povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Okt, 2006 08:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

dandanes je to ful vaerjanta, k človk nima časa, da bi skos po družabnih prireditvah visel. Pa na take dejte greš loh u trenerki pa s kavico v roki. Jaz mislim, da so vsi komunikacijski kanali za izkoristit.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Okt, 2006 08:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja res je, ampak se mi zdi, da so ljudje postali velik manj socialni in komunikativni.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Okt, 2006 08:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Veš kva, sploh ne vem, če je to čist res. Res je, da mogoče ne grejo do ljudi v smislu "a bi hodila z mano", ampak a veš, to ne pomen, da se ne poslužujejo drugačnega načina komuniciranja. Komuniciraš lah tudi na neverbalen naèin med drugim.

Jaz osebno bi brez interneta popušila - cajt ko mam jaz cajt za se družit, ga drugi prebijejo v službi in ponavadi delam zvečer, ko grejo drugi na kavo.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Okt, 2006 08:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bossman Napisal/a:
Ma jst mam tuki obratn sistem, zaupam novi osebi popolnoma, če me zaj¤¤¤¤¤¤, adijo, nimam več kaj počet z tako osebo.
Ker v primeru, da se držiš nazaj in analiziraš osebo ali je vredna tvojega zaupanja, medtem, ti lahko ta oseba uide, ker pač se nisi pokazal v resnici kdo si!


Jaz mam tud sistem ala Boss, čeprav marsikdo reče da to ni ok, ker se pol zaj¤¤¤¤¤¤š pa jočeš. Vsaj jaz jočem no ampak raje tko ko pa da sem totalno nezaupljiv človk.

Drgač pa morem priznat, da se jaz tud malo sedaj zaljubljena prek neta, čeprav tega nikol ne načrtujem ampak kr pride samo od sebe. če bo pa v RL tud kaj od tega, bomo pa vidli, hmmm enkrat konc drugega tedna smeh




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Okt, 2006 08:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Eh sej to pa veljajo enaka pravila - za internet in za RL.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Okt, 2006 09:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Antigona Napisal/a:
Veš kva, sploh ne vem, če je to čist res. Res je, da mogoče ne grejo do ljudi v smislu "a bi hodila z mano", ampak a veš, to ne pomen, da se ne poslužujejo drugačnega načina komuniciranja. Komuniciraš lah tudi na neverbalen način med drugim.

Jaz osebno bi brez interneta popušila - cajt ko mam jaz cajt za se družit, ga drugi prebijejo v službi in ponavadi delam zvečer, ko grejo drugi na kavo.


kwa pol a s na pošt u službi al še ena medicinka?




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Okt, 2006 10:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zlobko Napisal/a:
Antigona Napisal/a:
Veš kva, sploh ne vem, če je to čist res. Res je, da mogoče ne grejo do ljudi v smislu "a bi hodila z mano", ampak a veš, to ne pomen, da se ne poslužujejo drugačnega načina komuniciranja. Komuniciraš lah tudi na neverbalen način med drugim.

Jaz osebno bi brez interneta popušila - cajt ko mam jaz cajt za se družit, ga drugi prebijejo v službi in ponavadi delam zvečer, ko grejo drugi na kavo.


kwa pol a s na pošt u službi al še ena medicinka?




LOL. Nisem ne...verjem, še marskej obstaja poleg teh dveh.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Okt, 2006 11:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mojsa Napisal/a:

Drgač pa morem priznat, da se jaz tud malo sedaj zaljubljena prek neta,


Hmmm zdej pa jst tega ne razumem najbolje.
Na blogu vzdihuješ za bivšim, s katerim si bila samo 3 tedne.... v naslednjem trenutku si pa rahlo zaljubljena preko neta??
Meni tole deluje rahlo zmedeno :nvem:




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Okt, 2006 11:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lucka Napisal/a:
Mojsa Napisal/a:

Drgač pa morem priznat, da se jaz tud malo sedaj zaljubljena prek neta,


Hmmm zdej pa jst tega ne razumem najbolje.
Na blogu vzdihuješ za bivšim, s katerim si bila samo 3 tedne.... v naslednjem trenutku si pa rahlo zaljubljena preko neta??
Meni tole deluje rahlo zmedeno :nvem:


Vem ja, saj sem jaz tudi zmedena. res je, še vzdihujem za bivšim, hkrati se zavedam da morem naprej. In v tem času sem se zelo navezala na tega z neta, ker pač rabiva oba trenutno neke vrste tolažbo. Želim si biti spet zaljubljena ne pa v tem bednem stanju, mogoče sama sebe silim, kaj vem trenutno samo vem da mi je lepo če mi kdo pošlje lupčke po smsu, kaj bo pa v real lifu bomo pa vidli kot sem rekla. Pa tud on ve, da nimam v glavi pošlihtano glede bivšega, tko da smo na čistem. Več pa ne znam razložit, bedna situacija vem.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Okt, 2006 12:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zanimivo, Mojsa, bikica po horoskopu, je trdna, z obema nogama na zemlji.
Mogoče pa si v podznaku riba....




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Okt, 2006 13:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

senior Napisal/a:
Zanimivo, Mojsa, bikica po horoskopu, je trdna, z obema nogama na zemlji.
Mogoče pa si v podznaku riba....


Saj jaz sem full trdna, kadar imam nekoga ob sebi, sem kr za ožent. hehe Prebolim pa stvari zelo težko to priznam. Pa trenutno sem se znašla v obdobju svojega življenja kjer še sama sebe presenečam, ampak vem da na koncu bom iz vsega tega šla še bolj trdna.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Okt, 2006 13:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja proces prebolevanaj je treba pač razumet, da to tako je in zadevo čimprej pospravit za sabo




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Okt, 2006 13:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:
Pa trenutno sem se znašla v obdobju svojega življenja kjer še sama sebe presenečam, ampak vem da na koncu bom iz vsega tega šla še bolj trdna.


To ti tudi iz srca želim, ker vem da boš zmogla...ja bikica, ni kaj, jih kar nekaj poznam, ki so zelo močne, tudi ti še boš..




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Okt, 2006 13:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bossman Napisal/a:
Ja proces prebolevanaj je treba pač razumet, da to tako je in zadevo čimprej pospravit za sabo


Saj se trudim. Hkrati pa pazim da v tem mojem procesu nebi bil še kdo drug prizadet. To je pa pravilo number one pr men, nočem da še kdo trpi, tko da je vsem vse jasno preden se z mano kaj zapletajo nasmeh




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98647 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3881s ][ Queries: 40 (0.0866s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.