Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Mar, 2004 13:16     Naslov sporočila:  Zaljubljeni? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Se ljudje (po večini) zaljubljamo samo v najstniških letih?

Sama mislim da tisti ki so bolj realni, ki stojijo bolj z nogami na tleh, da se preprosto ne zaljubljajo več - ko so enkrat dali že nekaj skozi v ljubezni.

Ko smo najstniki se zaljubljamo, ne vemo na pasti v zvezah, na življenje in ljubezen gledamo čisto iz drugega zornega kota. Takrat gledamo predvsem na privlačnost parnerja, na njegovo lepoto - bolj plehki smo.

Ko damo že nekaj ljubezni čez, ko damo nekaj življenja čez dojamemo da ni vse v lepoti in da je za zvezo pomembno veliko, veliko več. Na ljubezen in življenje gledamo z drugačnimi očmi. Gledamo na dobre strani partnerja, na stvari ki so nam pomembne, na čustvenost, zaupanje, pogovore, prijateljstvo s partnerjem...

Se mi zdi da se ne zaljubljamo več, da ne izgubljamo glave tako kot v najstniških letih, da se znamo oddalit in trezno razmislit o nekem človeku: ali je to to ali ni.

Se mi zdi da se z leti sploh ne znamo več zaljubit ampak čutimo nekaj povsem drugega: naklonjenost, iste poglede na svet, prijaznost, spoštovanje, prijateljstvo...i.t.d... In to ni zaljubljenost.

Hm... vaša mnenja?




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Mar, 2004 13:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

V bistvu ne wem...mene je na primer najbolj usekalo glih zdj..pri 21ih..res pa je da se vedno nism dala skozi ful vez pa tko..tko da mogoce sm se vedno nerealna in sanjam.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Mar, 2004 13:26     Naslov sporočila:  Re: Zaljubljeni? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:
Se mi zdi da se z leti sploh ne znamo več zaljubit ampak čutimo nekaj povsem drugega: naklonjenost, iste poglede na svet, prijaznost, spoštovanje, prijateljstvo...i.t.d... In to ni zaljubljenost.


No,predno sem prišel do tega odstavka sem hotel točno to napisat!

Dodal bi še,da je najbrž zravn še malo strah pred lastnimi čustvi in potencialni prizadetosti.Enostavno je bil človek že 10X v lifu močno prizadet in noče bit še 1X in zato sam sebi enostavno ne pusti se zaljubiti.Se drži nazaj.

Pomoje je še kj tazga zravn.





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Mar, 2004 13:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Po pravici .....NE UPAM SE ZALJUBIT.....enostavno povedano, strah me je tega, da bom nekak odvisna od njegovih telefonskih klicev in trenutkov, ki bi jih on namenil meni.
Nočem da zaljubljenost kroji moje življenje , raje se odločim počasi in s pametjo. Še posebej ker sem samo v kompletu ...s sinom.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Mar, 2004 14:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Palcica morm rect da to ful spostujem.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Mar, 2004 14:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

palčica Napisal/a:
Po pravici .....NE UPAM SE ZALJUBIT.....enostavno povedano, strah me je tega, da bom nekak odvisna od njegovih telefonskih klicev in trenutkov, ki bi jih on namenil meni.
Nočem da zaljubljenost kroji moje življenje , raje se odločim počasi in s pametjo. Še posebej ker sem samo v kompletu ...s sinom.

pretvarjanje že na začetku uniči vse in se potem nikol ne razvije iz tega tisto najboljše, kar bi se moralo.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Mar, 2004 14:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No sej o tem,kar je palčica povedala sm jz govoru.





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Mar, 2004 14:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Admin ? Pretvarjanje ?? Zakaj že ?

Samo rada razmislim o teh stvareh, enkrat sem se že odločala iz zaljubljenosti.....




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Mar, 2004 14:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz sem se najbolj noro in divje in ljubeče zaljubil pri mojih 27 letih.

In še enkrat bi šel v to, brez pomislekov. To pa zato, ker je tako lepo biti zaljubljen. Enostavno verjamem v "pravo zaljubljenost na pravem mestu".
Se pa ne zaljubljam kar povprek iz dneva v dan.
V tem življenju sem se do zdaj zaljubil dvakrat.

Je pa res, da je zaljubljenost vedno drugačna. Vedno je kaj novega, drugega kar te pritegne, privlači.

Nočem se omejevati zaradi strahu. Svoje občutke in čustva preveč cenim, da bi se jim izmikal, jih zatajil.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Mar, 2004 15:00     Naslov sporočila:  Re: Zaljubljeni? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jaz pa mislim... da clovek zaljubljenosti ne more kontrolirat... ali se mu ali ne naredi cmok v grlu, ko zagleda primerno osebo... ali mu priskakuje srcek ali ne... puding kolena itn... in to se lahko zgodi veckrat v zivljenju, tudi v starejsih let... vsaj slisala sem tako...

ljubiti pa ni mozno velikokrat... morda enkrat in edinkrat v mlajsih let in ce je v starejsih nekdo sam ostal in imel sreco, morda tudi v zrelejsih let ponovno.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Mar, 2004 15:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Admin Napisal/a:
palčica Napisal/a:
Po pravici .....NE UPAM SE ZALJUBIT.....enostavno povedano, strah me je tega, da bom nekak odvisna od njegovih telefonskih klicev in trenutkov, ki bi jih on namenil meni.
Nočem da zaljubljenost kroji moje življenje , raje se odločim počasi in s pametjo. Še posebej ker sem samo v kompletu ...s sinom.

pretvarjanje že na začetku uniči vse in se potem nikol ne razvije iz tega tisto najboljše, kar bi se moralo.


Admin, zakaj pretvarjanje? Kaj pa če čustva niso obojestranska? Pol si pa spet tam, kjer si bil in spet boli in trga!

Jaz pravim, da naj deluje nekako oboje...po domače povedano; srček in razum...kar je spet težko. Da pa se!

Naya...tisto v najstniških letij je ena živa zatrapanost...ali pa rečmo - z glavo skozi zid.
Ljubezni in ljubiti se naučiš kasneje, ko premagaš zgornjo stopnjo.




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Mar, 2004 15:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:

Ljubezni in ljubiti se naučiš kasneje, ko premagaš zgornjo stopnjo.

Ki jo eni težko!




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Mar, 2004 15:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tudi res.




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Mar, 2004 15:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

EnigmA Napisal/a:
Admin Napisal/a:
palčica Napisal/a:
Po pravici .....NE UPAM SE ZALJUBIT.....enostavno povedano, strah me je tega, da bom nekak odvisna od njegovih telefonskih klicev in trenutkov, ki bi jih on namenil meni.
Nočem da zaljubljenost kroji moje življenje , raje se odločim počasi in s pametjo. Še posebej ker sem samo v kompletu ...s sinom.

pretvarjanje že na začetku uniči vse in se potem nikol ne razvije iz tega tisto najboljše, kar bi se moralo.


Admin, zakaj pretvarjanje? Kaj pa če čustva niso obojestranska? Pol si pa spet tam, kjer si bil in spet boli in trga!

Jaz pravim, da naj deluje nekako oboje...po domače povedano; srček in razum...kar je spet težko. Da pa se!

Naya...tisto v najstniških letij je ena živa zatrapanost...ali pa rečmo - z glavo skozi zid.
Ljubezni in ljubiti se naučiš kasneje, ko premagaš zgornjo stopnjo.


To je danes največji problem folka.
Nezaupanje drug drugemu, laganje in pretvarjanje, pa potem oseba ne more ugotoviti kdo si, ali pa celo, dobi napačen vtis in pobegne, čeprav ti je idealen partner.

Seveda je pretvarjanje, če zadržuješ čustva in ne pokažeš taka kot so.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Mar, 2004 15:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Res je. To je pretvarjanje in laganje samemu sebi!

In če do koga, sem najprej iskren do sebe.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97379 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.8042s ][ Queries: 41 (0.3230s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.