklicunga kok ti nenatanco beres: Mity je napisu avtohtona ljubljanska sorta ti si prsu pa do Indije. pomežik


Ne ne...jz sm kr dost natančno prebral,sa mi ni blo jasn,kam točno je cilu,pa sm pol kr za Indijke napisu,k se mi zdijo pač dokaj lepe ženske.

Admin...a ne vidš,da je zadovoljna sam,če vleče muska na jug...še od Agropopa se je spomnla samo na en komad,k kao vleče na jug...




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 21 Maj, 2004 10:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Poklicunga kaj cs..drgac pa verjem da poznam od agropopa se mrskej..ker sm pac taka da en komad sam 2x slism pa ga znam ze na pamet..juzen , slovenski , angleski..nima veze.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 21 Maj, 2004 10:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh Napisal/a:
poznam cca. ducat res lepih ljudi. vezani ali ne, vedno so skurbani. hvala ku¤¤¤¤¤, da sem nesimetričen, in da dobim fu¤¤¤¤ enkrat na let.


Veš kaj ... jz nism pa prov nč skurban!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 21 Maj, 2004 10:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mity Napisal/a:
Hmmm...men majo indijke prevec "dolge" obraze, pa prevec "frjolcaste" ustnice... Govorim bolj o kakem rahlo ,rahlo ciganskem genetskem ozadju npr...



kolega,
dobro je, če ima dekle veliko in mehko spodnjo ustnico ter jezik, poln hrapavih burbončic.

šifra: oboževalec položaja 69.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 21 Maj, 2004 10:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
ankh Napisal/a:
poznam cca. ducat res lepih ljudi. vezani ali ne, vedno so skurbani. hvala ku¤¤¤¤¤, da sem nesimetričen, in da dobim fu¤¤¤¤ enkrat na let.


Veš kaj ... jz nism pa prov nč skurban!



welcome to the club, ugly dude!




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 22 Maj, 2004 17:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Yea yea...i know u want me!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 23 Maj, 2004 22:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Men idealni moški je za pogledat Brad Pitt, Duncan iz skupine Blue, kar se tiče svetlih. Od temnih mi je všeč nov svež obraz na filemskih platnih Orlando Bloom- to so res taki baby face tipčki, ampak se mi tak look dopade zelo. Potem je pa še drug stil moškega, ki se ne branim pogleda nanj, šarmantni George Cloony, Kevin Costner, Mel Gipson in da sploh ne govorim o Bruceu Willisu(upam da sem use prav napisala, v nasprotnem prim. oprostite).
Vse kar sem naštela so znane osebnosti, ker v resničnem življenju si ob sebi ne predstavljam takega tipa, ker so mi druge stvari bolj pomembne, a o teh tu v tej temi ne govorimo.




   
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Maj, 2004 08:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A Duncan je un blond? No ce je se pridruzujem mnenju da je hud...sam je tko ze prov prevec lep in itaq samo za gledat k ce se ga dotaknes mu itaq frizuro pa make-up unics. pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Maj, 2004 09:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

LOL

Sam a vi deklce gledate sam faco al kaj,postave pa nč al kako?

Ja no,večina vas itaq govori,da ne marate nekih "nabitih" tipov pa tko,ko pa na plaži šeta kak nabit tip,pa vse ženske tok obrača,da je kr konc...tipični dokaz za...misli eno,govori drugo,dela tretje.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Maj, 2004 09:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ce si ti spoznal eno zensko to se ne pomen da vela za vse..tko kt vi pi¤¤¤¤¤ ce zenska rece da ste vsi prasci. Tko da przanes nm s tem.

Pac men res niso vsec ful nabiti tipi...cist vsi keri so mi bli do zdej tko res ful so bli suhi, sj so bli misicasti k tipi ste itraq misicasti ful bl..ampak ne tko fitness misicasti.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Maj, 2004 09:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne govorim jz zdj o bilderjih,k ti so res grdi,ampak o tipih,ki pač hodjo na fitnes,pa se jim pač mal bl vidjo mišice,kot ostalim.

Drugač pa to ne govorim samo zaradi ene ženske ampak kr zarad ene 10ih,ki sm pri njih to vidu,slišu,opazu...




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Maj, 2004 11:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

poklick... zakaj me noces zent ce sm pa po videzu skor taka k tele bejbe no.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Maj, 2004 11:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ker pač ni vse v videzu!

Samo za po¤¤¤¤¤ je videz dost,sam za kj več pa pač ne.za ženst pa sploh ne...za to je treba par let "skupnga lajfa" pa tko...




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97368 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4582s ][ Queries: 37 (0.1837s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.