Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 pikica
Neznanka
Neznanka


Starost: 44
Pridružen/-a: 20:05, 09-Avg-2004
objave: 49
Teme: 4
Kraj: LJ.
1083.6 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 26 Sep, 2004 09:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Uf...
nekako se strinjam z Jagodo (lep pozdrav - učni!)
Pa dodajam nekoč mojega srčka - sedaj samo še lep spomin -
MICHAEL JACKSON!




 Tehtnica Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od pikicaPošlji zasebno sporočilo
 Zlobko
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 26 Sep, 2004 10:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jorn Lande (Ark, Jorn, The Snakes, Masterplan...itd)
Pain Of Salvation - Švedska metal progresiva
AYREON
AtmosFear
Dream Evil

..............pa še bi lahko napisu kej, naj povem da poleg zgoraj omenjenih se v mojem tlačkosuku vrti še kakšen:

Wynton Marsalis, ASIA, Arena, Mägo De Oz, Brahms, Bach....etc.

evo tolk zaenkrat.




   
 TYGER
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 21:22, 06-Okt-2004
objave: 140
Teme: 14
Kraj: Maribor
3281.0 kinta/e
114.5 šold/e
185.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 09 Okt, 2004 21:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Michael Jackson- Barbika v človeški velikosti.
Ko sem bila še manjša (6 let mogoče 7) sem poslušala Michaela Jacksona, zdaj pa ne več.

Mislim, kaj je ta človek nardil iz sebe!!!!!!!! V neki reviji sem pred časom brala da mu je na enem od koncertov kos nosu odpadel.
Mislim....Cel je umetn. Zakaj je sploh šelna operacije. Aja.. Naj bi hotel bit podoben neki igralki al nekaj takega.
V glavnem, Michael Jackson je živ primerek lutke v trgovini za oblačila.




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od TYGERPošlji zasebno sporočilo
 pikica
Neznanka
Neznanka


Starost: 44
Pridružen/-a: 20:05, 09-Avg-2004
objave: 49
Teme: 4
Kraj: LJ.
1083.6 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 10 Okt, 2004 12:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ej miško oziroma miškica, dej se malo umiri - razumem, da si še mlado bitje, ampak malo spoštovanja pa vseeno pokaži. Kar se tiče Michaela in kaj se naredil iz sebe - to ni naša stvar, ampak njegova in samo njegovi razlogi so pomembni. Nihče nima pravice nikogar obsojati ali oceniti po videzu.
Dejstvo je, da je Michael naredil velik predor v glasbeni industriji, tako na področju glasbe, plesa kot spotov...
Tako...sedaj sem povedala svoje...najbolj pomembno pa se mi zdi, da se tu spoštujejo pravice vsakega človeka. Gre za osnovne človekove pravice in za to, da ta človek ni tu, da bi se branil... Kaj pa ti veš o njegovem življenju in o tem, kaj ga je pripreljalo do tega. Pa nikar mi ne vleči na dan tabloidov.
Tako dovolj naj bo pridiganja,
pač si me dokonca razp...
Vsem lep pozdrav.
PS: Enako velja za vse glas, skupine oz, vse ljudi na tem svetu!




 Tehtnica Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od pikicaPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Ned 10 Okt, 2004 14:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pikica potrjuje še eno moje pravilo več. če ženska ni nataknjena ponoči, je pa podnevi.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 10 Okt, 2004 14:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

V končni fazi, kaj pišejo tablodidi je znano, Pišejo neumnosti, zato da se prodajajo. Kaj je res, je drugo. Ampak v končni fazi, poslušam Jacksona, zato ker mi je všeč muska ne glede na to kaj je on.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Zlobko
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 10 Okt, 2004 18:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh Napisal/a:
pikica potrjuje še eno moje pravilo več. če ženska ni nataknjena ponoči, je pa podnevi.


Ja, bo že neki resnice na tem......




   
 TYGER
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 21:22, 06-Okt-2004
objave: 140
Teme: 14
Kraj: Maribor
3281.0 kinta/e
114.5 šold/e
185.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 10 Okt, 2004 19:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nisem rekla, da mi Michael Jackson ni dober kot pevec. Samo pravim kaj je nardil iz sebe. Pravim, da je bilo nekako škoda.
Drugače proti njemu nimam nič!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od TYGERPošlji zasebno sporočilo
 CHEETAH
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 17:15, 25-Sep-2004
objave: 139
Teme: 2

2123.8 kinta/e
8.8 šold/e
66.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 13 Okt, 2004 21:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz nimam ne dobrega, ne slabega mnenja o Michaelu Jacksonu. Ker to, kar se mu dogaja, mislim ko ga tožijo pa take mu res ne privoščim.
Včasih sem bila NORA na njegove pesmi, drugače se mi je zdel vedno čuden.




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od CHEETAHPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 13 Okt, 2004 21:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tudi meni se zdi veliko stvari prenapihnjenih in nimam pripomb čez njega, sploh pa ne čez njegovo glasbo.




   
 CHEETAH
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 17:15, 25-Sep-2004
objave: 139
Teme: 2

2123.8 kinta/e
8.8 šold/e
66.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 13 Okt, 2004 21:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če ima kdo kakšne pripombe naj drugje kritizira, ker so tu nekatri, ki jim s tem kvarijo mnenje. Moje mnenje je, da ima vsak svoj okus in lahko povete svoje mnenje, sam ne se razpištolit pa neke butaste ven metat, ker sigurno nekimu to ni všeč.
če sem jaz to kdaj naredila, ali bom se opravičujem, če pa bom me spomnite. nasmeh




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od CHEETAHPošlji zasebno sporočilo
 TYGER
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 21:22, 06-Okt-2004
objave: 140
Teme: 14
Kraj: Maribor
3281.0 kinta/e
114.5 šold/e
185.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 14 Okt, 2004 16:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pa dobro no. Vsi sete občutljivi. Pač povem svoje mnenje. Mani je na forum tud nekdi pisal, da je moja naj skupina kopija neke druge pa se tudi nisem razjezila in mu ne vem kaj rekla!!!!!!!!!!
Sem povedala, da drugače proti njemu nimam nič in tudi njegova fenica sem bila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S.: Kot, da mu jaz privoščim (kar si eni najbrž mislite Confused )!!!




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od TYGERPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 14 Okt, 2004 16:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jaz pa vse poslušam pa rad prebiram najstnice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 TYGER
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 21:22, 06-Okt-2004
objave: 140
Teme: 14
Kraj: Maribor
3281.0 kinta/e
114.5 šold/e
185.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 14 Okt, 2004 16:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaj rad prebiraš? Neutral




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od TYGERPošlji zasebno sporočilo
 CHEETAH
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 17:15, 25-Sep-2004
objave: 139
Teme: 2

2123.8 kinta/e
8.8 šold/e
66.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 14 Okt, 2004 19:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Meni se tut ne sanja kaj pomeni prebirat najstnice al nekaj takega. Neutral




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od CHEETAHPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97416 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2100s ][ Queries: 33 (0.0440s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.