Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 22:01     Naslov sporočila:  novi maximalno dobri Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

admin Napisal/a:
ivan:"mati solzice!", mama:"prokleti smrkavec, po drva sem ti rekla da idi!!"

Kako angležu pojasniš slovenski pregovor" V sili hudič še muhe žre"? I FUCKED MY WIFE YESTERDAY!

Hej bejbi, a greva na pico pol pa fu¤¤¤¤? -[Klofuta]!!! -Kaj!? A nimas rada pice!?

Zakaj imajo moški občutek da sex traja dlje kot se zdi ženskam? Zato ker moški štejejo fehtanje že za predigro...

Tvoj horoskop za danes:PRIJATELJSTVO-zvezde se ti nasmihajo.LJUBEZEN-zvezde se ti nasmihajo.DENAR-zvezde se ti nasmihajo.SEX-zvezde crkujejo od smeha!

Volim kad me deres, skidas sve sa mene, slomis me na komade, lagano me lizes i grickas... Ovo nema veze sa Sexom, voli te tvoja Milka s keksom!

...i tako na kraju godine, u kojoj sam iskoristio 365 kondoma, ja ih sve skupa istopim i od toga napravim gume za auto i na njih napišem "GOOD YEAR" !

Kakšna je razlika med smrkljem in spermo?...Smrkelj lahko potegneš nazaj Sperme pa ne moreš!

A f¤¤¤¤¤š na prvem zmenko ? Ne ? Taj se pa vidiva jutri !!!

Kekec vprasa Mojco:Greva fu¤¤¤¤.Mojca odgovori;ne morem mi mamca ne pusti Kekec ji reče pi¤¤¤¤¤ ti materna a kapljice za oči sem ti pa lahko zrihtal

Vidis luno?Prstan bi naredil zate.Vids zvezde?Uhane bi naredil zate.Vidis planete?Ogrlico bi naredil zate...dobro, mi das fu¤¤¤¤ ali moram unicit celo vesolje!!

Punčka, ti dam bombonček, če mi luliko pokažeš? Deklica odgovori: Daj ti meni celo vrečko pa ti ga pofafam!

SIN:Oci,kako sem jz prisel na svet.OCI:Storklja te je prinesla SIN:a si mogu glih z storkljo fu¤¤¤¤

Po hitrem sexu:"ce bi vedo,da si nedolzna,bi si vzel vec casa" Ona:"Ce bi vedla,da mama vec casa,bi si slekla najlonke"




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 22:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hector Napisal/a:
RUTAR IN PIKA.

Fina dama vkoraka v Rutar center in se odpravi na oddelek s sedežnimi. Zagleda fantastičen kavč krasne barve, ki bi se prilegal v njeno dnevno in ko otipa alkartenast material jo ravno zvijejo vetrovi in enega glasno spusti. V zadregi se ozre naokoli, če je kdo njeno nerodnost opazil. Ravno se oddahne in zopet pogleda proti kavču, ko stopi pred njo trgovec. "Dober dan. S čim lahko ustrežemo gospa?" Gospa odgovori: "Ja tale kavč me zanima. Kakšna je pa cena?"
Prodajalec: "Gospa, se bojim, da ko ste že samo ob otipu materiala prdnila ,se boste, ko jo slišite ceno, usrala!"




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 22:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

admin Napisal/a:
Janez zeli zaposliti svojega sina, pa poklice starega prijatelja, visokega drzavnega uradnika: - "Janez pa sploh ni problema. Zaposlil ga bom v drzavni upravi. Place bo imel okrog 1.000.000 SIT pa nic ne bo rabil delat! "
- "Pa ves, jaz bi rad da on nekaj dela. Nekaj bolj skromnega."
- "Pa dobro, ga bom pa zaposlil kot direktorja v eni vredi firmi. Place bo imel okrog 750.000 SIT in nekaj malega bo moral tu in tam naredit."
- "Samo jaz bi rad da vseeno malo vec dela. Da se nekaj nauci."
- "Pa dobro. Te pa bo sef oddelka v tem podjetju. Imel bo okrog 350.000 SIT place in dosti bo moral delat."
- "Samo jaz bi rad da dobi nekaj bolj skromnega, da bo znal cenit."
- "Pa dobro. Povej kolko hoces da zasluzi."
- "Pa tam okrog 150.000 SIT za zacetek."
- " E dragi moj prijatelj. To pa ne gre. Za tako placo pa mora imet fakulteto!"




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 22:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

admin Napisal/a:
Na kraju skolske godine, dva studenta odu na neku zurku i naravno
>napiju
se
>tako da su sutradan zakasnili na ispit. Posto nisu preslisavali i bili
losi
>djaci, jedan od njih imao super ideju.
>
>Kad su stigli kod profesora on ih upita:
>- Pobogu, pa jel' ste zoravili da je bio ispit juce ?
>- Ne nismo, odgovori jedan od njih, znate imam baku nepokretnu, pa je
>juce pala...bili smo kod nje da joj pomognemo, pa dok smo je kupali,
>spremili kucu i sve to, naravno nismo bili uzeli nase stvari da
>studiramo jel'
nismo
>mislili da se tako dugo zadrzimo. Od umora smo zaspali kod nje i resili
>da krenemo ranije jutri da koliko toliko pogledamo knjige, medjutim
>guma je pukla na kolima i posto nismo imali pomocni tocak ni gumu u
>njoj, nismo mogli stici na vreme, eto zasto nismo bili tu.
>
>Profesor je lepo saslusao pricu i kaze:
>- Lepo je s vase strane, dacu vam jednu drugu sansu. Dodjite sutra u 9
>pa da ponovo polozite ispit.
>
>Klinci srecni sto su uspeli da ga zavrnu, dodju sutradan na ispit.
Profesor
>ih zamoli da sednu svako u razlicitu ucionicu, koja svaka ima jedan
>papir gde pise :
>
>
>ISPIT - samo jedno pitanje - Koja je guma pukla ?




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 22:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

admin Napisal/a:
Pride Ibrahim (Albanec) na mejo Kosovo/Srbija.
> Srbski carinik ga pogleda in vpraša: "Nešto za prijaviti?"
> I: "Ne, nimam ništa!"
> C: "Što imaš u gepecku?"
> I:" Samo jedan kaljkuljator!"
> C poglega avto in mu ukaže: "Otvori gepeck!"
> I ga odpre in v prtlajžniku zagleda carinik mitraljez.
> C: "Pa kakav ti je to kaljkuljator, bre???"
> I:" EEE, imam ja neke raćune da sredim!!"




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 22:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

admin Napisal/a:
Kaze ucenica profesorici:
- Napisala sam pjesmu o seksu.
- Dobro, da cujemo.
- Ustanem rano, idem u skolu, ucim, malo se igram, opet ucim, spavam i sve tako...
- I dobro, a gdje je tu seks? - pita profesorica
- Pjesma se zove "Jebes takav zivot"




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 22:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hector Napisal/a:
Cigan in doktor kupita sosednji parceli, obe iste velikosti. Doktor začne

gradit hišo, cigo ga pa posnema in začne gradit enako hišo, doktor položi

tlakovce, cigo položi tlakovce, doktor si omisli kovano ograjo, čez dva

dni so mojstri že pri cigotu in švasajo....

Po šestih mesecih stojita v ulici dve popolnoma identični hiši z

identično urejeno okolico. Doktor in cigo se srečata na ulici in vpraša doktor cigota:"



Čuj, kaj ti misliš koliko sta vredni najini hiši, če bi jih zdaj prodala?"

Cigo pa odgovori:"Tvoja 30, moja pa 60 milijonov!"

Doktor začudeno:"Zakaj je pa tvoja vredna enkrat več kot moja??"



Cigo:"hehe moja ima za soseda doktorja, tvoja pa cigana..."




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3504s ][ Queries: 37 (0.0998s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.