povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 srèica
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 39
Pridružen/-a: 21:01, 17-Dec-2003
objave: 164
Teme: 2

1223.6 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 13:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

dvomim da ste take veze obnesejo. nekateri so ful nesramni pa se zlažejo drugemu, da imajo idealno postavo, da so ful lepi, opišejo se kot da so manekeni. vem da se je to že moji sošolki zgodlo, da se je dobla z nekom iz neta in je pol ugotovila, da ni to za kar ga je imela, ko se ji je opisal preko neta.




 Lev Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od srèicaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 13:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

srčica Napisal/a:
dvomim da ste take veze obnesejo. nekateri so ful nesramni pa se zlažejo drugemu, da imajo idealno postavo, da so ful lepi, opišejo se kot da so manekeni. vem da se je to že moji sošolki zgodlo, da se je dobla z nekom iz neta in je pol ugotovila, da ni to za kar ga je imela, ko se ji je opisal preko neta.


ja ok, sej ni panike, ko to ugotoviš, pač enostavno se obrneš in greš in nimaš več nobenih stikov.
Ker če ti že na začetku laže, pol itak nimaš kej delat s takim človekom.
Laž ima kratke noge, tko da se hiter ulovi take k lažejo.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 13:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Točno tako, admin.
To naredim jaz, potem se pa sprašujejo punce zakaj se ne oglasim več. Naj grejo taki ljudeje in si najdejo sebi enakim, da si bodo eni drugim lagali in se med sabo pečali.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 alina
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 46
Pridružen/-a: 15:30, 05-Feb-2004
objave: 98
Teme: 2
Kraj: domžale
392.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 18:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

In jaz upam,da se vsi lažnivci en dan najdejo in se mučijo med seboj do bridkega konca!!!!!! Evil or Very Mad Twisted Evil




 Dvojček Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od alinaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 23:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

alina Napisal/a:
In jaz upam,da se vsi lažnivci en dan najdejo in se mučijo med seboj do bridkega konca!!!!!! Evil or Very Mad Twisted Evil


ah sej takih ljudi se nimaš kej bat.
če si ti iskrena i poštena, potem bodo v večini tudi taki ljudje okrog tebe!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 23:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sam se pa z lažnivci popolnoma nič ne obremenjujem. dokler osebe bolje ne spoznam, ji ne zaupam. šola življenja. in le-ta je v meni vzgojila sposobnost, da ljudem po nekaj tednih, ob predpostavki, da skupaj preživimo dokaj veliko časa, preberem intencije. do zdaj se še nisem zmotil. bu! samo v oči me ne glejte, pa bo vse v redu, hehehe...

ne, ampak res, če veliko časa preživiš s človekom na začetku nečesa, ne bom rekel razmerja, hitro ugotoviš, da bodisi zadeva diši, bodisi smrdi...




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 prue
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pet 27 Feb, 2004 01:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:
Ali mislite, da je spoznavanje ljudi preko interneta boljše, lažje, kot pa v živo.

Kakor za koga.
Meni osebno je DOST ljubše, če je prvi kontakt v živo. Skratka nisem ljubiteljica srečanj po virtualni poti in se tega ne poslužujem (do zdaj samo z eno osebo...+...pa še eno mi je občasno mal žal, da jo nisem spoznala..no ja saj še zmer lahko...).

Citat:
Ali se takšne zveze obnesejo?
Po moje se lahko zelo dobro obnese (sploh prijateljstvo), saj je net dobra pot za spoznanje osebnosti... čeprav mene osebno virtualnost ne gane/zanima več dost... nasmeh




   
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 27 Feb, 2004 09:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Admin:
Citat:

če si ti iskrena i poštena, potem bodo v večini tudi taki ljudje okrog tebe!

ankh:
Citat:

dokler osebe bolje ne spoznam, ji ne zaupam. šola življenja. in le-ta je v meni vzgojila sposobnost, da ljudem po nekaj tednih, ob predpostavki, da skupaj preživimo dokaj veliko časa, preberem intencije. do zdaj se še nisem zmotil. bu! samo v oči me ne glejte, pa bo vse v redu, hehehe...

ne, ampak res, če veliko časa preživiš s človekom na začetku nečesa, ne bom rekel razmerja, hitro ugotoviš, da bodisi zadeva diši, bodisi smrdi...


Saj ni kaj za dodat.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 Palèka
Neznanka
Neznanka


Starost: 42
Pridružen/-a: 18:26, 03-Jan-2004
objave: 39
Teme: 3
Kraj: Ljubljana
83.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 27 Feb, 2004 20:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jst sm mali expert za spoznavanje bodočih tipov prek neta nasmeh in moje malo skromno mnenje je, da je u končni fazi okoliščina, lokacija (tut če virtualna) u kjeri nekoga spoznaš bolj ko ne irelavantna. Odločilni so pa trenutki, ko sodelujejo usa čutila nasmeh




 Dvojček Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PalèkaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranICQ številka
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 20:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ljubezen ne pozna meja in je slepa pravjo...

tako da itk vseen, kje te trofi?!

Laughing




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 23:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Neki tazga ja Piky...

To je prov fajn povedan.





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 10:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Se pridružim vajinim besedam.




   
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 11:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Srcu ne mors ukazovat. nasmeh Ceprov bi blo vcasih tok easy ce bi si lohk prepovedu se zaljubit v eno osebo...al pa se vsaj odljubit po hitrem postopku.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 11:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Vse bi prenesel, samo da bi se lahko odljubil na hitro, ko se je treba.
To bi pa bilo super, če odmisliš faktor osebne, duhovne rasti, zaradi katere se itak vse skupaj zgodi.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 11:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma jst mam tuki obratn sistem, zaupam novi osebi popolnoma, če me zaj¤¤¤¤¤¤, adijo, nimam več kaj počet z tako osebo.
Ker v primeru, da se držiš nazaj in analiziraš osebo ali je vredna tvojega zaupanja, medtem, ti lahko ta oseba uide, ker pač se nisi pokazal v resnici kdo si!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98647 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5927s ][ Queries: 40 (0.2604s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.